Živě s Noe

Živě s Noe: S Libuší Rudinskou o Jindřichu Štreitovi, s Klárou Kudlovou o R. Lukavském a Evou Ociskovou o knize ,,Osudy P. Petr  Siostrzonek".
S Libuší Rudinskou o Jindřichu Štreitovi, s Klárou Kudlovou o R. Lukavském a Evou Ociskovou o knize ,,Osudy P. Petr Siostrzonek".
Sestřih živého vysílání z 9. března 2018.

Uvádíme upoutávku na dokument o Jindřichu Štreitovi. Hostem na telefonu je jeho režisérka Libuše Rudinská. Vzpomínáme na Radovana Lukavského, o něm a o knize Rozhovory s dědečkem po telefonu vypráví vnučka Klára Kudlová. Hostem ve studiu je Eva Ocisková, publicistka, redaktorka a pedagožka, představuje vzpomínkovou knihu ,,Osudy P. Petr  Siostrzonek", kterou spolu s P. Siostrzonkem připravovala. A s P. Petrem také telefonujeme.

Živě s Noe

Živé vysílání televize Noe s moderátorem a hosty. Prozradí aktuální informace daného dne, předpověď počasí, také upozorní na to, o čem se píše v křesťanských periodikách a samozřejmě nezatají dobré zprávy ze světa ani z domova. Moderátory tvoří tým talentovaných a přátelských lidí – Stanislava Vidumská, otec Daniel Vícha, otec Marián Pospěcha, Josef Batěk, Marek Pospíšil, otec Libor Všetula, SDB. Na vysílání se také podílí řada redaktorů a dramaturgů, kameramani, střihači, zvukaři, technici a desítky spolupracovníků, kteří dodávají malé i velké dobré zprávy ze všech oblastí zájmů – od církevních, přes společenské, kulturní, sportovní až po ty politické a evropské… Na průběhu každého vysílání se můžete podílet také vy, naši diváci. S vámi budou moderátoři ve spojení prostřednictvím telefonů, emailů a sociálních sítí. Společně diskutujte, ptejte se nebo také posílejte vzkazy i písně na přání.