Pod lampou na Majdanu

Pod lampou na Majdanu: Náš život vedle Ruska
Náš život vedle Ruska
Diskuzní pořad moderátora Štefana Hríba.

Diskuzní pořad moderátora Štefana Hríba.

Je dnes naše svoboda zajištěná? Kdo ji garantuje z očí do očí vůči Rusku? Je Putin hrozbou pro Střední Evropu? Proč je pro nás důležitá svobodná Ukrajina?

Hosté:Hanna Hopko, predsedkyně zahraničního výboru ukrajinského parlamentu (Najvyšší rady Ukrajiny)Michael Kocáb, bývalý předseda parlamentní komise pro dohled nad odsunem sovětských vojsk z ČSFR, hudebníkUladzimir Niakliaeu, běloruský spisovatel, bývalý opoziční kandidát na prezidenta, sociální a politický aktivistaMustafa Nayyem, přední osobnost demonstrací na Majdanu, současný poslanec ukrajinského parlamentu (Nejvyšší rady Ukrajiny)Viktor Horvath, maďarský spisovatelWojciech Gorecki, polský historik, novinář a analytikVolodymyr Jermolenko, ukrajinský filozof, spisovatel a novinář

Pod lampou

Živě vysílaná talkshow pod taktovkou novináře a moderátora Štefana Hríba. Ten společně se svými inteligentními hosty dokáže do hloubky diskutovat o zajímavých otázkách. Každá část této téměř dvouhodinové večerní publicistické relace je jinak tématicky zaměřena. Ale ať už se týká věcí všedních politických náboženských či kulturních, vždy téma diváka zaujme. Pořad Pod lampou, který moderuje Štefan Hríb, chce aktuálně reagovat na dění ve společnosti a to nejen na Slovensku, ale i v Čechách.