Program televize Noe na pondělí 2.9.2019

 
6:05
Adopce nablízko: Afrika, země mnoha tváří
 
7:05
750 let Svinova
 
7:45
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
8:45
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 
10:45
Zámek Židlochovice - zahrada času
 L
11:15
Živě s Noe: Hostem je Mgr. Markéta Korpasová
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Plnou parou do srdce Beskyd
 
13:25
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (1)
 
15:00
Má vlast: Čechy pod Kosířem
 !
16:05
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
17:25
Zdeněk Pololáník skladatel
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Sedmihlásky: Vyletěla křepelenka (16)
 
18:40
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 P !
19:00
Malina Brothers na Mohelnickém dostavníku 2016
 
19:25
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 P !
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
21:12
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:10
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
22:40
Noemova pošta: srpen 2019
 
0:15
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Poslání
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.9.2019

 
6:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
6:55
Pod lampou se Zuzanou Čaputovou: Nechci ztratit sebe
 
8:00
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Skryté poklady: Vladimír
 
9:45
Outdoor Films s Janem Saskou a Terezou Mlčákovou: Pěšky z Českých Budějovic do Benátek (81)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muzikanti hrajte
 
13:20
Smírčí kříž
 
13:45
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (2)
 
15:00
Zeno Kaprál básník
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
16:00
Noemova pošta: srpen 2019
 
17:30
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem je Václav Čáp, tlumočník Eliase Velly a laický misionář
 
18:35
Sedmihlásky: Vyletěla křepelenka (16)
 
18:40
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:45
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Papež František a jeho umění vést
 
20:55
Řeckokatolický magazín (199)
 P
21:10
Česká věda
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem je Tomáš Lachman, který obešel podél hranice celou ČR.
 !
22:10
Outdoor Films s Tomášem Roubalem: Horolezectví je můj život (45)
 
23:40
Kulatý stůl: Don Quijote dnes aneb Má čest ještě smysl?
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 9. 2019
 
6:25
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
7:45
Dopis z Indie
 
8:05
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
8:35
Zapomenuté Čako
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (70)
 
10:45
Klauzura
 L
11:15
Živě s Noe: Folklorní festival Slezské dny v Dolní Lomné, 50. výročí
 
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Česká věda
 
13:05
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 L
14:00
Živě s Noe: Benefiční koncert Charity Ostrava - Sešli se, aby pomohli.
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (3)
 
14:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
15:10
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
15:25
Zdeněk Pololáník skladatel
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 9. 2019
 
16:20
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
16:40
Biblická studna
 P
17:45
Živě s Noe: Folklorní festival Slezské dny v Dolní Lomné, 50. výročí
 L !
18:25
Přílet Sv. otce na letiště v Maputo a oficiální přivítání: Návštěva papeže v Mozambiku
 
18:50
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
18:55
Sedmihlásky: Vyletěla křepelenka (16)
 
19:05
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:10
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
23:00
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
23:30
S NOACHem po Izraeli
 
0:05
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.9.2019

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
6:35
Skryté poklady: Vladimír
 
7:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (4)
 
7:30
Noemova pošta: srpen 2019
 
9:05
Mosambik, svědek víry
 L
9:40
Zdvořilostní návštěva u prezidenta v paláci Ponta Vermelha: Návštěva papeže v Mozambiku
 L
10:15
Setkání s autoritami a diplomaty v paláci Ponta Vermelha: Návštěva papeže v Mozambiku
 L !
11:00
Mezináboženské setkání s mladými v pavilonu Maxaquene: Návštěva papeže v Mozambiku
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 P
12:50
Přejeme si …
 
13:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
13:55
Outdoor Films s Janem Saskou a Terezou Mlčákovou: Pěšky z Českých Budějovic do Benátek (81)
 L !
15:30
Studio František: Návštěva papeže v Mozambiku
 L !
16:10
Setkání s duchovenstvem, řeholníky a bohoslovci v katedrále v Maputo: Návštěva papeže v Mozambiku
 
17:20
Zpravodajské Noeviny: 3. 9. 2019
 
17:40
Světlo pro Evropu: Den europoslance (12)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
18:25
Sedmihlásky: Vyletěla křepelenka (16)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:35
Hermie a lhářka Flo
 P
19:00
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
21:30
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina (51)
 
21:40
Česká věda
 !
22:00
Pod lampou s Jiřím Grygarem: Člověk na Měsíci posunul svět, ale vesmíru ani kvantové fyzice ještě dobře nerozumí
 
0:20
Bohem zapomenuté kouty
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2019
 
6:30
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
6:50
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 
7:20
Historie sklářství v Karolince
 
7:40
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 L !
9:10
Studio František: Návštěva papeže v Mozambiku
 L !
9:35
Mše svatá na stadionu v Zimpeto: Návštěva papeže v Mozambiku
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Studio František: Návštěva papeže v Mozambiku
 L
12:17
Rozloučení na letišti v Maputo: Návštěva papeže v Mozambiku
 
12:33
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
12:55
Mosambik - Cipriano
 
13:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
13:40
Malina Brothers na Mohelnickém dostavníku 2016
 
14:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
14:25
Předání proutěného řemesla
 
14:50
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 L !
15:10
Uvítací ceremoniál na letišti v Antananarivo: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
15:30
Žijeme mezi vámi
 
15:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2019
 
16:35
Papež František a jeho umění vést
 
17:22
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech (7)
 
17:45
Hermie a přátelé: Antonio a jeho soupeř neboli statečný mravenec
 
18:25
Sedmihlásky: Vyletěla křepelenka (16)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:40
Mosambik - Bom Padre
 
19:10
Dívám se kolem sebe
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:00
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
21:35
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
21:55
Outdoor Films s Janem Saskou a Terezou Mlčákovou: Pěšky z Českých Budějovic do Benátek (81)
 
23:30
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
0:00
Na jedné lodi (6)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.9.2019

 
6:05
Myanmar - Hora snů
 
6:35
Ars Vaticana
 
6:50
Hermie a přátelé: Kdo to tu vlastně řídí?
 
7:25
Sedmihlásky: Vyletěla křepelenka (16)
 
7:30
Animované příběhy velikánů dějin: Maria Curie-Sklodowska (1867 – 1934)
 
8:00
Noemova Archa
 
8:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 L
9:15
Setkání s autoritami a diplomaty v ceremoniální budově v Antananarivo: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
9:45
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 L !
10:10
Polední modlitba Liturgie hodin v klášteře bosých karmelitek: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
11:10
Můj chrám: Jaroslava Valová, podnikatelka, kostel Nejsvětější Trojice v Čimelicích
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 P !
12:10
Prostá krása Kyjovska: MFF Strážnice 2019
 
14:05
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
14:30
První křesťané: Křest Barbarů
 L
15:00
Setkání s biskupy Madagaskaru v katedrále v Andohalo: Návštěva papeže na Madagaskaru
 L
16:00
Modlitba u hrobu malgašské kněžny bl. Victorie Rasoamanarivo: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
16:15
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 L !
16:40
Modlitební vigilie s mladými v areálu Soamandrakizay: Návštěva papeže na Madagaskaru
 L
18:00
Studio František: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
18:45
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
19:20
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 P !
19:30
V souvislostech - Bohumil Kartous: Co nového ve školství?
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 P !
21:00
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 P
21:55
Živě s Noe
 
23:05
Tajemství Jana Pavla II.: Z Fatimy k pádu komunismu
 
23:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
0:10
Na jedné lodi (7)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.9.2019

 
6:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
6:15
Řeckokatolický magazín (199)
 
6:30
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
7:55
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 L !
8:30
Mše svatá v areálu Soamandrakizay: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
10:50
Guyanská Diana
 
11:15
Víra do kapsy: Výchova
 
11:30
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
V souvislostech - Bohumil Kartous: Co nového ve školství?
 
12:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:20
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 L !
14:05
Návštěva „Města přátelství“ v Akamasoa: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
14:45
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 L
15:00
Setkání s dělníky ve fabrice Mahatzana: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
15:45
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 L
16:05
Setkání s duchovenstvem, řeholníky a bohoslovci v koleji sv. Michaela: Návštěva papeže na Madagaskaru
 
17:18
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 
17:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 P
18:05
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:10
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
18:40
Živě s Noe
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Missio magazín: září 2019
 P !
21:05
Má vlast: Mariánské Lázně
 
22:15
V souvislostech - Bohumil Kartous: Co nového ve školství?
 
22:35
Papež František a jeho umění vést
 
23:25
Čas pro Malawi
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 9.9.2019

 
6:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Milokraj Marty Töpferové (147)
 
7:15
Česká věda
 
7:30
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
8:20
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 L
8:35
Uvítací ceremoniál na letišti v Port Louis: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
8:50
Studio František: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
9:50
Mše svatá u památníku Panny Marie, Královny míru: Návštěva papeže na Mauriciu
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
První křesťané: Křest Barbarů
 
12:35
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
13:30
Egypt – unesené nevěsty
 
14:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 L
14:25
Návštěva svatyně bl. P. Lavala: Návštěva papeže na Mauriciu
 
14:45
Mauricius - nová hranice
 
15:05
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 L
15:40
Setkání s autoritami a diplomaty v prezidentském paláci: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
16:10
Studio František: Návštěva papeže na Mauriciu
 L
16:40
Rozloučení na letišti v Port Louis: Návštěva papeže na Mauriciu
 
17:05
V souvislostech - Bohumil Kartous: Co nového ve školství?
 
17:30
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
18:00
Jmenuji se David Bibby
 
18:30
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 P
18:40
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 
19:00
Kazachstán - Slib
 
19:50
Přejeme si …
 P
20:00
Izrael: Země zaslíbená
 
20:32
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
20:45
Světlo pro Evropu: Den europoslance (12)
 L
21:00
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 
22:05
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
22:38
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
0:10
Rok na Svatém Hostýně
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.9.2019

 
6:05
Pod lampou s Jiřím Grygarem: Člověk na Měsíci posunul svět, ale vesmíru ani kvantové fyzice ještě dobře nerozumí
 
8:20
Manželská setkání
 
8:30
V souvislostech - Bohumil Kartous: Co nového ve školství?
 
8:55
Missio magazín: září 2019
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
11:20
Víra do kapsy: Jak odpustit?
 
11:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
11:40
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple na Salaši
 
12:50
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 
13:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 
13:25
Poletuchy: na skok na Plzeň
 
14:10
Charita Vsetín
 
14:25
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
16:00
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
16:40
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
17:05
Vy, kteří jste zůstali - Rwanda
 
17:20
Výpravy do divočiny: Biodiverzita a vymírání druhů
 
18:25
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samson
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
19:10
Léta letí k andělům: Václav Žilka – hudebník a pedagog podle Veroniky Žilkové, rodiny a přátel (74)
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L
20:05
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
21:15
Mariánské korunovace v dějinách
 
21:40
Řeckokatolický magazín (199)
 
22:00
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 
23:25
Indonésie: Otec Stef
 
0:00
Na jedné lodi (8)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
6:25
Stíny nad Libavou
 
7:05
Prostá krása Kyjovska: MFF Strážnice 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Indonésie: Povolání žít spolu
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
13:03
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
13:22
Sám o sobě: Myšlenky otce kardinála Tomáše Špidlíka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (8)
 
15:00
Missio magazín: září 2019
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
16:30
Jak potkávat svět: s Pavlem Helanem (71)
 P
18:00
Živě s Noe: 15. výročí Stojanova gymnázia, Velehrad
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:40
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:45
Královna a matka Chorvatů
 P
19:30
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace
 
21:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Matteo Pesce - o klášteru Deserto di Varazze (22)
 P
21:30
Živě s Noe: Celostátní setkání animátorů
 P !
22:10
Rozumět internetovým dětem
 
22:55
S nikým bych neměnila
 
23:35
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Má vlast: Mariánské Lázně
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.9.2019

 
6:05
Izrael: Země zaslíbená
 
6:35
50 let Apollo
 
7:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
7:35
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
7:55
Missio magazín: září 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Geoblocking (2)
 
9:30
Kulatý stůl: Mateřství na okraji
 
11:05
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 L
11:15
Živě s Noe
 
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Soňa
 
13:05
Muzikanti hrajte
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
14:55
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
15:45
Vandrovali hudci
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 9. 2019
 
16:20
Řeckokatolický magazín (199)
 
16:35
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 
16:45
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 P
18:00
Živě s Noe: Český filharmonický sbor Brno
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:40
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:45
Hermie soutěží
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 P
21:30
Živě s Noe: Blahořečení P. Richarda Henkese
 
22:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 P
23:40
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.9.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 
6:25
Po volání: s redemptoristy na Svaté Hoře
 
7:25
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 
7:40
První křesťané: Křest Barbarů
 
8:10
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jerzy Stuhrem (79)
 
9:35
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 
10:35
Hovory z Rekovic: Jan Svoboda
 
10:50
Můj chrám: Max Kašparů, kostel sv. Filipa a Jakuba, Žirovnice
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
13:30
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
14:55
S NOACHem po Izraeli
 
15:25
Izrael: Země zaslíbená
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 
16:20
Uganda, trpící perla Afriky
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
17:45
V pohorách po horách: Brestová - Roháče (57)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:40
Ich bin: Já jsem
 
19:35
Obdarovávání - Otec Radek
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Naše NATO?
 P
21:40
Živě s Noe
 
22:20
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
22:50
Hlubinami vesmíru s manželi Kubátovými, 2. díl
 
23:35
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
0:05
Stonavská Barborka 2013: Slavnostní koncert
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.9.2019

 
6:05
Bez hábitu: Chemin Neuf (1) (1)
 
7:05
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
7:50
CampFest 2018
 
8:40
Děti Haiti
 
8:55
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 
9:35
Můj chrám: Naďa Urbánková, Želivský klášter
 
10:00
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
11:00
Terra Santa News: 11. 9. 2019
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: 100 let Československa a dnešek
 
13:35
Nágáland - Domorodci a víra
 
14:10
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
14:40
Buon giorno s Františkem
 
15:30
Stavitelé měst
 
15:45
Světlo pro Evropu: Europass (1)
 P !
16:05
Rockom krokom: Třebovický koláč 2018
 
16:55
Missio magazín: září 2019
 P !
18:00
První křesťané: Byzanc: nový Řím
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Ach, muj mily marijanku (148)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 !
19:10
Léta letí k andělům: Josef Koláček - bývalý šéf Radio Vaticana (49)
 P !
19:30
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:00
Dobrodružství před kamerou (1)
 P
21:15
V pohorách po horách: Pulčinské skály - Beskydy (58)
 P
21:25
Živě s Noe
 
22:30
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 
23:35
Křesťané v Pákistánu
 
0:05
Antikvartet na Mohelnickém dostavníku 2018 (1)
 
0:30
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Vztah pravdy a svobody
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.9.2019

 
6:05
Bez hábitu: Salesiánky (2)
 
7:00
Bradi Barthová
 
7:15
Řeckokatolický magazín (199)
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Hastrman v Doubravníku (148)
 
9:00
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
9:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z hlavní pouti k Povýšení svatého Kříže a Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
12:40
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2019
 !
13:00
P. Richard Henkes
 L !
14:00
Mše svatá s blahořečením P. Richarda Henkese SAC
 
16:05
Dobrodružství před kamerou (1)
 
17:17
Dopisy z rovníku
 P
17:55
Sedmihlásky: Pilky (156)
 
18:00
Hermie a potopa
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 
19:05
Mezi pražci: Září 2019 (79)
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka v Mozambiku, na Madagaskaru a Mauriciu
 
21:45
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Nová Evropská komise
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:00
Na pomezí ticha a tmy
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů