Program televize Noe na pondělí 2.10.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista
 
6:30
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:40
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
8:45
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
10:50
Pražská Loreta
 
11:15
Zabetonovaný v Bohu
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 
13:25
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
16:00
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
16:20
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
17:00
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
17:50
Ars Vaticana
 
18:05
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Šalamoun
 
18:40
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
19:30
Odkaz předků: Ročov (3)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 P !
20:00
Lednický park vypravuje
 
20:25
S NOACHem po Izraeli
 P !
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: září 2017
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
0:15
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.10.2017

 
6:05
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
7:40
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
8:00
Exit 316: Temnota (15)
 
8:20
Causa Carnivora
 
8:50
O létajícím faráři
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Charita Veselí nad Moravou
 
10:05
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
11:15
Bible pro nejmenší: Šalamoun
 
11:20
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa.
 
12:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
12:50
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
13:15
Noeland (3)
 
13:40
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
14:45
Volání - Etiopie
 
15:00
Ars Vaticana
 
15:10
Noemova pošta: září 2017
 
16:45
Pod lampou: Trump a my
 
18:00
O starých Starých Hamrech
 
18:45
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:50
Bible pro nejmenší: Elíša
 
18:55
Letohrad - muzeum řemesel
 
19:20
Zabetonovaný v Bohu
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (124)
 P !
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Dariusze Sputa.
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
23:15
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
23:40
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
6:25
Krajané z Gerníku
 
7:05
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
8:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:35
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Lednický park vypravuje
 
13:25
Misionář pod sopkou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
15:20
Exit 316: Temnota (15)
 
15:40
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
16:20
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
16:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
16:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
18:00
Nowa Huta
 
18:30
Bible pro nejmenší: Daniel
 
18:40
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:45
Slunce ve tváři
 
19:20
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
23:00
Music4mation
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.10.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
6:50
Pláč uprostřed ticha
 
7:30
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
8:40
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Vodopády milosrdenství
 
9:45
Zabetonovaný v Bohu
 
10:00
Noemova pošta: září 2017
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Jarguse.
 
12:20
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Útulek svatého Juana Diega
 
15:20
Generální audience Svatého otce
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
16:25
Řeckokatolický magazín (124)
 
16:45
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
17:00
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 P
17:45
Ars Vaticana
 
18:00
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jonáš
 
18:40
Exit 316: Temnota (15)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Slovensko, Česko a volby v Německu
 
23:35
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
6:25
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
6:45
Dvanáct rwandských mučednic
 
7:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
8:00
Jmenuji se David Bibby
 
8:30
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
750 let Svinova
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
10:10
Lednický park vypravuje
 
10:35
Libanonský odkaz
 
10:55
Více než diaspora
 
11:15
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Jonáš
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
13:25
Danças Ocultas & Dom la Nena
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
15:20
Pláč uprostřed ticha
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
16:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
16:30
Na větrné hůrce
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Život je dar
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
18:40
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
19:30
Tam, kde již 10 let naplňují dny životem
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
0:05
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
0:20
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
0:30
Příběh o Žofii
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.10.2017

 
6:05
Klapka s ...: Ladislavem a Vladislavem Františovými (60)
 
7:10
Zvěčněné šupolím
 
7:25
Buon giorno s Františkem
 
8:30
Noeland (3)
 
8:55
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
9:00
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
9:25
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
9:40
Music4mation
 
10:05
Exit 316: Temnota (15)
 L !
10:30
Mše svatá z Národního centra Českomoravské Fatimy: Koclířov
 
12:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
13:00
Pod lampou: Slovensko, Česko a volby v Německu
 
14:30
Krůček po krůčku - Etiopie
 
15:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
15:35
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
16:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
17:25
Muzikanti hrajte
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
18:30
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
18:35
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:45
Na pomezí ticha a tmy
 P !
19:30
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 P !
21:00
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
21:50
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
22:45
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
0:05
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
0:40
Řeckokatolický magazín (124)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.10.2017

 P
6:05
Evangelium: 27. neděle v mezidobí
 
6:15
Řeckokatolický magazín (124)
 
6:30
Z pohledu kardinála
 
7:00
Ars Vaticana
 
7:15
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
8:40
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
9:30
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá: Koclířov
 
11:20
Lednický park vypravuje
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 P
11:55
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 P
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
15:30
Plápoly ohňa
 
15:55
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 P
17:00
Exit 316: Úspěch (16)
 
17:20
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
17:35
Music4mation
 
17:55
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:00
Noeland (4)
 P !
18:20
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:45
Dopisy z rovníku
 P !
19:30
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
19:55
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 !
20:00
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 P
21:20
Česká věda
 
21:40
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Ale on není bílý
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Plavební stupeň Přelouč
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů