Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem

Outdoor Films s profesorem Zdeňkem Ďurišem: S oceánologem do mořských hlubin
44. díl
S oceánologem do mořských hlubin
S profesorem Zdeňkem Ďurišem, objevitelem 20 nových živočišných druhů, nejenom o cestách pod mořskou hladinu.

Prof. RNDr. Zdeněk Ďuriš, CSc.Propojit vědu s cestování a potápěním.Vystudoval Lomonosovu univerzitu v Moskvě. Přednášel o mořské biologii v Muzeu v Chicagu v USA.Objevil dvě desítky nových živočišných druhů podmořského světa.Dnes učí na Ostravské univerzitě, je oceánologem, biologem, vědeckým pracovníkem, publicistou a především milovníkem přírody a podmořského světa.Jednou by se chtěl setkat s ledním medvědem.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.