Program televize Noe na pondělí 15.7.2019

 
6:05
Klapka s …: Bohumilem Kheilem (102)
 
7:30
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
7:40
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
9:15
GOODwillBOY IV.: Svět ticha (4)
 
9:55
V posteli chit-chat (11)
 
10:45
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
11:45
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
11:50
O Čertových skalách: Pověsti z Hornolidečska
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam ze mše svaté ze zakončení Jubilea Fatimy z areálu sv. Jana Pavla II. v Koclířově
 
13:15
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:50
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 
14:20
Bible pro Severní Koreu
 
15:05
Cesta k andělům: Ludvík Armbruster - jezuita (60)
 
16:00
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
16:40
Víra do kapsy: Výchova
 
16:55
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Krčkem (2)
 !
17:55
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
18:15
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
18:20
Světlonoši: Pověsti z Hornolidečska
 
18:25
GOODwillBOY IV.: Svět ticha (4)
 
19:05
V posteli chit-chat (11)
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 
20:55
Indonésie: Otec Stef
 
21:25
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
21:40
Terra Santa News: 10. 7. 2019
 
22:05
Kulatý stůl: Sexuální zneužívání
 
0:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za lidovou písní a tancem Janáčkova kraje (140)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 16.7.2019

 
6:05
Jako hořčičné zrnko (2)
 
7:00
Hlubinami vesmíru se Zdeňkem Bardonem, 2. díl - astrofotografie
 
7:50
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
8:00
Pod lampou: Svoboda, kultura a ministryně Laššáková
 
9:40
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
10:05
GOODwillBOY IV.: Mountain climbing (5)
 
10:45
V posteli chit-chat (12)
 
11:45
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
11:50
Světlonoši: Pověsti z Hornolidečska
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Hory Blahoslavenství
 
13:15
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 !
13:30
Cesta k andělům: Marie Rottrová - zpěvačka (61)
 
14:25
Kulatý stůl: Křesťanství v 90 minutách
 
16:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
16:25
Ve službě Šuárů
 
16:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Rosangela de Oliveira Salazar - Brazilka, fokolarínka (1)
 
17:10
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
17:40
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
17:45
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
17:55
GOODwillBOY IV.: Mountain climbing (5)
 
18:35
V posteli chit-chat (12)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 7. 2019
 !
20:00
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
21:30
Řeckokatolický magazín (172)
 
21:45
Zpravodajské Noeviny: 16. 7. 2019
 
22:10
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 
23:45
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 
0:00
Terra Santa News: 10. 7. 2019
 
0:20
Cvrlikání: Spolektiv (59)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 17.7.2019

 
6:05
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
7:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 7. 2019
 
7:55
Noční univerzita: MUDr. Jitka Krausová - Celibát ještě dnes? Ano!
 
9:00
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
10:10
GOODwillBOY IV.: Lego (6)
 
10:50
V posteli chit-chat (13)
 
11:45
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
11:50
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských skalách: Pověsti z Hornolidečska
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:10
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Folkové prázdniny 2016
 
13:35
Cesta k andělům: Miloslav Vlk - kardinál (62)
 
14:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 7. 2019
 
16:00
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
17:25
Historie sklářství v Karolince
 
17:50
GOODwillBOY IV.: Lego (6)
 
18:30
V posteli chit-chat (13)
 P
19:20
Terra Santa News: 17. 7. 2019
 
19:40
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
19:45
Pověsť o velikém ptačisku: Pověsti z Hornolidečska
 
20:00
Záznam koncertu pěveckého sboru Stojanova gymnázia Velehrad
 !
20:35
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Otec dá Ducha svatého těm, kdo ho prosí...
 
21:35
Jako hořčičné zrnko (2)
 
22:35
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 
23:05
Biblická studna
 
0:10
Má vlast: Jedlí
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 18.7.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
6:50
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
7:15
Terra Santa News: 17. 7. 2019
 
7:40
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
8:20
Outdoor Films s Josefem Lukášem: Skialpinismus a hory jsou můj život (22)
 
9:55
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 
10:10
GOODwillBOY IV. (7)
 
10:50
V posteli POD NEBESY (1)
 
11:45
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
11:50
Pověsť o velikém ptačisku: Pověsti z Hornolidečska
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Karla Skočovského
 
13:10
Jako hořčičné zrnko (2)
 
14:05
Muzikanti hrajte
 !
14:35
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka (63)
 
15:30
Česká věda
 
15:45
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 16. 7. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (172)
 
16:35
Hlubinami vesmíru se Zdeňkem Bardonem, 2. díl - astrofotografie
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
18:00
Púčinské schodky: Pověsti z Hornolidečska
 
18:05
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
18:10
GOODwillBOY IV. (7)
 
18:50
V posteli POD NEBESY (1)
 
19:45
Bratr Prem Bhai - Indie
 !
20:00
Cvrlikání: Mike Fojtík & přátelé (60)
 P
21:05
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
21:35
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 P !
22:00
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
23:25
Kalvária Nitrianské Pravno
 
0:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Plzeňské písně (134)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 19.7.2019

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Otec dá Ducha svatého těm, kdo ho prosí...
 
8:35
Příběhy odvahy a víry: Buď vůle tvá: Síla poslušnosti (19)
 
9:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Nad co nic většího nelze myslet: Nevyslovitelné mystérium Boha (3)
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
10:15
GOODwillBOY IV. (8)
 
10:55
V posteli POD NEBESY (2)
 
11:45
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
11:50
Púčinské schodky: Pověsti z Hornolidečska
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam ze slavnostní mše svaté se zasvěcením Božímu milosrdenství ve Slavkovicích
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Juan Provecho - španělský augustinián v Praze (2)
 
13:30
Stíny nad Libavou
 
14:07
Cesta k andělům: Tomáš Holub - vojenský kaplan (64)
 
15:00
Krasňany
 
15:35
Zapomenutá generace
 
16:00
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
17:30
Olivovník – Dar bohyně Athény (2)
 
18:00
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
18:05
Od slunéčka do tmy: O prokletém fojtovi
 
18:10
GOODwillBOY IV. (8)
 
18:50
V posteli POD NEBESY (2)
 
19:40
Česká věda
 !
20:00
Kulatý stůl: Liturgický prostor dnes
 
21:30
Záblesky nad Andami
 
22:00
Outdoor Films s Miroslavem Náplavou: Století Zikmunda (32)
 
23:35
Umění sklářských mistrů
 
0:05
Na druhý pohled: 3. díl: Pánu Bohu poručeno
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 20.7.2019

 
6:05
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:30
Ars Vaticana (19)
 
7:40
Oko bez světla se nepotěší
 
9:00
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
9:05
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
9:40
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
10:00
GOODwillBOY IV. (9)
 
10:45
V posteli POD NEBESY (3)
 
11:35
Hrát si dovoleno
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
13:35
Bible pro Severní Koreu
 
14:15
Terra Santa News: 17. 7. 2019
 
14:35
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
15:05
Hanácká svajba
 P
16:05
AKA Trio na Folkových prázdninách v Námešti nad Oslavou 2016
 
16:35
Údolí růží
 
17:25
První křesťané: Pohoršení kříže
 
18:00
Sedmihlásky: U Kobylské skály (9)
 
18:05
GOODwillBOY IV. (9)
 
18:50
V posteli POD NEBESY (3)
 
19:45
Světlo pro Evropu: Malý velký hlas (5)
 !
20:00
Silvestr na faře
 P
21:35
V pohorách po horách: Martinské hole - Lúčanská Malá Fatra (59)
 P !
21:50
50 let Apollo
 !
22:25
Otče, odpouštím vám: Svědectví Daniela Pitteta
 
23:20
Tajemství Jana Pavla II.: Z Fatimy k pádu komunismu
 
0:10
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:40
Řeckokatolický magazín (172)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 21.7.2019

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
7:45
O Václavovicích
 
8:25
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Víla Fantigo - malířka dětské fantazie (28)
 
9:15
Řeckokatolický magazín (172)
 
9:30
Dokonalá radost
 
10:00
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 P !
10:30
Primiční mše svatá P. Petra Macháčka OFMConv.: kostel sv. Janů, Brno
 
11:35
Zřím Řím
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:05
Světlo pro Evropu: Malý velký hlas (5)
 
13:15
Muzikanti hrajte
 
13:50
50 let Apollo
 
14:20
U VÁS aneb festivalové kukátko: Třebovický koláč (27)
 !
15:15
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
16:00
Silvestr na faře
 
17:35
Strážce majáku
 
17:50
Sedmihlásky: Mikulecké pole (10)
 
17:55
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 !
18:25
Bůh je s námi
 !
20:00
Jako hořčičné zrnko (3)
 
20:50
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
22:25
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 
23:30
Život na zámku Břežany
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů