Pojďte s námi...

Pojďte s námi...: lépe topit
lépe topit
Lifestylový magazín nejen pro dříve narozené.

Pojďte s námi na návštěvu Výzkumného energetického centra v Ostravě. Na Vysoké škole báňské tam působí Ing. Jiří Horák alias Mr. Smokeman, jehož životním posláním je zmenšovat kouř z našich komínů a napomáhat k čistotě ovzduší. Jeho cílem je naučit lidi správně topit, poradit jim jak si vybrat to správné dřevo, jak se starat o své topeniště a mnoh dalších vychytávek, abychom jednak nepoškozovali životní prostředí a v neposlední řadě ušetřili finanční náklady. Pojďte s námi!

Komentáře

Milý "já", pochopili jsme všechno a přebrept s dopravníkem Smokemanovi bez potíží odpustili. Pro nás je důležitá snaha televize NOE přinést nám nové a zajímavé informace. A nějaká ta chybka se u nového pořadu toleruje. Proč hned na ně dštít síru a tvrdé komentáře? Jsme naopak rádi, že programová nabídka je rok od roku pestřejší a že si tady na této stanici múžeme vybrat i něco jiného, než jenom mše a zahraniční dokumenty. Vaši věrní diváci. Děkujeme. Karel a Karla 

Hrůůůza!!! ...vystupování a projev pana Horáka prostě strašné! Divák z toho nemohl pochopit ani základní informace. Chápu, že z Ostravy je to na univerzitu do Brna nebo Prahy kousek cesty, ale to bylo skutečně silné kafe. Překlepy jako ""šenkovým dopravníkem" (26:27 min) jsou pak vcelku drobnosti. Klipy v pořadu byly moc pěkné.