Program televize Noe na pátek 1.9.2017

 
6:05
Léčit zlo láskou
 
6:30
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 
6:45
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 
7:20
Chléb náš vezdejší
 
7:30
Propast
 
8:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
8:35
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Tvoje milosrdenství, Hospodine, sahá až k nebi …
 
10:00
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
10:55
Princ, který si vybral Dona Boska
 
11:40
Sedmihlásky: Na té lúce zelené (104)
 
11:45
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 P
11:55
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Musíme léčit choroby své duše
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Život je dar
 
13:20
Ars Vaticana
 
13:30
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
13:50
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 
14:25
Nikaragua - Matka všech
 
15:00
Abrahámova cesta
 
15:10
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
16:00
Labutí sen o duši
 
16:55
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
18:00
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
18:25
Sedmihlásky: Na té lúce zelené (104)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
18:50
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
19:30
Strání - obec pod Javorinů
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Musíme léčit choroby své duše
 P !
20:00
Noemova pošta: srpen
 
21:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
22:00
Večeře u Slováka: 22. neděle v mezidobí
 
22:25
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
0:05
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.9.2017

 
6:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
6:20
Klapka s …: Františkem Soukupem (96)
 
7:20
Most milosrdenství - Brazílie
 
7:55
Hermie a přátelé: Flo show, která způsobila rozruch
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a detektivní kancelář (31)
 
9:00
Dávní hrdinové: Plavat, nebo zemřít
 
9:25
Sedmihlásky: Na té lúce zelené (104)
 
9:35
Můj chrám: Kostel Povýšení sv. Kříže Strání a Ondřej Benešík
 L !
10:00
Mše svatá z diecézní pouti rodin: Žďár nad Sázavou
 
11:35
Exit 316: Závislost (10)
 P
11:55
Z pokladů duše: ThLic. Veronika Barátová - Výlučná láska k Bohu
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 !
12:15
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
13:40
Plnou parou do srdce Beskyd
 
14:20
Marina
 
14:50
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
16:00
Večeře u Slováka: 22. neděle v mezidobí
 
17:35
Historie sklářství v Karolince
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Sedmihlásky: Na té lúce zelené (104)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
V souvislostech - Pavel Fischer: O smyslu politiky (193)
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. Veronika Barátová - Výlučná láska k Bohu
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
20:40
Česká věda
 P !
21:00
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
21:55
Tóny v tichu
 
22:25
Papež František: Můj život
 
23:20
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (1. část)
 
0:25
Pozdní sběr na Mohelnickém dostavníku 2015 (6)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.9.2017

 P
6:05
Evangelium: 22. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Misionář pod sopkou
 
6:55
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
7:30
Biskup Hirka
 
7:50
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
9:00
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
9:55
Večeře u Slováka: 22. neděle v mezidobí
 
10:20
Evangelium: 22. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z Mohelnického dostavníku
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 P
11:50
Z pokladů duše: Ing. Marian Jurečka - To, co máme není samozřejmostí
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Pavel Fischer: O smyslu politiky (193)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:00
Film o filmu Anežka Česká
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 P
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:45
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 
15:50
Česká hudba na zámcích Moravy a Slezska: Hradec nad Moravicí
 
16:30
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Tvoje milosrdenství, Hospodine, sahá až k nebi …
 P
17:55
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 P
18:30
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 P
19:05
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 P
19:25
Exit 316: Sex (11)
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Marian Jurečka - To, co máme není samozřejmostí
 P !
20:00
Romero
 
21:50
V souvislostech - Pavel Fischer: O smyslu politiky (193)
 
22:20
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
23:25
Ars Vaticana
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 4.9.2017

 
6:05
Poutní místo Starý Bohumín
 
6:15
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
7:05
Na pořadu rodina: Dítě s postižením (18)
 
8:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
8:45
Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Comenius
 
9:35
Don Bosco a Oděsa: 50 let ve službách mládeži
 
10:00
Hudba na pražské Loretě
 
10:35
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
10:50
Sen pokračuje
 
11:20
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
11:25
Sedmihlásky: Koza (126)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
13:40
V souvislostech - Pavel Fischer: O smyslu politiky (193)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Opřu se o florbalovou hůl
 
14:55
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (2. část)
 
16:00
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
16:55
Putování modrou planetou: Írán
 
17:40
Setkání
 
18:05
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
18:25
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:35
Hermie a lhářka Flo
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
19:30
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 P
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Život je dar
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: srpen
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
0:10
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Tvoje milosrdenství, Hospodine, sahá až k nebi …
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.9.2017

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
6:50
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
8:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Pavel Fischer: O smyslu politiky (193)
 
9:45
Exit 316: Sex (11)
 
10:05
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
10:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
10:55
Muzikanti hrajte
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 
12:15
Ars Vaticana
 
12:30
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
13:20
Plnou parou do srdce Beskyd
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Noemova pošta: srpen
 
16:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 
16:25
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Betlémská hvězda (32)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
18:35
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:40
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
19:05
Hermie soutěží
 
19:15
Patagonie: Misionářský sen
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:00
Causa Carnivora
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jacka Domańského
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 
22:40
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
23:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
23:30
Mezi nebem a zemí
 
0:05
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 
6:25
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:30
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (2. část)
 
8:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 
9:30
Jubileum: 700 let hledání odpuštění
 
10:25
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
10:55
Ve službě Šuárů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dopisy z rovníku
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
14:45
Hrdinové víry: Křesťanský politik Jaroslav Cuhra (10)
 
16:00
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
16:20
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
17:20
Exit 316: Sex (11)
 
17:40
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
18:00
Skryté poklady: Christian
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:35
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:45
Po volání: se sestrami Congregatio Jesu ve Štěkni
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Mít domov v srdci
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
23:30
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
0:05
Svatováclavský hudební festival 2013: Kompletní provedení dochovaného díla Bohuslava Matěje Černohorského
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.9.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
6:25
Putování modrou planetou: Írán
 
7:15
Muzikanti hrajte
 
7:45
Sen pokračuje
 
8:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a závistivý kouzelník (12)
 
8:40
Polabský lužní les
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Soucitná srdce
 
9:30
Don Rua - nástupce
 
10:00
Noemova pošta: srpen
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pawla Piotra Dobiji
 
12:15
Svatováclavský hudební festival 2013: Kompletní provedení dochovaného díla Bohuslava Matěje Černohorského
 
13:35
Legrace za pár drobných
 P
13:50
Ars Vaticana
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 9. 2017 (888)
 P !
15:00
Papež František v Kolumbii: Oficiální přijetí na letišti v Bogotě
 L
15:20
Papež František v Kolumbii: Studio František
 L !
15:55
Papež František v Kolumbii: Setkání s autoritami na náměstí Plaza de Armas
 L
16:30
Papež František v Kolumbii: Oficiální návštěva v prezidentském paláci
 L !
17:20
Papež František v Kolumbii: Návštěva katedrály v Bogotě
 
18:05
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
18:30
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: BEMANEVIKY - Misijní stanice v pralese
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 
19:50
Z pokladů duše: Jiří Babič - Jak jsem přišel k Bohu
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
23:45
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
0:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 
0:35
Exit 316: Sex (11)
 
0:55
Post Scriptum: Záznam homílie P. Pawla Piotra Dobiji
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 
6:25
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
6:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
6:50
Vychutnej si víru: Z Hospodinovy zahrádky
 
7:20
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 L !
9:00
Živě s Noe
 P !
9:20
Papež František v Kolumbii: Mše svatá v parku S. Bolivara v Bogotě
 
11:05
Strání - obec pod Javorinů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
13:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
13:40
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
14:55
Buon giorno s Františkem
 L !
16:00
Papež František v Kolumbii: Mše svatá v Catama
 
18:00
Misionáři chudých
 
18:25
Sedmihlásky: Koza (126)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:35
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
19:05
Na hranici pekla: Pronásledování křesťanů v Iráku
 
19:35
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 !
20:00
Kulatý stůl: Věda a víra
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
22:15
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
23:30
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
0:20
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.9.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Marek Jícha – kameraman (77)
 
6:25
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
7:20
Dávní hrdinové: Útěk za svitu hvězd
 
7:45
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a závistivý kouzelník (12)
 
8:15
Sedmihlásky: Koza (126)
 
8:25
Buon giorno s Františkem
 
9:25
Jmenuji se David Bibby
 L !
10:00
Mše svatá u příležitosti oslav 750 let města Ostravy
 
11:40
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2017 (889)
 
12:30
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
13:00
Neoblomný kardinál
 
13:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (922)
 L !
14:30
Mše svatá: Mše svatá z Vřesové studánky
 
16:00
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 P !
17:25
Vychutnej si víru: Polévky
 L !
18:00
Papež František v Kolumbii: Národní modlitební setkání za smíření v parku Las Malocas
 
19:15
Vodopády milosrdenství
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Chromeček - Kéž se všichni sejdeme v nebeském Jeruzalémě
 P !
20:00
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 P !
20:20
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
21:25
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
21:40
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
23:15
Rangers na Mohelnickém dostavníku 2015 (7)
 
0:10
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - Od Tunguského meteoritu k Čeljabinsku (2. část)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.9.2017

 P
6:05
Evangelium: 23. neděle v mezidobí
 
6:15
Putování modrou planetou: Írán
 
7:00
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
8:25
Ars Vaticana
 
8:35
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
9:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
9:50
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
10:20
Evangelium: 23. neděle v mezidobí
 P !
10:30
Papež František v Kolumbii: Mše svatá na letišti v Medellínu
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 !
12:20
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Muzikanti hrajte
 P
14:05
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 P
14:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 P
14:40
Dávní hrdinové: Řev noci
 P
15:15
Papež František v Kolumbii: Návštěva dětského zařízení Hogar San José
 P !
16:05
Papež František v Kolumbii: Setkání s kněžími, řeholníky a bohoslovci
 L
17:30
Papež František v Kolumbii: Žehnání zákl. kamenů domů pro bezdomovce v Cartaghénu
 L
18:45
Papež František v Kolumbii: Modlitba Anděl Páně a návštěva kostela sv. Petra Clavera
 P !
19:35
Exit 316: Pravda a lež (12)
 P
20:00
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
20:55
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
21:15
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
22:15
Buon giorno s Františkem
 
23:20
Ars Vaticana
 
23:35
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
0:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 11.9.2017

 
6:05
Noemova pošta: srpen
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Pravda a lež (12)
 
9:40
Ars Vaticana
 
10:00
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P !
12:05
Papež František v Kolumbii: Mše svatá v přístavu Contecar
 P
14:00
Papež František v Kolumbii: Závěrečný ceremoniál
 L
14:15
Živě s Noe
 
14:55
Vychutnej si víru: Polévky
 
15:30
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Ostrava za ostnatými dráty
 P
17:35
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
18:10
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Dvanáct rwandských mučednic
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
19:30
Velké ticho v Poličanech
 
20:00
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 P !
21:00
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
22:15
Noční univerzita: plk. PhDr. Eduard Stehlík - Předvečer Mnichova v Orlických horách
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
0:15
Kulatý stůl: Věda a víra
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.9.2017

 
6:05
Pod lampou: Kdo z nás je normální a kdo divný?
 
7:40
Ve službě Šuárů
 
8:10
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 L !
10:00
Slavnostní zahájení národní pouti z baziliky Nejsvětější Trojice: Fatima Portugalsko
 
11:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
12:20
Ars Vaticana
 
12:30
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
12:45
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
13:45
P. Ignác Stuchlý
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 
15:10
Škola křesťanského života a evangelizace
 L !
15:30
Mše svatá v Capelinha: Fatima Portugalsko
 
16:50
Královna a matka Chorvatů
 
17:35
V souvislostech - Jana Chamrová: Severní Korea (194)
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:40
Dávní hrdinové: Řev noci
 P
19:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 L !
19:30
Oficiální zahájení hlavní pouti - 100 let Fatimy: Kaple zjevení Panny Marie, Fatima Portugalsko
 
20:35
Fatima - Poslední tajemství
 P
22:00
Živě s Noe
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:40
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
0:05
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Vojtěch Vlček - Ostrava za ostnatými dráty
 
7:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
8:25
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 L !
11:00
Mše svatá u příležitosti jubilea 100 let Fatimy: Kaple zjevení Panny Marie ve Fatimě
 
13:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Fatima - Poslední tajemství
 
15:50
Exit 316: Pravda a lež (12)
 
16:10
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
17:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 L !
17:30
Setkání českých poutníků v Domus Pácis: Fatima Portugalsko
 
18:35
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:40
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:50
Ve službě Šuárů
 
19:20
Manželská setkání
 !
19:30
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
19:40
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Adorace
 
21:00
S NOACHem po Izraeli
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Music4mation
 
0:20
Vychutnej si víru: Polévky
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:10
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
7:50
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
8:35
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
8:45
Obec Šúrovce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Věda a víra
 
10:55
Arménie – Víra hory přenáší
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Dvanáct rwandských mučednic
 
12:20
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
13:15
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Kalvária Nitrianské Pravno
 
15:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 9. 2017 (890)
 
16:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
16:55
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
18:05
Dávní hrdinové: Řev noci
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 P
18:45
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
23:35
Mosambik - Cipriano
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
0:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
6:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
6:50
Chudoba - Sestra Ráchel
 
7:10
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
8:25
Vychutnej si víru: Polévky
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 
9:30
Varšava 1943-1944: boj za svobodu
 
10:30
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
10:45
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
13:25
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Josef a jeho bratři
 
15:20
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
16:20
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
18:00
Causa Carnivora
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Historie sklářství v Karolince
 
19:05
Mosambik - Bom Padre
 P !
19:35
Česká věda
 L !
20:00
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
22:30
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
23:05
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
0:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
0:20
Slovanský Velehrad
 
0:40
Dana
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
7:30
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
8:10
Česká věda
 
8:25
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelná pastelka (33)
 
9:00
Dávní hrdinové: Řev noci
 
9:30
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic (5)
 
9:50
Fatima - Poslední tajemství
 
11:15
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Pravda a lež (12)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Vladimíra Schmidta
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2017 (891)
 
12:35
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
14:00
Plnou parou do srdce Beskyd
 
14:40
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
14:50
Obec Banka
 
15:00
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
15:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
16:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (923)
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Co ně milý zanecháš (105)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Obdarovávání - Otec Radek
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 !
20:00
Třináctý den: Fatimská tajemství
 P
21:30
Generali Survival 2014
 
22:00
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
22:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
22:40
Pražská Loreta
 
23:10
Neoblomný kardinál
 
0:05
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.9.2017

 P
6:05
Hluk
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Ozvěny Festivalu dobrých zpráv 2016
 
7:25
Putování modrou planetou: Kamčatka krásná neznámá
 
8:05
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 
9:30
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá v rámci festivalu Třebovický koláč: Ostrava Třebovice
 
11:20
Století Andělky
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Tomášem Halíkem a Anselmem Grünem (42)
 P
11:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L !
11:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:45
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 !
16:05
Třináctý den: Fatimská tajemství
 
17:30
Irák– Země světců a mučedníků
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
18:30
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 P
18:35
Dávní hrdinové: V zajetí
 
19:05
Music4mation
 P !
19:25
Exit 316: Hněv (13)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 P !
20:00
Hoja, hoja, mňe še dobre paše...!: Jánošíkove dni v Terchovej 2017
 
21:20
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
21:50
Fatima - Poslední tajemství
 
23:15
Ars Vaticana
 
23:25
Česká věda
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 18.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
7:40
Cesta k andělům: Aleš Juchelka - moderátor (101)
 
8:35
Vladyka
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
10:55
Andělé polárního kruhu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
13:25
Rwanda - Smíření
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Ars Vaticana
 
14:45
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
16:20
Szidi Tobias & band
 P
17:00
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
18:00
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
19:30
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 !
20:00
Pole milosrdenství
 P
21:00
Music4mation
 
21:20
Odkaz předků: Lenešice (1)
 P !
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
22:25
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
0:15
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.9.2017

 
6:05
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
7:30
Plnou parou do srdce Beskyd
 
8:05
Muzikanti hrajte
 
8:35
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Hněv (13)
 
9:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
10:15
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Angola: katecheta Paulino
 
13:30
Ars Vaticana
 
13:40
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 
16:05
Setkání
 
16:25
Noemova pošta: srpen
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:40
Dávní hrdinové: V zajetí
 
19:05
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
21:15
Soňa
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Krzysztofa Szewczyka
 
22:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 
23:40
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
0:05
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
6:25
Cesta do Tibetu
 
7:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
7:30
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
8:40
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:35
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Slunce ve tváři
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pole milosrdenství
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
14:50
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
15:35
Exit 316: Hněv (13)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
16:20
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
16:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 
18:00
Most milosrdenství - Brazílie
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:35
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:45
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
19:05
Mariánské korunovace v dějinách
 
19:30
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
19:40
Bratr Prem Bhai - Indie
 L !
20:00
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Peter Dufka - šéf slovenské sekce Radiovaticana (17)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 P
23:15
Generální audience Svatého otce
 
23:55
Music4mation
 
0:15
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.9.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
6:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Peter Dufka - šéf slovenské sekce Radiovaticana (17)
 
7:10
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
8:35
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
8:45
Karmelitánky v Chile
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Barva lásky
 
9:55
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Šustáčka
 
12:20
Hoja, hoja, mňe še dobre paše...!: Jánošíkove dni v Terchovej 2017
 
13:40
Česká věda
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Don Bosko v Angole
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
16:20
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
17:15
Slovanský Velehrad
 
17:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
18:00
Dávní hrdinové: V zajetí
 
18:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 P
18:40
Ars Vaticana
 
18:50
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 L
20:00
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
21:10
Česká věda
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
23:50
Na východ od Říma
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 
0:30
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
7:50
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 
9:45
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
10:20
Ars Vaticana
 L !
10:30
Mše svatá z katedrály v Litoměřicích v rámci putování sochy Panny Marie Fatimské po ČR
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Pole milosrdenství
 
13:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Peter Dufka - šéf slovenské sekce Radiovaticana (17)
 
13:20
Szidi Tobias & band
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Před branami křesťanského království
 
15:10
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 
16:25
Skryté poklady: Roman
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 
18:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
18:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Na pomezí ticha a tmy
 
19:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 L !
20:00
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
0:05
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
0:15
Příběh o Žofii
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Jubilejní (100)
 
7:25
Otec Ivan
 
7:55
Mezi nebem a zemí
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
9:00
Dávní hrdinové: V zajetí
 
9:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
9:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
9:55
Music4mation
 
10:15
Exit 316: Hněv (13)
 
10:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 L !
11:00
Mše svatá se znovu vysvěcením kostela sv. Martina: Markvartice u Děčína
 
14:00
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
15:50
Muzikanti hrajte
 
16:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
16:50
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 P
18:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:40
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
19:10
Velké ticho v Poličanech
 P
19:30
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 P !
20:00
Missio magazín: září 2017
 
20:40
Frano z Malesie
 
21:05
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
21:15
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
0:20
Szidi Tobias & band
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.9.2017

 P
6:05
Evangelium: 25. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:30
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
8:10
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
9:20
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
9:45
Evangelium: 25. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba: Trnava
 
11:10
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 L !
11:57
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Missio magazín: září 2017
 
14:05
Loď Boží
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 
16:10
Mosambik - Cipriano
 
16:45
Ars Vaticana
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
18:30
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 P
18:40
Dávní hrdinové: V pasti!
 
19:05
Music4mation
 P !
19:30
Exit 316: Víra (14)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 P !
20:00
Sešli se, aby pomohli… (2017): Benefiční koncert Charity Ostrava
 
22:10
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
22:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: „Není na světě bylina, aby na něco nebyla“ (96)
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Františkem Soukupem (96)
 
7:05
Česká věda
 
7:25
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
11:05
Exit 316: Víra (14)
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Burgry
 
13:25
Dar z Medugorje
 
13:45
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P !
15:10
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
16:05
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
16:25
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
17:10
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 
17:25
Ars Vaticana
 
17:35
Život v modlitbě
 P !
18:10
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
18:40
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
18:50
Karmelitánky v Chile
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
19:30
Laičtí misionáři v IQUITOS
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (23)
 P !
21:00
Music4mation
 
21:20
Abrahámova cesta
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
22:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 
23:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
0:00
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:30
Domov pro všechny
 
8:05
Kaple v poušti
 
8:25
Muzikanti hrajte
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
9:40
Karmelitánky v Chile
 
9:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
10:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
12:15
Exit 316: Víra (14)
 
12:40
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
13:10
Vlci v Lužici
 
13:45
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 
16:10
Ars Vaticana
 
16:20
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
18:05
Na východ od Říma
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Pavlovy cesty
 
18:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
19:05
Dávní hrdinové: V pasti!
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 L !
20:00
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
21:05
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
21:15
Bratr Prem Bhai - Indie
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
22:15
Missio magazín: září 2017
 
22:55
Elektronická kazatelna
 
23:20
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
23:40
Salama Don Bosco
 
0:00
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
6:25
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
7:10
Strání - obec pod Javorinů
 
7:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
8:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Už nikdy více Vidomegon
 
11:20
Nikdy není pozdě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
13:15
Co je dobré vědět, když...
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zimbabwe - Z temnoty
 
14:55
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
15:15
Exit 316: Víra (14)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
16:00
Léta letí k andělům: Jiří Kotalík - historik architektury (53)
 
16:20
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
17:25
Jmenuji se David Bibby
 
18:00
Poslové naděje
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Pavel na ostrově
 
18:35
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:45
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
19:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
19:30
Odkaz předků: Ročov (3)
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
23:15
Music4mation
 P
23:40
Generální audience Svatého otce
 
0:20
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.9.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
6:45
Muzikanti hrajte
 
7:20
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 L !
9:00
Živě od salesiánů: Oslavy 90 let příchodu salesiánů, Brno - Žabovřesky
 
9:20
Odkaz předků: Ročov (3)
 
9:40
Kostel sv. Vincenta de Paul: Bratislava - Ružinov
 
10:00
Kulatý stůl: 90 let salesiánů u nás
 
11:15
Charita Vsetín
 
11:30
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
13:00
Dana
 L !
13:30
Živě od salesiánů: Oslavy 90 let příchodu salesiánů, Brno - Žabovřesky
 
14:00
Generální audience Svatého otce
 
14:35
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 L !
14:45
Živě od salesiánů: Oslavy 90 let příchodu salesiánů, Brno - Žabovřesky
 
15:20
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 L !
16:00
Mše svatá z areálu salesiánského střediska: Brno - Žabovřesky
 
17:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Gedeon
 
18:35
Dávní hrdinové: V pasti!
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P
19:30
Ars Vaticana
 
19:40
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko (18)
 
21:05
Guyanská Diana
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Trump a my
 
0:10
Sešli se, aby pomohli… (2017): Benefiční koncert Charity Ostrava
 
2:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Arnoštem Lukešem (88)
 
7:05
Léta letí k andělům: Milan Novák - badatel Karla I. Habsburského (63)
 
7:30
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
8:40
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vychutnej si víru: Burgry
 
9:50
Historie sklářství v Karolince
 
10:10
Dům nejen ze skla (23)
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
13:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Ars Vaticana
 
14:45
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
15:25
Na hranici pekla: Pronásledování křesťanů v Iráku
 
16:00
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
16:50
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
18:00
Guyanská Diana
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Hana
 
18:40
Gojdič - láska nadevšecko
 L !
20:00
Noemova pošta: září 2017
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
22:30
Missio magazín: září 2017
 
23:10
Jižní Afrika - Rozsévání v slzách
 
23:35
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
23:50
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.9.2017

 
6:05
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:10
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
8:10
Music4mation
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
9:00
Dávní hrdinové: V pasti!
 
9:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 !
9:30
Přešel jsem hranici
 L !
10:30
Mše svatá s blahořečením salesiána Tituse Zemana
 P
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum
 
13:05
Pod lampou: Trump a my
 
14:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
15:00
Loď Boží
 
15:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
16:00
U VÁS aneb festivalové kukátko (18)
 
17:05
Žijeme mezi vámi
 
17:25
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
17:35
Odkaz předků: Ročov (3)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
18:30
Bible pro nejmenší: Hana
 
18:35
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Zapomenuté Čako
 P !
19:30
V souvislostech (197)
 P !
20:00
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
21:35
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
22:10
Slovanský Velehrad
 
22:30
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
23:20
Arménie – Víra hory přenáší
 
23:55
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
0:30
Skryté poklady: Christian
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů