Outdoor Films s Martinem Wágnerem

Outdoor Films s Martinem Wágnerem: V Rusku najdeme pustá a tajemná místa
74. díl
V Rusku najdeme pustá a tajemná místa
Fotograf, který dovede zachytit nejen tajemnou až mystickou krásu krajiny neturistických destinací, ale i život lidí, kteří ji obývají.

Martin Wágner (* 14. června 1980, Praha) je současný český reportážní a dokumentární fotograf. Dětství prožil v pražských Strašnicích v rodině písmomalířů. Absolvoval Pražskou fotografickou školu a Střední odborné učiliště služeb, kde jej učil mimo jiné doc. Aleš Kuneš. Od dětství toužil po návštěvě států bývalého Sovětského svazu, na Podkarpatskou Rus zavítal do roku 2012 celkem devětadvacetkrát. Vždy se soustředil na neturistické destinace. Několikrát uspěl v soutěži Czech Press Foto. V posledních letech se zaměřuje na dokumentování české krajiny a stop historického osídlení.

V současnosti pracuje ve firmě zabývající se profesionálním tiskem výstavních fotografií.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.