Tv Noe - televize dobrých zpráv je nekomerční české křesťanské médium. Nabízí pořady pro celou rodinu.
Jejím dvojčetem je Radio Proglas, spolupracuje i s dalšími médii.
neděle, 5. července | Slavnost sv. Cyrila a Metoděje | Státní svátek - Den slovanských věrozvěstů
cs | en | de | fr | it | sk

Hlavní nabídka

DVD, BD a CD z produkce Telepace

Nabídka některých pořadů z produkce Telepace k zakoupení na videonosičích a CD.

Facebook televize Noe

Twitter televize Noe

Radio Proglas

Temabox TV-MIS

Přednášky, promluvy, zamyšlení pro každého
na internetové televizi TV-MIS.cz

Adventní kalendář

Ve spolupráci s dětským časopisem DUHA si televize Noe pro vás připravila speciální Adventní kalendář. Ten v papírové formě právě vychází v časopisu DUHA. Zároveň každý adventní večer bude televize Noe vysílat jeden krátký kreslený adventní příběh.

Chceš zažít, jak Vánoce proměňují svět? Letos si to můžeš vyzkoušet s DUHOU. Na adventním kalendáři najdeš ulici, která se možná trochu podobá té, kde bydlíš. Možná i někteří lidé ti budou povědomí. Najdeš třeba paní Veselou, která je smutná, pana kostelníka, Adélku, její maminku a tatínka, co pořád pracuje, pana Strnada, námořníka, který jede na Vánoce domů až z Hamburku, zatoulaného pejska, ztracenou peněženku a nešťastného elektrikáře, kterému se nedaří rozsvítit vánoční stromek.

Když budeš okénka otevírat od 1. prosince jedno po druhém, dozvíš se, jak každému z nich Vánoce proměnily svět. A když se večer v 18.30 ještě podíváš na Televizi NOE, uvidíš příběh celý!

A to hlavní teprve přijde! Na webových stránkách časopisu DUHA  jsme Ti na každý den připravili jeden úkol! Takže jestli Vánoce promění svět také kolem sebe a nejen na papíře nebo v televizi, záleží především na tobě!

Bůh svým narozením už svět proměnil. Už to není svět ztracený, ale zachráněný. Není to sice ještě úplně vidět, ale díky tobě to možná alespoň trochu zahlédneme.

Přejeme ti radost z vánočního proměňování světa!

 

Adventní kalendář je součástí předplatného časopisu DUHA a kdo jej neodbírá, může si jej objednat na adrese redakceduhy@gmail.com.  Cena kalendáře je 48 Kč, při odběru nad 30 ks pouze 25 Kč/ks.


29. 11. 2013, 16:02 | Autor: PaSt | Doporučit | Tisk

MFF Strážnice 2015

Zastavte se U nás na MFF Strážnice 2015

Televize Noe letos přichází do Strážnice s malou novinkou. Vedle záznamů všech vystoupení a mnoha hodin přímých přenosů nabízíme muzikám, aby se U nás zastavily a zahrály sobě i druhým pro radost na naší neformální scéně.

 

Pro zajištění oragnizace scény prosíme, aby se zájemci přihlásili ve formuláři.

Televize Noe kapelám a písničkářům

  Televize Noe připravuje od podzimu magazín o písničkářích a folkových kapelách. Hrajete-li folk či příbuzné žánry, máte možnost naši televizi kontaktovat a domluvit se na případné spolupráci.

Signály a televize Noe

Přidej se ke skupině Tv Noe na signálech

Majetkové narovnání