Program televize Noe na pondělí 11.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: P. Doc. Ing. Miloš Raban Th.D.
 
6:50
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
7:30
Outdoor Films s Jiřím Horčičkou a Radimem Zhořem: Divočinou Aljašky (60)
 
9:05
Buon giorno s Františkem
 
10:00
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 L !
10:30
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 
11:35
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Církev a Revoluce: debata o roli církve v listopadových událostech 1989
 
13:00
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
14:00
Po stopách Ježíše Krista: Stalo se ... (1)
 L
14:30
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 L !
15:00
Mše svatá z baziliky Santa Maria Maggiore: Řím
 
16:50
V souvislostech - Josef Mlejnek: Potřebujeme nový volební zákon?
 
17:15
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
17:25
Indonésie: Povolání žít spolu
 
18:00
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček na Mohelnickém dostavníku 2015 (1)
 
18:25
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:30
Mašinky: O srnečce a panu železničáři Mrázkovi-2.díl (11)
 
18:40
Česká věda
 
19:05
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 P !
19:40
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Pavlem Fischerem
 P !
21:05
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 P !
22:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 
22:20
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
22:35
Kulatý stůl: Sociální podnikání
 
0:10
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Co je a co není totalitarismus
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.11.2019

 
6:05
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
7:35
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
8:05
V souvislostech - Josef Mlejnek: Potřebujeme nový volební zákon?
 
8:25
Vezmi a čti: Říjen 2019
 
8:45
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 L !
9:00
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Petra: Vatikán
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:40
Víra do kapsy: Zajímají Boha naše peníze?
 
12:55
Přešel jsem hranici
 
13:50
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 !
14:05
Mše svatá se svatořečením Anežky České 12. listopadu 1989
 
16:05
Smírčí kříž
 
16:30
Kulatý stůl: Sociální podnikání
 P
18:05
Řeckokatolický magazín (219)
 
18:20
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:25
O koženém mostě: Pověsti z Hornolidečska
 
18:30
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
18:55
Svatá Anežka
 P
19:20
Zpravodajské Noeviny: 12. 11. 2019
 P
19:40
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 P !
21:05
České nebe: Cyklus kantát o českých světcích a patronech
 
22:35
Arbitráž
 
23:05
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
23:15
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (73)
 
0:50
Terra Santa News: 6. 11. 2019
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 11. 2019
 
6:25
Noční univerzita: PhDr. Jiřina Prekopová, Ph.D. - Výchova ve světle tří ctností aneb Láska je tou největší
 
7:15
Hrajeme si: Rožnovské slavnosti 2019
 
8:05
Ars Vaticana
 
8:15
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
8:25
Tóny v tichu
 L !
9:00
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:35
Gojdič - láska nadevšecko
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
K jádru věci: s Pavlem Fischerem
 
13:05
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
13:20
Česká věda
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 12. 11. 2019
 
13:55
Tóny v tichu
 L
14:30
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 L !
15:00
Mše svatá z baziliky sv. Jana v Lateránu: Řím
 
17:00
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (73)
 
18:40
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:45
O Čertových skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
18:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 P !
19:20
Terra Santa News: 13. 11. 2019
 P
19:40
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 !
21:05
Píseň o veliké pouti
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
22:55
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
23:05
Generální audience papeže Františka
 
23:30
Po stopách Ježíše Krista: Stalo se ... (1)
 
0:05
Má vlast: Lysá nad Labem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.11.2019

 
6:05
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 
6:35
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 
6:45
Svatá Anežka
 
7:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 
7:35
Terra Santa News: 13. 11. 2019
 
7:55
Missio magazín: listopad 2019
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Kulatý stůl: Demokracie dnes
 
10:50
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 
11:00
Zpravodajství z Národní pouti do Říma 2019
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Carol Ann Manzi a dětský sbor z Oregonu: v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
 
13:20
Opavská inspirace
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Když je duše nemocná … (11)
 
15:35
Muzikanti hrajte
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 12. 11. 2019
 
16:30
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy (66)
 
16:40
Řeckokatolický magazín (219)
 
17:00
Hudba pod Rozsutcom
 
17:10
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 P
18:00
Živě s Noe: Sametová revoluce
 
18:30
Světlonoši: Pověsti z Hornolidečska
 
18:35
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:40
Vezmi a čti: Říjen 2019
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 P
21:30
Živě s Noe: Sametová revoluce
 P !
22:10
Pod lampou: 30 let svobodného cestování - jak jsme se změnili?
 
23:40
Světec dvou národů
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 14. 11. 2019
 
0:35
Tóny v tichu
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 11. 2019
 
6:25
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
6:35
Stíny nad Libavou
 
7:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 
7:20
Po stopách Ježíše Krista: Stalo se ... (1)
 
7:50
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Stopy ve sněhu
 
10:15
K jádru věci: s Pavlem Fischerem
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:45
Buon giorno s Františkem
 
13:40
Víra do kapsy: Zajímají Boha naše peníze?
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Kdo si počká, ten se dočká … (12)
 
15:35
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 11. 2019
 
16:30
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
17:00
Ars Vaticana
 
17:10
Mezi pražci: Listopad 2019 (81)
 P
18:00
Živě s Noe: České katolické biblické dílo (biblické postavičky)
 
18:30
Pověsť o Ludmilině skále na Pučínských skalách: Pověsti z Hornolidečska
 
18:35
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 !
18:40
Církev a Revoluce: debata o roli církve v listopadových událostech 1989
 
19:35
Vezmi a čti: Říjen 2019
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Občanská společnost žije
 P
21:35
Živě s Noe: České katolické biblické dílo (biblické postavičky) a manželům nablízku
 
22:15
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
22:40
Stíny barbarské noci
 
23:25
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
0:35
Tanzanie – Zanzibar: Jsme odvážní
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Ing. Vít Janků
 
6:50
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Mučedníci komunismu
 
8:10
Naše Horní Lideč
 
9:05
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
9:10
Animované biblické příběhy: Abrahám a Izák
 
9:40
GOODwillBOY IV.: Photographing (1)
 
10:20
V posteli POD NEBESY IV. (1)
 
11:10
Víra do kapsy: Zajímají Boha naše peníze?
 
11:25
Zpravodajské Noeviny: 14. 11. 2019
 P
11:45
Přejeme si …
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 L !
13:30
Studio Svoboda
 L !
14:00
LETNÁ pro demokracii
 L
16:00
Studio Svoboda
 P
17:10
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok A
 P
18:05
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 P !
19:30
V souvislostech - Jolyon Naegele: Hlas pro svobodu
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Anežka Česká
 P !
21:05
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 P
22:15
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
22:25
Stopy ve sněhu
 
23:25
Outdoor Films se Štěpánem Černouškem: Sibiřské gulagy (42)
 
0:55
Řeckokatolický magazín (219)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.11.2019

 
6:05
Večeře u Slováka: 33. neděle v mezidobí
 
6:30
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 
6:45
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
8:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 !
8:20
České nebe: Cyklus kantát o českých světcích a patronech
 L !
9:55
Mše svatá na poděkování Bohu a sv. Anežce České za dar svobody: katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha Praha
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:30
V souvislostech - Jolyon Naegele: Hlas pro svobodu
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:30
Muzikanti hrajte
 L !
14:05
Studio Svoboda
 P
15:15
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
15:20
Animované biblické příběhy: Josef v Egyptě
 
15:50
Anežka Česká
 
16:50
Studio Anežka: Národní pouť do Říma 2019
 L !
18:00
Studio Svoboda
 L !
19:00
Slavnostní koncert k 30. výročí svatořečení Anežky České: Besední dům Brno
 
21:00
Přejeme si …
 
21:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 
21:35
V souvislostech - Jolyon Naegele: Hlas pro svobodu
 
22:00
K jádru věci: s Pavlem Fischerem
 
23:00
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
0:20
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 18.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Petr Váňa
 
6:55
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
7:05
Cvrlikání: AG Flek (71)
 
8:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2018, 2. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Stalingradská Madona
 
10:10
Výpravy do divočiny: Deštný les Papuy–Nové Guineje
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 
13:25
Filipíny – SILSILA - Ve spojení s Všemohoucím
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
15:30
V souvislostech - Jolyon Naegele: Hlas pro svobodu
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Duchovní svět Václava Havla
 
17:10
Myanmar - Kačjinský stát: prahneme po míru
 
17:40
Odkaz předků: Ročov (3)
 P
18:00
Živě s Noe: Ackermann-Gemeinde, občanské sdružení, věnuje se usmíření mezi Němci, Čechy, Slezany a Slováky
 
18:30
Pověsť o velikém ptačisku: Pověsti z Hornolidečska
 
18:35
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:40
Ars Vaticana
 
18:53
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 P !
19:35
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Robertem Elva a Matějem Frouzovými
 
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 
21:20
V pohorách po horách: Svantovítovy skály - Vsetínské vrchy (49)
 P
21:30
Živě s Noe: Občanské sdružení Ackermann-Gemeinde, poutní stezka z Prahy do Staré Boleslavi
 
22:10
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
23:05
Outdoor Films s Anetou a Jakubem Novákovými a Michalem Činčialou: Jak se vhodně obléknout při sportu. (83)
 
0:40
Terra Santa News: 13. 11. 2019
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.11.2019

 
6:05
V souvislostech - Jolyon Naegele: Hlas pro svobodu
 
6:25
Portréty krajiny
 
6:55
Pod lampou: 30 let svobodného cestování - jak jsme se změnili?
 
8:25
Světec dvou národů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 
10:20
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Klapka: Klapka s Ing. Ĺuborem Patschem (109)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
15:35
Kulatý stůl: Občanská společnost žije
 
17:10
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Odtajnit se - aneb Než kohout zakokrhá (3)
 
17:35
Animované biblické příběhy: Josef v Egyptě
 P
18:00
Živě s Noe: Hostem ve studiu je Jindřich Štreit a jeho dosavadní projekty Ze tmy ke světlu, S láskou a Jsme ze stejné planety
 
18:30
Púčinské schodky: Pověsti z Hornolidečska
 
18:40
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:45
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 P !
19:00
Srbsko: Semínko naděje
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
19:55
Přejeme si …
 !
20:05
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
21:00
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (220)
 
21:30
Živě s Noe: Jindřich Štreit hovoří o svých dosavadních projektech, o. Leoš Ryška se ohlíží za událostmi minulého týdne
 
22:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
23:35
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
23:55
Terra Santa News: 13. 11. 2019
 
0:17
Václav Hudeček - Galakoncert v Luhačovicích
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.11.2019

 
6:05
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Duchovní svět Václava Havla
 
7:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 L
9:00
Živě s Noe
 !
9:20
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok A
 
10:05
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
11:00
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 L
11:15
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s Robertem Elva a Matějem Frouzovými
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku se staršími dětmi (15)
 
15:30
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
15:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
16:30
Odkaz předků: Ročov (3)
 
16:45
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "autorská tvorba" (4)
 P
18:00
Živě s Noe: Cestovatel a hiker Jan Hanzlík, který zdolal Pacific Crest Trail
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O ješitnosti (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:45
Čas pro Malawi
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Večer chval: LiftUp (81)
 
21:20
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 P
21:45
Živě s Noe: Hostem je P. Peter Krenický - slovenský kněz působící od roku 1993 na Ukrajině.
 P !
22:25
Noční univerzita: Energie v rukou
 
23:40
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 
0:15
Missio magazín: listopad 2019
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (1. díl)
 
6:50
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
7:05
Perníčky sester dominikánek
 
7:20
Světlo pro Evropu: 30 let svobody (15)
 
7:30
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
8:45
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
9:05
Kulatý stůl: Občanská společnost žije
 
10:35
Mezi pražci: Listopad 2019 (81)
 P
11:25
Přejeme si …
 L !
11:40
Mše svatá na Národním stadionu v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 L !
14:00
Studio František: Návštěva papeže v Thajsku
 P
14:30
Uvítací ceremoniál na nádvoří Vládního domu v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 P
14:40
Setkání s autoritami a diplomaty ve Vládním domu v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 
15:15
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 19. 11. 2019
 
15:55
Dokonalá radost
 
16:30
Řeckokatolický magazín (220)
 
16:45
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
17:05
Papež František a jeho umění vést
 P
18:00
Setkání s lékařským personálem v nemocnici St. Louis: Návštěva papeže v Thajsku
 
18:45
Obdarovávání - Otec Radek
 P
19:00
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
21:15
Vezmi a čti: Říjen 2019
 
21:30
Harfa Noemova: Janáčkovy Hukvaldy
 P !
22:00
Pod lampou: speciál: Lech Walesa
 
22:40
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
0:25
Venezuela – Ženy nahoře
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.11.2019

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
6:30
Noční univerzita: Energie v rukou
 
7:40
Po stopách Ježíše Krista: Jan Křtitel (2)
 
8:10
K jádru věci: s Robertem Elva a Matějem Frouzovými
 L
9:20
Ekumenické a mezináboženské setkání na Univerzitě Chulalongkorn: Návštěva papeže v Thajsku
 
10:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 L !
10:30
Mše svatá s mladými v katedrále Nanebevzetí PM v Bangkoku: Návštěva papeže v Thajsku
 
12:10
Zřím Řím
 P
12:35
Přejeme si …
 
12:50
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
13:05
Robert Křesťan a Druhá tráva na Mohelnickém dostavníku 2015 (2)
 
13:50
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
14:45
Století Andělky
 
15:00
Ukrajina – Nádherné svědectví sester z Ukrajiny
 
15:35
Perníčky sester dominikánek
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 P
16:30
Setkání s kněžími, bohoslovci a řeholníky ve farnosti sv.Petra: Návštěva papeže v Thajsku
 L !
17:30
Studio František: Návštěva papeže v Thajsku
 P
18:00
Setkání s biskupy Thajska a celé Asie ve svatyni bl. Nicholasa Boonkerda Kitbamrunga: Návštěva papeže v Thajsku
 
19:05
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
19:10
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 
19:25
Pražská Loreta
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Život v Japonsku
 
21:45
V pohorách po horách: Pecný -- Hrubý Jeseník (67)
 
22:00
Krásné slovo otce Špidlíka: Slovanská spiritualita a Velehrad, 1. část (1)
 
23:00
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
23:25
Klapka: Klapka s Ing. Ĺuborem Patschem (109)
 
0:35
Cesta štědrosti
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (2. díl)
 
6:45
Harfa Noemova: Janáčkovy Hukvaldy
 
7:10
Naše Horní Lideč
 
8:05
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O doprovázení svátostném i nesvátostném (4)
 
8:35
Odkaz předků: Ročov (3)
 
8:55
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
9:00
Animované biblické příběhy: Josef v Egyptě
 
9:30
Hriňovský kostelík na Islandu
 
10:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jablíčko a sakura (40)
 
11:00
Cesta k andělům: Osamu Okamura - architekt (16)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 11. 2019
 
12:30
Pod lampou: speciál: Lech Walesa
 
13:05
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
14:35
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
15:45
Terra Santa News: 20. 11. 2019
 
16:10
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
16:35
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:40
Víra do kapsy: Zpověď očima kněze
 
18:00
Po stopách Ježíše Krista: Léta v skrytosti (3)
 
18:30
Klaunský pohádkový kufřík: O dobrosrdečnosti (3)
 
18:40
Sedmihlásky: Zdalo sě mi (152)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 P !
19:30
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
19:55
Přejeme si …
 P !
20:05
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 P
20:55
V pohorách po horách: Velká Čantoryje -- Slezské Beskydy (68)
 
21:10
Živě s Noe
 
22:20
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
23:20
Letem jazzem: Pořad nejen pro milovníky jazzu na téma "autorská tvorba" (4)
 
0:30
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Duchovní svět Václava Havla
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.11.2019

 
6:05
Pro vita mundi: Doc. RNDr. Jozef Mikloško, DrSc. (1. díl)
 
6:50
Řeckokatolický magazín (220)
 
7:05
Večeře u Slováka: Slavnost Ježíše Krista Krále
 
7:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
8:55
Víra do kapsy: Když umírá někdo blízký
 
9:10
Cvrlikání: Nevermore & Kosmonaut (72)
 
10:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Veronikou Barátovou (84)
 P !
10:30
Mše svatá na baseballovém stadionu v Nagasaki + Angelus: Návštěva papeže v Japonsku
 P
12:35
Přejeme si …
 
12:45
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
13:05
Světlo pro Evropu: Malý brouk, velké následky (16)
 P
13:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
14:00
Muzikanti hrajte
 
14:35
Poletuchy: na skok do Kroměříže
 
15:20
Animované biblické příběhy: Josefovo setkání s bratry
 
15:50
Sedmihlásky: Ruža sem ja ruža (136)
 P !
16:00
Poselství o jaderných zbraních v parku Atomic Bomb Hypocenter v Nagasaki: Návštěva papeže v Japonsku
 P
16:30
Pocta svatým mučedníkům u památníku Nishizaka Hill: Návštěva papeže v Japonsku
 L !
17:00
Studio František: Návštěva papeže v Japonsku
 P
18:00
Setkání za mír u Památníku míru v Hirošimě: Návštěva papeže v Japonsku
 
19:05
Kdo je papež František?
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
S nikým bych neměnila
 !
20:45
A. G. Aratunjan: Koncert pro trubku, C. Franck: Sedm slov Krista na kříži: Podzimní festival duchovní hudby 2019
 
22:05
V souvislostech - Jitka Černošová: Nepokoje v Hongkongu
 
22:30
Jak potkávat svět: s Drahomírou Míčkovou (73)
 
0:05
Ich bin: Já jsem
 
1:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů