Program televize Noe na pondělí 5.8.2019

 
6:05
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:15
Naše Horní Lideč
 
8:05
Arménie – Víra hory přenáší
 
8:35
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
9:40
V pohorách po horách: Harrachovy kameny (61)
 
10:00
GOODwillBOY V. (8)
 
10:50
V posteli POD NEBESY IV. (2)
 
11:45
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
11:50
Bible pro nejmenší: Na počátku...
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté Drahomíra Dvouletého, OFMCap.
 
13:25
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
14:00
Cesta k andělům: Radim Ucháč - prezident Hnutí pro život ČR (74)
 
14:55
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 !
15:40
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
16:00
Noční univerzita: RNDr. Gabriela Vlková, Th.D. - Bůh Starého zákona - milosrdný či nemilosrdný
 
17:35
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
18:00
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:05
Bible pro nejmenší: Adam a Eva
 
18:10
GOODwillBOY V. (8)
 
19:00
V posteli POD NEBESY IV. (2)
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 P !
20:50
INDIE – Čhattísgarh-Pokračujeme v boji
 
21:20
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 
21:35
Terra Santa News: 31. 7. 2019
 
22:00
Noční univerzita: P. Aleš Opatrný - Jak moc lze předat víru v rodině?
 
23:20
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
23:50
Kulatý stůl: Bolest a smrt
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.8.2019

 
6:05
Jako hořčičné zrnko (5)
 
6:55
Věrní Kristu
 
8:00
Pod lampou se Zuzanou Čaputovou: Nechci ztratit sebe
 
9:05
Muzikanti hrajte
 
9:35
Víra do kapsy: Okultizmus
 
9:55
GOODwillBOY V. (9)
 
10:45
V posteli POD NEBESY IV. (4)
 
11:45
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
11:50
Bible pro nejmenší: Adam a Eva
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Jana Slavíka
 
13:25
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
14:10
Cesta k andělům: Milan Novák - historik (75)
 
15:05
V pohorách po horách: Harrachovy kameny (61)
 
15:15
Polabský lužní les
 !
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
16:00
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
16:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
16:55
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
17:30
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
17:35
Bible pro nejmenší: Potopa
 
17:40
GOODwillBOY V. (9)
 
18:30
V posteli POD NEBESY IV. (4)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 8. 2019
 !
20:00
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
21:00
Záblesky nad Andami
 
21:25
Řeckokatolický magazín (188)
 
21:40
Cvrlikání: Mirek Kemel + Vladimír Javorský (jako host) (64)
 
22:50
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
23:00
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
23:30
Na druhý pohled: 8. díl: Sůl země a světlo světa
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.8.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 8. 2019
 
6:25
Na pořadu rodina: Povolání dětí (6)
 
7:25
Charita Veselí nad Moravou
 
7:35
GOODwillBOY VI. (1)
 
8:25
V posteli POD NEBESY IV. (5)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Hermie soutěží
 
10:55
Noemova Archa
 
11:45
Bible pro nejmenší: Potopa
 
11:50
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:10
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
13:45
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
14:00
Cesta k andělům: Jiří Čunek - politik (76)
 
14:55
Stíny barbarské noci
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 8. 2019
 
16:00
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 
16:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 !
16:30
Outdoor Films s Martem Eslemem: Procestoval jsem 88 zemí světa (52)
 
18:00
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:05
Bible pro nejmenší: Abram
 
18:10
GOODwillBOY VI. (1)
 
19:00
V posteli POD NEBESY IV. (5)
 
20:00
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 !
20:20
Noční univerzita: P. Petr Karas - Hledání ztracených
 P
21:35
Zpravodajské Noeviny - speciál: 7. 8. 2019
 
22:00
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
22:35
Generální audience papeže Františka
 
23:00
Jako hořčičné zrnko (5)
 
23:55
INDIE – Čhattísgarh-Pokračujeme v boji
 
0:25
Plnou parou do srdce Beskyd
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.8.2019

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
7:10
Naše peníze, jejich osud
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
8:30
Zpravodajské Noeviny - speciál: 7. 8. 2019
 
8:50
Po volání: s dominikány v Praze
 
9:55
Světlo pro Evropu: Speciál - Mezináboženský dialog (10)
 
10:10
GOODwillBOY VI. (2)
 
10:50
V posteli POD NEBESY IV. (6)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Abram
 
11:50
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Petra Plachého
 
13:20
Jako hořčičné zrnko (5)
 
14:15
Cesta k andělům: Petr Váňa - sochař (77)
 
15:05
Generální audience papeže Františka
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 8. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (188)
 
16:35
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
17:55
V pohorách po horách: Harrachovy kameny (61)
 
18:10
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:15
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
18:20
GOODwillBOY VI. (2)
 
19:00
V posteli POD NEBESY IV. (6)
 !
20:00
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
21:00
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 P
21:15
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 
21:40
50 let Boží milosti
 P !
22:00
Pod lampou: 30 let svobody
 
23:00
Má vlast: Uničov
 
0:05
Kde bzučí včely
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.8.2019

 
6:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:20
Gojdič - láska nadevšecko
 
8:25
První křesťané: Pronásledování a obrana křesťanství
 
8:55
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
9:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Tělo trpící i oslavené: Mystické spojení Krista a církve
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 
10:15
GOODwillBOY VI. (3)
 
10:55
V posteli POD NEBESY IV. (7)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
11:50
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Lukáše Jambora
 
13:25
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
13:50
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
14:15
Cesta k andělům: Adolf Born - výtvarník (78)
 
15:10
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
16:00
Missio magazín: červen 2019
 !
17:00
Křesťané na Arabském poloostrově
 
17:30
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
18:15
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:20
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
18:25
GOODwillBOY VI. (3)
 
19:05
V posteli POD NEBESY IV. (7)
 !
20:00
Kulatý stůl: Ekologie
 
21:35
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 
21:50
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 
23:25
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 
23:50
V pohorách po horách: Harrachovy kameny (61)
 
0:00
Odkaz předků: Stará Voda (5)
 
0:20
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.8.2019

 
6:05
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
7:10
Hovory z Rekovic: Iva Bittová
 
7:30
Po volání: s boromejkami v Praze
 
8:35
Můj chrám: doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D, bývalý děkan filozofické fakulty Univerzity Karlovy v kostele Panny Marie Karmelské, Kostelní Vydří
 
8:55
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
9:35
GOODwillBOY VI. (4)
 
10:15
V posteli POD NEBESY IV. (8)
 
11:05
Noční univerzita: David Říman - Bojová umění: ANO, či NE?!
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: 30 let svobody
 
13:10
Setkání s Václavem Hudečkem: 39. ročník MF Pardubické hudební jaro (2)
 
14:15
Zpravodajské Noeviny - speciál: 7. 8. 2019
 
14:35
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
15:35
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 
16:05
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem (14)
 
16:15
Zapomenuté Čako
 P
16:30
Česká věda
 
16:50
GOODwillBOY VI. (4)
 
17:30
V posteli POD NEBESY IV. (8)
 
18:25
Sedmihlásky: Sadila sem hrušku v humně (12)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
První křesťané: Nebezpečí herezí
 P !
19:40
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 !
20:00
Dýka a kříž
 
21:50
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
22:25
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
23:50
Dívám se kolem sebe
 
0:30
Noční univerzita: RNDr. Gabriela Vlková, Th.D. - Bůh Starého zákona - milosrdný či nemilosrdný
 
2:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.8.2019

 
6:05
Hrdinové víry: P. František Šilhan SJ (11)
 
7:05
Probuzení Haiti
 
7:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za čěskimi horami (144)
 
9:00
INDIE – Čhattísgarh-Pokračujeme v boji
 
9:30
Causa Carnivora
 !
10:00
Večeře u Slováka: 19. neděle v mezidobí
 P
10:30
Mše svatá z klášterního kostela sv. Antonína, poustevníka v Červenom Kláštore (SK): Setkání rodičů a přátel komunity Cenacolo
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:00
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem (14)
 
13:10
Muzikanti hrajte
 
13:45
Dívám se kolem sebe
 
14:20
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
15:20
Česká věda
 
15:40
Až na konec světa
 
16:40
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 !
16:50
Ježíš pro děti
 
17:55
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 !
18:30
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
20:00
Jako hořčičné zrnko (6)
 !
20:55
Letem jazzem: Pilotní díl pořadu nejen pro milovníky jazzu na téma "úvod do jazzové hudby" (1)
 
22:05
Výpravy do divočiny: Do džungle Filipín
 
23:05
Křesťané v Pákistánu
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Biblická studna
 
0:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů