Outdoor Films s Ivo Petrem

Outdoor Films s Ivo Petrem: Horal tělem i duší
41. díl
Horal tělem i duší
Outdoor Films s Ivo Petrem - Horal tělem i duší

Ivo Petr o sobě tvrdí, že není cestovatel, přesto tím cestovatelem je. Nepokládá se za horolezce a sběratele vrcholů, ale horalem je. Navštívil už přes 70 zemí světa a vystoupil na stovky a stovky vrcholů po celém světě, absolvoval stovky treků a výprav do hor celého světa.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.