Tv Noe - televize dobrých zpráv je nekomerční české křesťanské médium. Nabízí pořady pro celou rodinu.
Jejím dvojčetem je Radio Proglas, spolupracuje i s dalšími médii.
čtvrtek, 9. února | sv. Apollonie | Apolena
cs | en | de | fr | it | sk

Hlavní nabídka

Radio Proglas

NÁRODNÍ TÝDEN MANŽELSTVÍ

Rozumíme si? Cesty k lepší komunikaci v manželství.

13. - 19. 2. 2012

 

CSM Žďár 2012

ROK BIŘMOVÁNÍ

Audio a video nahrávky přednášek z KCHK

Temabox TV-MIS

Přednášky, promluvy, zamyšlení pro každého
na internetové televizi TV-MIS.cz

Zahraniční spolupráce

Divadélko Bubáček

Celostátní soutěž o nejlepší scénář pro loutkové divadlo, 4. kolo soutěžních pohádekUPO_bubacek_4kolo_od22112011.flvDivadélko Bubáček je název našeho pořadu pro děti.

TV NOE | Komunikujme | Všechny diskuse | Jaká je televize Noe?

Jaká je televize Noe?

Vložit nový příspěvek
2. 11. 11, 22:45 | Jirka R | Přejeme si | Reagovat
Dobrý den,
zeptám se lze ještě žádat konkrétní píseň na přání nebo už jen žánr (ukázky a seznam jsem už na webu nenašel...)?
3. 11. 11, 11:30 | | Re: Přejeme si | Reagovat
Z důvodů  stále opakujících se stejných písní o které si diváci psali, jsme přistoupili k tomuto řešení. Takže napište žánr i s konkrétní písní. Ta se ale objeví jen tehdy,  pokud to půjde zařadit po dramaturgické stránce. Díky za pochopení
21. 8. 11, 20:11 | | Vďaka | Reagovat
Chcem Vám poďakovať za úžasné prenosy zo Svetových dní mládeže z Madridu, sledoval som ich prostredníctvom internetu. Prekvapila ma najmä rozmanitosť a bohatosť programu, viac sa snáď už nedalo vysielať. Predčili ste našu Televíziu Lux nielen množstvom programov ale aj kvalitou  komentátorov moderátorov. Škoda len, že televíziu takejto kvality nemáme aj na Slovensku.
Ešte raz veľká vďaka za nasadenie a kvalitu.
Mgr. Peter Rohal, ASC
17. 7. 11, 17:18 | Jozef | Veľa síl | Reagovat
Dobrý deň milá televízia Noe, musím Vás hneď v úvode pochváliť za pekné programy, ktoré máte. Som riaditeľ vysielania na Slovensku v  jednej konkurečnej televízii, ale musím Vám napísať, že Vaše vysielanie  mi naozaj dáva energiu. No, ako riaditeľ pre vysielanie (odpustite mi) si stále myslím, že môžete mať ešte  viac relácií-Vy viete zaujať tak prečo nedať zo seba všetko. Pravidelne Vás pozeráme s manželkou a deťmi a naozaj Vaše programy sú pekné  a vedia osloviť.  Držíme Vám palce, nech sa  stále a stále rozrastáte s Vašou programovou štruktúrou. Jozef s rodinou
7. 7. 11, 21:17 | Marie Mochová | Charismatická konference | Reagovat
Milí v Televizi NOE! Jsem Bohu vděčná, že fungujete. Ač nejsem (aspoň podle mého mínění) zase tak stará a nemocná, nemohu být všude, kde bych chtěla být. A tak jsem přešťastná, že jsem mohla být přítomna na mši sv. skrze Vás.... děkuji moc! Stále jsem čekala, že bude přenášen koncert ...no - nedočkala jsem se - ale chápu, že vše v životě nejde jak si představujeme . I to se dá obětovat. Tak moc děkuji všem Vám v TV NOE za Vaši práci a obětavost a úsilí, které vkládáte do své práce! O. Leošovi pak přeji hodně zdraví, Božího požehnání a spolehnutí se na všechny "zaměstnance"!
22. 6. 11, 15:31 | | Radost i zklamání | Reagovat
Dobrý den,nemohu bohužel použít svoje jméno ani poskytnout moji e-mailovou adresu.Mám moc ráda TV Noe,a většinou když už zasednu k tv pouštím právě Noe,dala mi už mnoho radostí a poučení a za to vám děkuji.Ale, že uvidím tak zprofanovaného člověka jako je p.Czendlik,to jsem skutečně nečekala.Bohužel jsem byla nucena zůčastnit se jedné svatby vip osobnosti,která byla uskutečněna v kostele.Vůbec nešlo o církevní obřad,ale o jakýsi paskvil.Po obřadu p.Czendlik dělal moderátora s dvojsmyslnými poznámkami a jak se choval až do pozdních nočních hodin,to by vzbuzovalo pohoršení snad i u velice volnožijících lidí.Byl opilý,díval se na ženy takoivým způsobem,že bylo stydno mně za něho.Mrzi mě,že TV Noe tohoto člověka který tak poškozuje jméno církve svým chováním vůbec uvádí.
22. 6. 11, 17:51 | | Re: Radost i zklamání | Reagovat
Vážená paní,
děkujeme za reakci na zmíněný pořad. Je pro nás každá takováto zpětná vazba s divákem přínosná.
Pater Czendlik je jedním z moderátorů pořadu U pastýře. Myslíme si, že jeho hosté, kteří byli v pořadu byli vždy vzácní a krásní lidé. To, že máte výhrady k otci Czendlikovi nás mrzí, na druhé straně Vás chápeme. Kněz by se měl vždy a všude chovat jako služebník toho Nejvyššího Režiséra. To co popisujete bylo možná jeho selhání. Ale buďme milosrdní.... Vím o několika lidech, který tento kněz přivedl k víře a dodnes žijí krásným duchovním životem.
14. 1. 11, 17:49 | XYZ | Radost | Reagovat
S potěšením jsme rozesílaly koncem roku v komerční příloze operátora mezi jinými i logo naší televize v počtu cca 1 000 000 ks (není to chyba-milión).
Až už míň radosti nám doma přinesl jinak zajímavý pořad "Cesta k andělům -42díl", kde hlasitá hudba přehlušovala téměř stále rozhovor . Nemáme u nás tento moderní nešvar rádi. A co ostatním divákům? Vadí nebo - nevadí?  Pěkný den.
23. 11. 10, 12:04 | | NOE měšec | Reagovat
Vážení přátelé, stalo se, že jsem včera v noci poslouchal reprízu pořadu "volejte řediteli", kde mě potěšilo avizování několika chystaných pořadů s Markem Váchou, bratrem Czendlikem a dokonce i Tomášem Halíkem. Doufám, že tyto mediálně zdatné osobnosti jsou dostatečnou zárukou kvalitní publicistiky bez nevkusné infantilnosti a často i kýčovitosti, která se v poslední době objevuje mimo jiné i v pořadech s účastí dost nejapných loutkových vstupů.
Pod tiutlem se zajímavým tématem bude podepsán pan Schmid, takže se dá očekávat pro něj typický  vodopád prapodivných oslích můstků doplněných všelijakými obrázky s častými tanečními kreacemi poetické paní Studničkové. No snad zbude i nějaký prostor pro věcnost pana Váchy. To jsou jen tvůrčí bolesti, které se dají dramaturgicky postupně léčit.
Co se však musí operovat okamžitě, jsou nevhodné příspěvky pana Kudely, který pravidelně hodnotí ekonomiku provozu za stálého přizvukování pana ředitele na téma plaťte, plaťte a plaťte ... naši soukromou televizní firmu. Vím, že to není nic nového, ale tentokrát, kdy už pan Ryška projevil dokonce jakési znechucení nad tím, že platíme jaksi málo na jeho novou techniku, mi to připadalo až nemravné a divím se, že to nekorigují sami zaměstnanci, když už to nejsou schopni rozeznat sami šéfové.  
Napadlo mě při tom už dávno, že bych takto mohl i já širokou veřejnost požádat o zasílání nevratných finančních příspěvků na podporu mých soukromých křesťanských filmových projektů, které díky tomu, že musím živit rodinu, nemohu realizovat (případným zájemcům rád poskytnu číslo bankovního účtu, kam mohou penízky posílat. Ale musí počítat s tím, že takto nabytý majetek, i když bude sloužit bohulibým účelům, bude jen a jen mým soukromým vlastnictvím.) Připadá vám to neslušné? Mě ano.
Vážení pracovníci TV NOE, nejsem sice ekonom, ale zdá se mi, že je nejvyšší čas, abyste změnili statut vaší firmy a přešli na praxi, které je v mediální sféře běžná, kdy soukromé TV žijí převážně z vysílání a výroby reklam, na což si běžný divák už dávno zvyknul. Dělá to tak např. i Katolický týdeník, který by mohl být pod ochrannými finančními perutěmi ČBK a nezdá se mi, že by se otiskováním reklam zpronevěřoval svému poslání a vysoké úrovni. Uvědomte si, že ve všech výrobcích, které denně nakupujeme, je obsažena nemalá finanční suma, která by mohla být ve vašem soukromém měšci a mohla by sloužit dobré věci, jako je zlepšování kvality vlastní tvorby, či nákup dobrých filmůči nebo adekvátní odměna zaměstnancům, kteří na ni mají právo podobně jako na odpovídající pracovní dobu. Tak vám musíme platit dvakrát, na což jsme si zvykli u charitativních akcí pro ubožáky z živelných katastrof a válek, ale je nemyslitelné, abychom pořád podporovali zdravé práceschopné tvůrčí pracovníky, kteří pouze neumí nebo nechtějí využít systému, který je pro ostatní běžný. Stejně reklamu využíváte, i když skrytě, aby to nebylo postižitelné finančními institucemi. Měli byste se už konečně rozhodnout, jestli budete pokračovat jako spolčo nadšenců zapálených pro amatérskou křesťanskou video tvorbu nebo se konečně stanete profesionály v oboru s technickým vybavením, které jsme vám za ta léta korunku po korunce pořídili. Myslím si, že po tolika letech je to vůči nám, morální povinností.  
24. 11. 10, 11:04 | | Re: NOE měšec | Reagovat
Dobrý den, s předloženými názory výrazně nesouhlasím, pokusím se stručně popsat, proč: (a) reklama v televizi mne obtěžuje - i když se jí dnes lze technickými prostředky vyhnout, snižuje to komfort, proto všude, kde to jde, si raději připlatím, než abych ji sledoval; (b) financování z reklam znamená přechod na zcela jiný reži týkající se daní, grantů atd. (také nejsem ekonom - možná někdo vysvětlí lépe); (c) je naivní se domnívat, že se rozhodnu financovat z reklam a rázem budu mít vystaráno (kolik televizí to dokáže a za jakou cenu?); (d) model, ve kterém přímo platím výrobci výrobku či poskytovateli služby (bez všech zbytečných mezičlánků a příživníků), považuji za základ zdravé ekonomiky; (e) lidé v TV Noe jsou pro mě dostatečnou zárukou, že peníze, které vynaložím, budou smysluplně využity. Jsem samozřejmě ochoten takto přispět i na jiné projekty (a také to činím), pokud mě příslušná osoba či subjekt přesvědčí o jejich přínosnosti (tj. zejména že dokáže víc, než se jen navážet do těch, kteří již něco dokázali).
24. 11. 10, 13:53 | | Re: Re: NOE měšec | Reagovat
Pane Bilík,
ve všem s Vámi souhlasím a mám radost z Vaší reakce.Děkuji Vám.
25. 11. 10, 16:04 | | Re: Re: Re: NOE měšec
Jsem překvapen, že dáváte přednost podobně jako pan Bilík přímým platbám na dobré dílo, takže podobně jako jej, si dovolím vás obeslat s prosbou o podporu na můj soukromý účet. Předem děkuji.
25. 11. 10, 11:10 | | Re: Re: NOE měšec | Reagovat
Vážený pane Bilíku, začnu od konce: na váš mail vám zasílám účet, na který můžete zasílat své finanční dary na podporu soukromé firmy TRINITAS VIDEOSTUDIO, která se ve volném čase a za své zabývá nekomerční videotvorbou s náboženským zaměřením. Jedná se o dokumenty a umělecké projekty. Nejčastějšími zadavateli námětů jsou katoličtí kněží a charitativní organizace, což by snad mělo být pro vás dostatečně přesvědčivé. Vzhledem k našim finančním možnostem se můžeme věnovat jejich zadání jen okrajově a na technickém vybavení, které nesplňuje kvalitativní nároky. S podporou vás a dalších zájemců, kterým rádi poskytneme číslo našeho účtu, rádi zanecháme dosavadní obživy v reklamní sféře a budeme se věnovat jen tomu, co považujeme za přínosnější a co nás naplňuje. Tak nebudeme muset oslovovat komerční sponzory a jiné příživníky a spolehneme na váš projev zdravé ekonomiky. Sice mi tento způsob moderní žebroty přijde poněkud nemravný, ale pokud bude tento systém podpory fungovat, tak se to pokusíme překousnout. Děkujeme.
24. 11. 10, 21:39 | | Re: NOE měšec | Reagovat
Vážený pane, upřímně děkuji za obsáhlý názor na to, co by se mělo okamžitě operovat. Myslím si však,  že by takováto operace způsobila jistou smrt. Dát se cestou reklamy by bylo pro nás cestou nazpátek.  Za prvé, pustit se do shánění reklam v době, kdy je reklamní koláč už dávno rozdělen a jiné soukromé televize zápasí k vůli nedostatku reklam o existenci, by bylo velkou pošetilostí. A navíc bychom výrobou a vysíláním reklam spadli do jiné daňové kategorie,  pak bychom museli dary diváků danit a to v řádu několika milionů ročně.
Za druhé - je velmi těžké vyrábět reklamy a zároveň nelhat. Tvrdit divákům, že ten či onen výrobek je ten nejlepší, a přitom vědět, že tomu tak není... Věřím, že existují výjimky, ale nedá se na tom stavět.
Raději budeme provozovat tzv. nekomerční reklamu - propagovat neziskové, občanské sdružení, nadace, misijní díla, pomáhat dětem a seniorům, tříkrálovou sbírku, apod.
Za třetí bychom ztratili sounáležitost, důvěru a podporu diváků. Mnozí nás podporují právě proto, že reklamu nemáme.
Vím, že vy sám nás podporujete.  Za čtyři roky vysílání Váš příspěvek na provoz činí už několik desítek tisíc. Upřímně za to děkujeme. Nechceme vás zklamat, snažíme se a budeme se dále snažit ze všech sil být těmi profesionály, o kterých se zmiňujete. Televize Noe není moje ani někoho jiného soukromá firma. Osobně mi nepatří vůbec nic. Je to dílo mnohých dobrých  lidiček v naší zemi, je to dílo, které je plným právem i Vaše. Děkujeme Vám i Bohu za toto virtuální společenství.
6. 11. 10, 08:55 | Jirka R | Videoarchiv | Reagovat
Dobrý den, chtěl bych se zeptat - budete pokračovat v zařazování Noemovy pošty do videoarchivu? Běžné vysílání i několik repríz mi utíká...Děkuji.
7. 11. 10, 17:11 | | Re: Videoarchiv | Reagovat
Ano, je to možné. Poprosím kolegy o zpracování.
9. 11. 10, 20:17 | | Re: Videoarchiv | Reagovat
Také se připojuji s prosbou o zařazování Noemovy pošty do videoarchivu, dle dříve vypsané ankety to je nejsledovanější pořad, a všem zaměstnancům, kteří se o to přičiní, předem děkuji.
11. 4. 10, 17:35 | | Chvála TVNOE | Reagovat
Jsem příznivcem TvNOE. Vždyť jsem s ní již také  spolupracoval a každý rok mohu znovu o Velikonocích vidět výsledek této spolupráce (Zdeněk POLOLÁNÍK - Velikonoční cesta, varhany: Boris MÍČEK (já), baryton. Zdeněk KAPL) P. Leoš RYŠKA je velky nadšenec pro tuto věc a velmi ho obdivuji a vážím si ho. Věřím, že budu moci opět něčím pro tuto televizi přispět. To že nyní TvNOE poněkud zápasí s velikosti portfolia vlastní nativní tvorby je přirozené, neboť je to relativně mladá televize (to jen na okraj některých kritik). Proto právě je třeba hledat a vytvářet nové dramaturgické projeky, ale také finanční zdroje na jejich zajištění a to není lehké. Je to výzva pro každého, kdo tuto televizi má za svou. Z mého pohledu je to vynikající Tv stanice, pro kterou rád znovu a znovu přiložím ruku k dílu. Přimlouval bych se právě proto za možná ještě větší kontakt s laickým prostředím, především s těmi, co mohou tvůrčím způsobem této televizi něco hodnotného nabídnout. Na okraj snad stojí za úvahu jen připomenout přehlednost, resp. koncepční plán těchto webových stránek, neboť množství informací je sice samozřejmostí, ale umění a technický oříšek je vytvořit přehledný web pro všechny věkové kategorie diváka.
23. 4. 10, 16:08 | | Re: Chvála TVNOE | Reagovat
Z Vaší poslední věty neumím jednoznačně dedukovat, zda jsou stránky přehledné nebo nepřehledné. (Tak či tak, uveďte, prosím, čím)
1. 1. 10, 01:06 | | silvestrovský večer | Reagovat
Děkuju za moc zajímavý a pěkně udělaný program silvestrovského večera. Hodně Božího požehnání do roku 2010 Vám přeju.

NOEPARÁDNÍ REALITYSHOW

Šance pro křesťanské amatérské kapely neomezeného věku i žánru.

Výhrou je natočení klipu.

VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Televize Noe kapelám a písničkářům

  Televize Noe připravuje od podzimu magazín o písničkářích a folkových kapelách. Hrajete-li folk či příbuzné žánry, máte možnost naši televizi kontaktovat a domluvit se na případné spolupráci.

Signály a televize Noe

Přidej se ke skupině Tv Noe na signálech

Facebook televize Noe