Outdoor Films s Miroslavem Haluzou

Outdoor Films s Miroslavem Haluzou: Cestovatel a filmař v jedné osobě
47. díl
Cestovatel a filmař v jedné osobě
Pořad pro všechny milovníky outdoorových aktivit, tentokrát s filmařem a cestovatelem.

Miroslav Haluza je vášnivý cestovatel, kameraman a producent dokumentárních cestopisů z exotických krajů. Navštívíme s ním stolové hory ve Venezuele, papuánské domorodé kmeny Kombajů, indiány Waorani v ekvádorské Amazonii, horské kmeny v Barmě, nebo mentawajské tetovaní kouzelníků z indonéského ostrova Siberut.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.