Outdoor Films s Tomášem Roubalem

Outdoor Films s Tomášem Roubalem: Horolezectví je můj život
45. díl
Horolezectví je můj život
Pořad pro všechny milovníky outdoorových aktivit. Tentokrát s  horolezcem a majitelem nejznámějšího horolezeckého časopisu Montana.

Hostem Jiřího Kráčalíka  je majitel a vydavatel nejznámějšího horolezeckého časopisu Montana Tomáš Roubal.Vystudoval sociologii, zajímá se profesionálně o hory, ale není profesionální horolezec. Nemá za sebou žádné mimořádné extrémní výstupy, ale na hory velmi rád leze. Můžete se těšit také na povídání nejen o horách a horolezcích, ale i o umělých horolezeckých stěnách a tvorbě horolezeckého časopisu a probereme i současné nejlepší lezce světa.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.