Program televize Noe na pondělí 12.8.2019

 
6:05
Hrdinové víry: P. František Šilhan SJ (11)
 
7:10
Na větrné hůrce
 
7:30
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
8:00
Rok na Svatém Hostýně
 
8:55
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
9:55
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 
10:10
GOODwillBOY VI. (5)
 
10:50
V posteli POD NEBESY IV. (8)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Aleše Písařovice
 
13:25
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
14:00
Egypt – Stigmatizovaný křížem
 
14:30
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka (79)
 
15:25
Jsem šťastný. I vy buďte šťastní!
 
16:00
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Ježíšova blahoslavenství
 
17:20
Pražská Loreta
 !
17:45
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
18:10
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:15
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
18:20
GOODwillBOY VI. (5)
 
19:00
V posteli POD NEBESY IV. (8)
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 P
20:50
Indonésie: Povolání žít spolu
 
21:20
Zpravodajské Noeviny - speciál: 7. 8. 2019
 
21:40
Jitka Šuranská na Mohelnickém dostavníku 2014
 
22:10
Víra do kapsy: Žena v církvi
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:40
Má vlast: Karlštejn (1)
 
0:05
Kulatý stůl: Ekologie
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.8.2019

 
6:05
Jako hořčičné zrnko (6)
 
7:00
Pod lampou: 30 let svobody
 
7:55
Má vlast: Čechy pod Kosířem
 
9:00
Dívám se kolem sebe
 
9:35
Muzikanti hrajte
 
10:10
GOODwillBOY VI. (6)
 
10:50
V posteli POD NEBESY IV. (9)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Katolické charismatické konference v Brně 2018
 
13:10
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 
13:25
Cesta k andělům: Jiří Sláma - historik (80)
 
14:20
Cesta štědrosti
 
14:55
Kulatý stůl: K čemu Evropský parlament?
 !
16:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
16:55
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
17:20
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
17:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
17:55
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:00
GOODwillBOY VI. (6)
 
18:40
V posteli POD NEBESY IV. (9)
 P !
19:35
Zpravodajské Noeviny: 13. 8. 2019
 !
20:00
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
21:30
Od Františka k Františkovi
 
22:10
Řeckokatolický magazín (190)
 
22:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
22:55
Zpravodajské Noeviny - speciál: 7. 8. 2019
 
23:20
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem (14)
 
23:30
Na druhý pohled: 8. díl: Sůl země a světlo světa
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.8.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 8. 2019
 
6:25
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
7:30
Princ, který si vybral Dona Boska
 
8:15
Slovanský Velehrad
 
8:35
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Ježíšova blahoslavenství
 
9:50
Česká věda
 
10:10
GOODwillBOY VI. (8)
 
10:50
V posteli POD NEBESY IV. (10)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 
13:45
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka (81)
 
14:35
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
14:45
Dokonalá radost
 
15:15
Zřím Řím
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 13. 8. 2019
 
16:00
BET LECHEM - vnitřní domov: Josef Ptáček – kněz, metodik informačních technologií. (41)
 !
16:20
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
17:55
Ars Vaticana (14)
 
18:10
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:15
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
18:20
GOODwillBOY VI. (8)
 
19:00
V posteli POD NEBESY IV. (10)
 !
20:00
Život za život
 
21:35
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 !
22:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
23:00
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
23:30
Ale on není bílý
 
0:05
Jako hořčičné zrnko (6)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.8.2019

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Indonésie: Povolání žít spolu
 
7:40
Mariánské korunovace v dějinách
 
8:05
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
8:30
Světlo pro Evropu: Politikem a mariánským ctitelem (14)
 
8:40
Klauzura
 
9:10
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
9:15
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
9:20
GOODwillBOY VI. (9)
 
10:05
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 L !
11:00
Živě s Noe: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L !
12:15
Mše svatá ze Slavnosti Nanebevzetí Panny Marie: kaple Telepace
 
13:05
Jako hořčičné zrnko (6)
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:30
Cesta k andělům: Alena Povolná - překladatelka (82)
 
15:20
Řeckokatolický magazín (190)
 
15:35
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 13. 8. 2019
 
16:10
Biblická studna
 
17:20
Jezuitské redukce v Paraguayi
 P
17:40
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 
18:10
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:15
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
18:20
GOODwillBOY VI. (9)
 
19:00
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 !
20:00
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
21:10
Živě s Noe: Slavnost Nanebevzetí Panny Marie
 P !
22:15
Pod lampou: Policejní záznam, dnešní Slovensko a mečiarizmus
 
23:45
Magadan - ďáblovo hřiště
 
0:20
Poletuchy: na skok do kraje razoviteho
 
1:05
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.8.2019

 
6:05
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
7:05
Jánošíkove dni 2018
 
7:45
První křesťané: Nebezpečí herezí
 
8:15
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
9:15
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Vtělené Slovo, skutečný chléb z nebe: Tajemství liturgie a eucharistie 
 
10:10
GOODwillBOY VI. (10)
 
10:50
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
11:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z chrámu Prozřetelnosti Boží v Šenově
 
13:25
Výběr z vystoupení kapel na hlavní scéně Mohelnického dostavníku 2018
 
14:00
Misionář pod sopkou
 
14:30
Cesta k andělům: Alexander Tomský - politolog (83)
 
15:25
Indonésie: Povolání žít spolu
 
16:00
Výpravy do divočiny: Život za polárním kruhem
 
17:05
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
18:10
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:15
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
18:20
GOODwillBOY VI. (10)
 
19:00
V posteli POD NEBESY IV. (11)
 !
20:00
Kulatý stůl: Krize otcovství
 
21:35
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Polonina Krásná (62)
 
21:45
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 !
22:15
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
23:50
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
0:05
Na druhý pohled: 9. díl: Musíme tam všichni ...
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:10
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
7:40
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
8:45
Hermie a přítel v nouzi
 
8:50
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
9:30
GOODwillBOY VI. (11)
 
10:10
V posteli POD NEBESY IV. (12)
 
11:00
Noční univerzita: Jan Sokol - Křesťan a společnost
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Policejní záznam, dnešní Slovensko a mečiarizmus
 
13:40
Ale on není bílý
 
14:15
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 
14:45
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
15:40
Charita Vsetín
 
16:00
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
17:10
Josef a jeho bratři
 
18:00
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
18:30
Sedmihlásky: Jede šohaj z Vídňa (13)
 
18:35
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
19:35
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 !
20:00
Toufar
 P
21:05
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 !
21:15
Ostrov mnichů
 
22:30
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
23:15
U VÁS aneb Co dělají folkloristé v zimě: Ondráš slaví (30)
 
0:20
Na pořadu rodina: Samota jako příležitost (7)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Branislav Škripek
 
7:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
7:40
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
9:00
Indonésie: Povolání žít spolu
 
9:30
Večeře u Slováka: 20. neděle v mezidobí
 P !
10:00
Primiční mše svatá P. Lukáše Dořičáka: kostel Nanebevzetí Panny Marie, Veřovice
 
11:25
Zřím Řím
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: o P. Josefu Toufarovi (15)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:00
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 
13:20
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:35
Lednický park vypravuje
 
15:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 !
16:00
Magdaléna, zbavená hanby
 
17:25
Myanmar - Hora snů
 
18:00
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
18:05
Hermie a lhářka Flo
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:00
Sobecký obr
 
19:40
Ars Vaticana (16)
 !
20:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Mezi bláznovstvím a svatostí
 
20:50
Popelka Nazaretská
 
21:35
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
23:05
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "jazzové standardy" (2)
 
0:15
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:30
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 19.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 
8:25
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
9:55
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 
10:10
GOODwillBOY VI. (12)
 
10:50
V posteli POD NEBESY V. (1)
 
11:45
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
11:50
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Víta, Příchovice
 
13:25
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
14:00
Cesta k andělům: Stanislav Juránek - politik (85)
 
14:55
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 !
15:35
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
16:00
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
17:15
Krasňany
 
17:50
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
18:10
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
18:15
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:20
GOODwillBOY VI. (12)
 
19:00
V posteli POD NEBESY V. (1)
 !
20:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 !
21:10
Filipínské Rugby - hra o život
 
22:00
Noční univerzita: Veronika Barátová - Zacheus po deseti letech...
 
23:00
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 
23:50
Kulatý stůl: Krize otcovství
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.8.2019

 
6:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Mezi bláznovstvím a svatostí
 
6:55
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
7:15
Muzikanti hrajte
 
7:45
Pod lampou: Policejní záznam, dnešní Slovensko a mečiarizmus
 
9:10
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
9:50
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
10:10
GOODwillBOY VI. (13)
 
10:50
V posteli POD NEBESY V. (2)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
11:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Národního Pochodu pro život
 
13:25
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 
13:40
Cesta k andělům: Jáchym Jaroslav Šimek OPraem - premonstrát a opat želivského kláštera (86)
 
14:35
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 !
14:45
Outdoor Films s Andreou Radomskou: Doprovázení umírajících (55)
 
16:20
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
16:45
Olivovník – Dar bohyně Athény (3)
 
17:15
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
17:45
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
17:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
17:55
GOODwillBOY VI. (13)
 
18:35
V posteli POD NEBESY V. (2)
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 !
20:00
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
21:00
Světlo pro Evropu: Bioetika a EU (9)
 P
21:15
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
21:45
Řeckokatolický magazín (195)
 !
22:00
Jak potkávat svět: s Ladislavem Moravetzem, jeho manželkou Ester a synem Matyášem (62)
 
23:25
Skryté poklady: Christian
 
0:05
Na jedné lodi (1)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.8.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O symbolech a liturgii
 
7:35
Česká věda
 
8:00
GOODwillBOY VII. (1)
 
8:30
V posteli POD NEBESY V. (3)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Opřu se o florbalovou hůl
 
11:05
Barva lásky
 
11:45
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
11:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:10
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
14:00
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
14:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 
14:58
O Václavovicích
 
15:40
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 
16:20
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
16:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
17:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
17:55
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:00
Hermie a lhářka Flo
 
18:30
GOODwillBOY VII. (1)
 
19:00
V posteli POD NEBESY V. (3)
 !
20:00
O Slunovratu
 
21:35
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg (75)
 !
22:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
22:40
Generální audience papeže Františka
 
23:00
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
23:30
Svatá země: Církev naděje
 
0:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Mezi bláznovstvím a svatostí
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:05
Pomoc, která se točí
 
7:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
7:55
Muzikanti hrajte
 
8:30
GOODwillBOY VII. (2)
 
9:00
V posteli POD NEBESY V. (4)
 
10:00
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
11:05
Dopisy z rovníku
 
11:45
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
11:50
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Lorety v Boru u Tachova
 
13:20
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Mezi bláznovstvím a svatostí
 
14:15
Generální audience papeže Františka
 
14:35
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – I. část (87)
 P
15:30
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 8. 2019
 
16:20
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
16:25
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
16:30
GOODwillBOY VII. (2)
 
17:00
V posteli POD NEBESY V. (4)
 L !
18:00
UNITED 2019: Zahájení festivalu United
 L !
20:45
UNITED 2019: koncert Lucy Grimble (UK)
 
22:05
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 P !
22:20
Pod lampou s Jaro Spišiakem: Zatím se nic nezměnilo
 
23:40
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
0:25
Cvrlikání: Jindra Černohorský (67)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:10
Můj chrám: Irena Pulicarová, kostel Panny Marie Růžencové v Plzni
 
7:30
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
8:15
GOODwillBOY VII. (3)
 
8:45
V posteli POD NEBESY V. (5)
 
9:40
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
10:15
Víra do kapsy: Žena v církvi
 
10:30
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Ohromný zástup svědků: Společenství svatých
 
11:30
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
11:50
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:10
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Kunhuty v Čejkovicích
 
13:20
Léta letí k andělům: Jan Suk - literát, vnuk Josefa Suka a pravnuk Antonína Dvořáka (67)
 
13:45
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2014 (5)
 !
14:30
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – II. část (88)
 
15:10
Krasňany
 
15:50
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
16:25
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
16:30
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
16:35
GOODwillBOY VII. (3)
 
17:05
V posteli POD NEBESY V. (5)
 L !
18:00
UNITED 2019: Hlavní program
 L !
20:45
UNITED 2019: koncert Martina Smitha (UK)
 
22:05
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 
22:15
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
23:00
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 
23:25
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
23:45
Česká věda
 
0:05
Na jedné lodi (2)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:15
Léta letí k andělům: Ivan Hubač – scenárista a dramaturg (75)
 
7:45
Hrdinové víry: Arciopat Anastáz Opasek (3)
 
8:45
Hermie soutěží
 
8:55
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
9:35
GOODwillBOY VII. (4)
 
10:05
V posteli POD NEBESY V. (6)
 
11:00
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
11:15
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 1. díl
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou s Jaro Spišiakem: Zatím se nic nezměnilo
 
13:30
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
14:15
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 !
14:50
Noční univerzita: P. Prokop Siostrzonek, OSB - Anastáz Opasek, 100. výročí narození
 
15:55
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
16:25
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
16:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
16:35
GOODwillBOY VII. (4)
 
17:05
V posteli POD NEBESY V. (6)
 L !
18:00
UNITED 2019: Hlavní program
 L !
20:45
UNITED 2019: koncert Brandona Knowbodyho (US)
 P
22:05
V pohorách po horách: Dráteníčky (64)
 
22:20
50 let Apollo
 
22:55
Outdoor Films s Františkem Machem: Deník z cest do jiného světa (57)
 
0:30
Na jedné lodi (3)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.8.2019

 
6:05
Bol som mimo: Peter Lipták
 
7:10
Řeckokatolický magazín (195)
 
7:25
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
7:55
O Slunovratu
 
9:30
Večeře u Slováka: 21. neděle v mezidobí
 P !
10:00
Primiční mše svatá P. Ondřeje Talaše: Uherský Brod
 
11:35
Na křídlech andělů
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:05
Světlo pro Evropu: Rozhovor s bývalým slovinským premiérem (11)
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:55
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
15:00
Štětcem a píšťalou
 
15:20
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 !
16:00
Bůh v Krakově
 
17:40
Víra do kapsy: Vyhoření
 
17:55
Sedmihlásky: Žaby (15)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Alexander Graham Bell (1847 – 1922)
 
18:30
Jak potkávat svět: s arciopatem Prokopem Siostrzonkem (67)
 !
20:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Samota a společenství
 !
20:50
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "skladby s letními motivy" (3)
 
22:00
Výpravy do divočiny: Tygři ještě žijí
 
23:00
CampFest 2018
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů