Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými

Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu
53. díl
Sevřené hrdlo na Gerlachu
Chtěli si užít krásu hor a přitom se zasnoubit...

Vydali se na Gerlachovský štít, ale jejich cesta málem dopadla špatně. Naštěstí jen málem a z toho, co při svém výstupu natočili, vznikl jeden z vítězných filmů loňského ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Soňa a Aleš Neničkovi teď budou hosty Outdoor Films.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.