Program televize Noe na pondělí 18.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
7:40
Cesta k andělům: Aleš Juchelka - moderátor (101)
 
8:35
Vladyka
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
10:55
Andělé polárního kruhu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
13:25
Rwanda - Smíření
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Ars Vaticana
 
14:45
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 
16:20
Szidi Tobias & band
 P
17:00
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
18:00
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Hermie a jeho přátelé: Zbytečná hádka
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
19:30
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 !
20:00
Pole milosrdenství
 P
21:00
Music4mation
 
21:20
Odkaz předků: Lenešice (1)
 P !
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
22:25
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
0:15
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.9.2017

 
6:05
Pod lampou: Martin Huba o 20. století, pokoře a dnešní prázdnotě
 
7:30
Plnou parou do srdce Beskyd
 
8:05
Muzikanti hrajte
 
8:35
V souvislostech - Ondřej Kundra: V ruské sféře vlivu (195)
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Hněv (13)
 
9:45
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
10:15
Noční univerzita: P. Tomáš Petráček - Ochromené křesťanství: nezamýšlené dopady Lutherovy reformace
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Angola: katecheta Paulino
 
13:30
Ars Vaticana
 
13:40
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 
16:05
Setkání
 
16:25
Noemova pošta: srpen
 
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:40
Dávní hrdinové: V zajetí
 
19:05
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Odkaz předků: Lenešice (1)
 
21:15
Soňa
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Krzysztofa Szewczyka
 
22:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 
23:40
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
0:05
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
6:25
Cesta do Tibetu
 
7:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
7:30
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
8:40
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:35
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Slunce ve tváři
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pole milosrdenství
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
14:50
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
15:35
Exit 316: Hněv (13)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
16:20
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
16:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: U nás na Horácku (69)
 
18:00
Most milosrdenství - Brazílie
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:35
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:45
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
19:05
Mariánské korunovace v dějinách
 
19:30
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
19:40
Bratr Prem Bhai - Indie
 L !
20:00
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Peter Dufka - šéf slovenské sekce Radiovaticana (17)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 P
23:15
Generální audience Svatého otce
 
23:55
Music4mation
 
0:15
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.9.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
6:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Peter Dufka - šéf slovenské sekce Radiovaticana (17)
 
7:10
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
8:35
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
8:45
Karmelitánky v Chile
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Barva lásky
 
9:55
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Šustáčka
 
12:20
Hoja, hoja, mňe še dobre paše...!: Jánošíkove dni v Terchovej 2017
 
13:40
Česká věda
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Don Bosko v Angole
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 9. 2017 (892)
 
16:20
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
17:15
Slovanský Velehrad
 
17:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
18:00
Dávní hrdinové: V zajetí
 
18:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 P
18:40
Ars Vaticana
 
18:50
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 L
20:00
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
21:10
Česká věda
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
23:50
Na východ od Říma
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 
0:30
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
7:50
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 
9:45
Vychutnej si víru: Mořské plody
 
10:20
Ars Vaticana
 L !
10:30
Mše svatá z katedrály v Litoměřicích v rámci putování sochy Panny Marie Fatimské po ČR
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Pole milosrdenství
 
13:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Peter Dufka - šéf slovenské sekce Radiovaticana (17)
 
13:20
Szidi Tobias & band
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Před branami křesťanského království
 
15:10
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 
16:25
Skryté poklady: Roman
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 
18:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
18:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Na pomezí ticha a tmy
 
19:25
Zámek Židlochovice - zahrada času
 L !
20:00
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 
0:05
V pohorách po horách: Rakytov - Velká Fatra (34)
 
0:15
Příběh o Žofii
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Jubilejní (100)
 
7:25
Otec Ivan
 
7:55
Mezi nebem a zemí
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a kouzelné hodiny (34)
 
9:00
Dávní hrdinové: V zajetí
 
9:25
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
9:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově (4)
 
9:55
Music4mation
 
10:15
Exit 316: Hněv (13)
 
10:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2017 (893)
 L !
11:00
Mše svatá se znovu vysvěcením kostela sv. Martina: Markvartice u Děčína
 
14:00
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
15:50
Muzikanti hrajte
 
16:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (924)
 
16:50
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 P
18:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Sedmihlásky: Sedí švec na cestě (106)
 
18:40
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
19:10
Velké ticho v Poličanech
 P
19:30
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 P !
20:00
Missio magazín: září 2017
 
20:40
Frano z Malesie
 
21:05
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
21:15
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
0:20
Szidi Tobias & band
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.9.2017

 P
6:05
Evangelium: 25. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:30
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
8:10
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
9:20
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
9:45
Evangelium: 25. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba: Trnava
 
11:10
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 L !
11:57
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Missio magazín: září 2017
 
14:05
Loď Boží
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 
16:10
Mosambik - Cipriano
 
16:45
Ars Vaticana
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
18:30
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 P
18:40
Dávní hrdinové: V pasti!
 
19:05
Music4mation
 P !
19:30
Exit 316: Víra (14)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 P !
20:00
Sešli se, aby pomohli… (2017): Benefiční koncert Charity Ostrava
 
22:10
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
22:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: „Není na světě bylina, aby na něco nebyla“ (96)
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Františkem Soukupem (96)
 
7:05
Česká věda
 
7:25
Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost (62)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
10:00
Buon giorno s Františkem
 
11:05
Exit 316: Víra (14)
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Burgry
 
13:25
Dar z Medugorje
 
13:45
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 P !
15:10
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
16:05
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
16:25
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
17:10
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 
17:25
Ars Vaticana
 
17:35
Život v modlitbě
 P !
18:10
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
18:40
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
18:50
Karmelitánky v Chile
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
19:35
Na koberečku (33)
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (23)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
22:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 
23:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
0:00
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:30
Domov pro všechny
 
8:05
Kaple v poušti
 
8:25
Muzikanti hrajte
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Daniel Kroupa: Křesťané v politice (196)
 
9:40
Karmelitánky v Chile
 
9:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
10:20
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Je Bůh? A jaký?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
12:15
Exit 316: Víra (14)
 
12:40
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
13:10
Vlci v Lužici
 
13:45
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Kdo jsme? aneb Naše identita
 
16:10
Ars Vaticana
 
16:20
Pod lampou: Má 24 let, koupil gymnázium a chce změnit školství
 
18:05
Na východ od Říma
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Pavlovy cesty
 
18:35
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
19:05
Dávní hrdinové: V pasti!
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se na nás těší
 L !
20:00
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
21:05
Odkaz předků: Pelhřimovy (2)
 
21:15
Bratr Prem Bhai - Indie
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Petra Smolka
 
22:15
Missio magazín: září 2017
 
22:55
Elektronická kazatelna
 
23:20
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
23:40
Salama Don Bosco
 
0:00
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.9.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
6:25
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
7:10
Strání - obec pod Javorinů
 
7:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
8:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Už nikdy více Vidomegon
 
11:20
Nikdy není pozdě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Gustav Ištok - Kříž je moje cesta
 
13:15
Co je dobré vědět, když...
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Zimbabwe - Z temnoty
 
15:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
15:15
Exit 316: Víra (14)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 
16:00
Léta letí k andělům: Jiří Kotalík - historik architektury (53)
 
16:20
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
17:30
Jmenuji se David Bibby
 
18:00
Poslové naděje
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Pavel na ostrově
 
18:35
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:45
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
19:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
19:30
Odkaz předků: Ročov (3)
 
19:50
Z pokladů duše: Dana Bednářová - Svědectví
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
23:15
Music4mation
 P
23:40
Generální audience Svatého otce
 
0:20
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.9.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
6:45
Muzikanti hrajte
 
7:20
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 L !
9:00
Živě od salesiánů: Oslavy 90 let příchodu salesiánů, Brno - Žabovřesky
 
9:20
Odkaz předků: Ročov (3)
 
9:40
Kostel sv. Vincenta de Paul: Bratislava - Ružinov
 
10:00
Kulatý stůl: 90 let salesiánů u nás
 
11:15
Charita Vsetín
 
11:30
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
13:00
Dana
 L !
13:30
Živě od salesiánů: Oslavy 90 let příchodu salesiánů, Brno - Žabovřesky
 
14:10
Generální audience Svatého otce
 L !
14:45
Živě od salesiánů: Oslavy 90 let příchodu salesiánů, Brno - Žabovřesky
 
15:25
Víra do kapsy: O mužích a otcovství
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 26. 9. 2017 (894)
 L !
16:00
Mše svatá z areálu salesiánského střediska: Brno - Žabovřesky
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Gedeon
 
18:35
Dávní hrdinové: V pasti!
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P
19:30
Ars Vaticana
 
19:40
Můj chrám: Novinář Mikuláš Kroupa, ředitel Post Bellum, kostel Nejsvětějšího Salvatora, Praha
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
21:05
Guyanská Diana
 
21:30
Vodopády milosrdenství
 P !
22:05
Pod lampou: Trump a my
 
23:20
O starých Starých Hamrech
 
0:10
Sešli se, aby pomohli… (2017): Benefiční koncert Charity Ostrava
 
2:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.9.2017

 
6:05
Klapka s …: Arnoštem Lukešem (88)
 
7:05
Léta letí k andělům: Milan Novák - badatel Karla I. Habsburského (63)
 
7:30
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
8:40
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vychutnej si víru: Burgry
 
9:50
Historie sklářství v Karolince
 
10:10
Dům nejen ze skla (23)
 
11:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista
 
13:20
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Ars Vaticana
 
14:45
Putování modrou planetou: Ekvádor země pod Andami
 
15:25
Na hranici pekla: Pronásledování křesťanů v Iráku
 
16:00
Mezi pražci: Září 2017 (60)
 
16:50
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
18:00
Guyanská Diana
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Hana
 
18:40
Gojdič - láska nadevšecko
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 L !
20:00
Noemova pošta: září 2017
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
22:30
Missio magazín: září 2017
 
23:10
Jižní Afrika - Rozsévání v slzách
 
23:35
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
23:50
Jak potkávat svět: s Annou a Jiřím Pospíchalovými (52)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.9.2017

 
6:05
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:10
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
8:10
Music4mation
 
8:30
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a svatý František (35)
 
9:00
Dávní hrdinové: V pasti!
 
9:25
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 !
9:30
Přešel jsem hranici
 L !
10:30
Mše svatá s blahořečením salesiána Tita Zemana
 
12:55
Post Scriptum
 
13:05
Pod lampou: Trump a my
 
14:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (925)
 
15:00
Loď Boží
 
15:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
16:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
17:05
Žijeme mezi vámi
 
17:25
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
17:35
Odkaz předků: Ročov (3)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
18:30
Bible pro nejmenší: Hana
 
18:35
Sedmihlásky: Pod Javorinú (108)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Zapomenuté Čako
 P !
19:30
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 P !
20:00
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
21:35
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
22:10
Slovanský Velehrad
 
22:30
Noční univerzita: Dan Drápal - Proč se partnerským vztahům nedaří
 
23:20
Arménie – Víra hory přenáší
 
23:55
Iva Bittová & Clarinet Factory & Hamid Drake
 
0:30
Skryté poklady: Christian
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 1.10.2017

 
6:05
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
7:10
Ars Vaticana
 
7:20
Dům nejen ze skla (23)
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
9:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
10:00
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 P
11:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 L !
11:55
Anděl Páně z Hlavního náměstí v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 
12:25
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
12:45
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:55
Svatá země - Na druhé straně zdi
 L !
14:30
Setkání s kněžími a zasvěcenými v katedrále v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 L !
15:30
Setkání s vysokoškoláky v Bazilice sv. Dominika v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 L !
16:50
Mše svatá na stadionu v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 
19:00
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
19:05
Noeland (3)
 P !
19:25
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 P
20:00
Exit 316: Temnota (15)
 
20:20
Music4mation
 
20:45
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
21:05
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
22:45
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
23:50
Ars Vaticana
 
0:05
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
0:45
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů