Program televize Noe na pondělí 13.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Janem Vojáčkem (73)
 
7:10
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
7:25
Dům ze skla?
 
8:30
Rok vína
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 
9:30
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 
11:05
Zambijský Bambo
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:10
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
13:40
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Haig Utidjian - dirigent (17)
 
15:25
V pohorách po horách: Český kras - Jelínkův most (41)
 
15:35
V souvislostech - Adam Hradílek: Únosy československých občanů do SSSR
 
16:00
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
16:55
Pan rektor
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Desatero pro děti - Deváté přikázání: Nebudeš dychtit po manželce svého bližního
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:50
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
19:25
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Něco málo o svobodě
 P !
20:00
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
20:30
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 P !
20:55
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 
21:10
Terra Santa News: 8. 5. 2019
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Cvrlikání: Jindra Černohorský (67)
 
23:15
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
0:00
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 14.5.2019

 
6:05
Pod lampou: Trump, Evropa a sen Česka a Slovenska
 
7:30
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
8:10
Kříž nebo meč
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 
9:25
Anežka Česká
 
10:25
Noční univerzita: Jiří Padevět - Jaro a léto 1945 v českých zemích
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V souvislostech - Adam Hradílek: Únosy československých občanů do SSSR
 
13:10
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
13:25
Causa Carnivora
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Dominika Bohušová - sestra dominikánka (18)
 
15:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
16:00
Biblická studna
 
17:05
Slovo, místo setkání
 
17:25
Muzikanti hrajte
 P
18:00
Živě s Noe: DCM Brno - Kefas fest, Good ways - inspirativní aktivity pro mladé
 
18:30
Desatero pro děti - Desáté přikázání: Nebudeš dychtit po majetku svého bližního
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:50
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Druhá půlka života
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
20:55
Řeckokatolický magazín (201)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Terra Santa News: 8. 5. 2019
 
22:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Gaudeamus VŠE...sedmdesát let na scéně (146)
 
0:05
Hlubinami vesmíru s doc. Petrem Hadravou, 2. díl spektroskopie
 
0:45
Charita Vsetín
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 15.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Milan Ohurniak a Jana Tášiková (74)
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
7:30
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
8:25
Harfa Noemova: Jaroslav Krček
 
8:45
V pohorách po horách: Stoh - Malá Fatra (50)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
11:15
Vezmi a čti: Duben 2019
 L
11:30
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Křesťané na Arabském poloostrově
 
13:25
Nordens Tone na Folkových prázdninách
 L
14:00
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 
14:30
Cesta k andělům: kard. Dominik Duka - primas český (1. část) (19)
 
15:20
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
16:00
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
16:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
16:55
Anežka Česká
 P
18:00
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek naučil jíst mrkvičku (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 P
18:45
Vandrovali hudci
 
19:00
Víra v pravdu
 P !
19:30
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Hormony, kam se podíváš
 L !
20:00
Večer chval: Tobje (77)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 P
21:30
Živě s Noe: Mezinárodní den rodiny
 P !
22:05
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Blízkovýchodní tragédie na vlastní oči
 
23:15
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 P
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:10
Missio magazín: duben 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 16.5.2019

 
6:05
Klapka s ...: Eduard Pech (75)
 
7:10
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
8:15
Hovory z Rekovic: Jiří Novotný
 
8:35
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 
9:25
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 
9:40
Útulek svatého Juana Diega
 
9:55
Kulatý stůl: Hospodaření církve
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Královna a matka Chorvatů
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: kard. Dominik Duka - primas český (2. část) (20)
 
15:20
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 5. 2019
 
16:20
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
16:30
Řeckokatolický magazín (201)
 
16:50
Tajemství mokrého ticha
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 P
18:00
Živě s Noe: Svatojánský zázrak ve Strakonicích a sv. Jan Nepomucký
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak nechtěl Mlsálek spinkat (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:45
Krása proměňuje, v ateliéru sochaře Ondřeje Olivy
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Vedle sebe, není spolu
 L !
20:00
Cvrlikání: Pětník (68)
 
21:10
25. Svatohubertské slavnosti na Kuksu
 P
21:30
Živě s Noe: Spiritual kvintet
 P !
22:05
Pod lampou: Volby, které obnaží Evropu
 
23:30
Krasňany
 
0:10
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
0:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 17.5.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
6:25
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
6:50
Příběhy odvahy a víry: Návrat: Španělské děti v SSSR (10)
 
7:20
Ale on není bílý
 
7:50
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Blízkovýchodní tragédie na vlastní oči
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:20
Dědek a jeho kreslený svět: Stárnutí a smrt jako výzva
 
9:25
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 
9:40
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
10:10
Výpravy do divočiny: Život za polárním kruhem
 
11:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Pavel Mráček - o Panně Marii Guadalupe (35)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:10
Proměny Oščadnice
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Jiří Strach - filmový režisér (21)
 
15:20
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
16:20
Harfa Noemova: Jaroslav Krček
 
16:37
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe: Karla Koseva o Caroline Leaf a jejích knihách (Světový den hypertenze)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:50
Kde bzučí včely
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 L !
20:00
Děkujeme Vám!
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Biblická studna
 
23:10
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 
23:35
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy (29)
 
23:55
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 18.5.2019

 
6:05
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 
6:30
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
6:50
Hlubinami vesmíru s doc. Petrem Hadravou, 2. díl spektroskopie
 
7:35
Obec Šúrovce
 
7:45
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
7:50
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 P
8:20
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 
8:30
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 L !
10:00
Rekviem za kardinála Berana: katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha Praha
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 5. 2019
 
12:00
Regina Coeli
 
12:05
Pod lampou: Volby, které obnaží Evropu
 
13:30
Stíny nad Libavou
 
14:15
Terra Santa News: 15. 5. 2019
 
14:35
Cvrlikání: Pětník (68)
 
15:45
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 
16:15
Příběhy odvahy a víry: Můj Ararat: Ať je požehnán navěky! (11)
 
16:45
Přijďte večer k nám …: z hotelu Olšanka v Praze
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a letadlo (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:17
Vandrovali hudci
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Co tě nezabije…
 !
20:00
Ostrov mnichů
 P
21:10
Živě s Noe: Týden v kostce
 !
22:20
Síla změny - Energetická rebélie
 
0:00
Noční univerzita: Karel Řežábek - Byl pozván také Ježíš
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 19.5.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
6:40
Klapka s ...: QQ klubem Ostrava (76)
 
8:00
Bible pro Severní Koreu
 
8:35
Řeckokatolický magazín (201)
 P
8:50
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 
8:55
Dům ze skla?
 
10:00
Večeře u Slováka: 5. neděle velikonoční
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Václava v Ostravě: s farností Drahotuše, Partutovice a Potštát
 
11:40
ARTBITR - s Krzysztofem Zanussim: rozhovor se slavným režisérem (75)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 
12:40
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 
12:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
14:20
Velké ticho v Poličanech
 
14:40
Muzikanti hrajte
 
15:15
Outdoor Films s Medou a Jiřím Přidalovými: Jak aktivně prožít svůj život (79)
 
16:50
Živě s Noe: Týden v kostce
 
17:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
19:00
Papež František a jeho umění vést
 
19:50
Dědek a jeho kreslený svět: Máme to pod kontrolou?
 !
20:00
Mobil
 !
21:05
Otče, odpouštím vám: Svědectví Daniela Pitteta
 
22:05
V souvislostech - Jaroslav Šonka: Extrémismus v Evropské unii
 
22:30
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Cesta štědrosti
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů