Živě s Noe

Živě s Noe:
Hostem prezidentský kandidát prof. Jiří Drahoš a jeho žena Eva.
Živě s Noe

Živé vysílání televize Noe s moderátorem a hosty. Prozradí aktuální informace daného dne, předpověď počasí, také upozorní na to, o čem se píše v křesťanských periodikách a samozřejmě nezatají dobré zprávy ze světa ani z domova. Moderátory tvoří tým talentovaných a přátelských lidí – Stanislava Vidumská, otec Daniel Vícha, otec Marián Pospěcha, Josef Batěk, Marek Pospíšil, otec Libor Všetula, SDB. Na vysílání se také podílí řada redaktorů a dramaturgů, kameramani, střihači, zvukaři, technici a desítky spolupracovníků, kteří dodávají malé i velké dobré zprávy ze všech oblastí zájmů – od církevních, přes společenské, kulturní, sportovní až po ty politické a evropské… Na průběhu každého vysílání se můžete podílet také vy, naši diváci. S vámi budou moderátoři ve spojení prostřednictvím telefonů, emailů a sociálních sítí. Společně diskutujte, ptejte se nebo také posílejte vzkazy i písně na přání.

Komentáře

Pan Drahoš lže. Prohlásil, že vzít 2600 migrantů pro nás není žádný problém. A protože mu nelze takto dodatečně poslat dotaz, zeptám se na to samé vás, TV Noe. Považujete video z následujícího odkazu za Fake, nebo za pravdu?    http://www.cum.sk/v/yuin/realna-hrozba-islamizacie-europy    Děkuji.

Video odkaz: asi se mi to nepovedlo vložit správně tak jen pouze jako text:

https://youtu.be/MYaXyPkVUFc

 

9min video výroky p.Drahoše k migraci na debatě 29.6.2017 v rámci Paměti národa vs. Výroky p.Zemana

<a href="https://youtu.be/MYaXyPkVUFc">Drahoš vs. Zeman: Výroky k migraci! Video 9min</a>

   

Doporučuji číst popis videa, kde jsou odkazy na další.

p.Drahoš některé věci nezmiňuje zde v rozhovoru. Např. se vrací k výzvě vědců jako aspektu, který je snad v úvodu jeho označení za tzv. vítače. Poslechnět si však další jeho slova z debaty Paměti národa: Zde alespoň přepis:

DRAHOŠ: Čas originálu 1h27min31sec - poslechněte si originál!

Cituji z originálu: <strong> „Určitě v 10mil. množství nemůže být problém MÍT TADY myslím, že podle těch kvót ke kterým jsme se tzv zavázali, že je to asi 2tis – 2,5tis migrantů, víte ALE to ten problém neřeší.“ </strong>

Čas originálu 1h30min00sec - poslechněte si originál!
<strong> „Nemám problém s tím – nebo určitě by nebyl problém s tím pro 10mil. populaci  přijmout TADY tu část, která na nás spadá tzn. těch 2600 lidí.“

</strong>
Dále pokračuje:
<strong> „Pokud bych byl prezidentem, tak bych na toto téma zavedl s vládou velmi intenzivní diskusi…“ </strong>

► Kdo nevěří - poslechněte si ORIGINÁL!!! V popisu videa viz. úvod.

A prosím, lidi přemýšlejte a rozlišujte:

To, že je někdo proti kvótám, neznamená automaticky, že je proti přijímání migrantů. Což je zřejmě i postoj p.Drahoše (kvóty se mu nelíbí třeba pro způsob jakým byly přijaty), ale z přepisu viz. výše je doufám zřejmé, že on by oněch skoro 3tis. migrantů přijal a tím de facto se sklonil před nátlakem Bruselu. Jinak má ovšem krásné řeči o posilování národního cítění. Viz. také video výše. Nebudu vše psát, podívejte se a uslyšíte sami.

Dalo by se dlouze rozebírat Výzva vědců, onen strach (kupodivu nezmínil jeden původ strachu, kterým se to mediální prostor hemží...). Zřejmě strach se někdy hodí a někdy ne. Ten co se nehodí, proti němu se bojuje. Obavy lidí z migrace nejsou falešné, ale na základě reality toho, co probíhá v Evropě.