Outdoor Films s Jiřím Kráčalíkem

Outdoor Films s Jiřím Kráčalíkem: Nepál - zemětřesení na vlastní kůži
38. díl
Nepál - zemětřesení na vlastní kůži
Outdoor Films s Jiřím Kráčalíkem - Nepál - zemětřesení na vlastní kůži

Zemětřesení v Nepálu, o síle 7,8 stupně zasáhlo nejen vzácné památky, obydlí tisíců lidí, ale i přírodu a horské ledovcové svahy. Ty se začaly sesouvat, laviny padaly do hlubokých údolí a bez varování pohřbily řadu horských vesnic, usedlostí a osad.

Jiří Kráčalík v té době vedl skupinu trekařů do oblasti překrásného himálajského Langtangu. Jen o vlásek unikli sportovci ničivému zemětřesení na masivu Mount Everestu, které spustilo mnoho lavin... 

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.