Outdoor Films s Klárou Kolouchovou

Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2
63. díl
První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2
Vrcholová sportovkyně, horolezkyně a maminka dvou dětí hostem Jiřího Kráčalíka.

Klára Kolouchová Je rodilou Pražačkou, ale nedá se říci, že by byla křtěná poklidnou Vltavou. Do vínku jí bylo dáno nadšení pro věc, zvídavost, zúčastnit se těch největších a nejtěžších výzev, které vám život může nabídnout. Svým elánem dokáže strhnout okolí a má stále chuť něco podnikat. A ty velké výzvy přetavuje ve výstupy na nejvyšší vrcholy naší planety. Má za sebou výstupy například na nejvyšší vrchol Kavkazu Elbrus, jako druhá Češka zdolala himalájskou osmitisícovku Cho Oyu. A co víc? Vystoupila i na nejvyšší horu světa Mount Everest a mohla být i první Češkou, která zdolá nejtěžší horu světa, pověstnou K2. Lavina ale rozhodla za ni. Náš dnešní host přežil – a to je nejvíc.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.