Outdoor Films se Štěpánem Černouškem

Outdoor Films se Štěpánem Černouškem: Sibiřské gulagy
42. díl
Sibiřské gulagy
Zajímavé povídání nejenom o historii daleké Sibiře.

Štěpán Černoušek je nadšený rusista, publicista, cestovatel a předseda občanského sdružení Gulag.cz. Jeho celoživotním zájmem je Rusko a země bývalého Sovětského svazu. Studoval rusistiku a lotyštinu na Karlově univerzitě.Nyní působí jako redaktor v oddělení publikací Ústavu pro studium totalitních režimů.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.

Komentáře

Vynikající rozhovor - celé jsem to hltal .... Poprvé jsem koukal na NOE :)

(jen pan moderátor do toho měl méně skákat)

Díky moc!