Program televize Noe na pondělí 9.10.2017

 
6:05
Klapka s ...: Milanem Michálkem (38)
 
7:05
Vydržet a nepadnout
 
7:35
Buon giorno s Františkem
 
8:40
Strání - obec pod Javorinů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:40
Pomoc, která se točí
 
10:10
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
11:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
13:25
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Z krajiny kulturních tradic
 
15:00
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
16:15
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
16:35
Cesta do Tibetu
 
17:10
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
17:30
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
18:35
Pan profesor
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
19:30
Ars Vaticana
 
19:40
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 P !
20:00
Adopce srdce
 
20:40
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 P
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
23:30
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.10.2017

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:50
Pod lampou: Slovensko, Česko a volby v Německu
 
8:20
Andělé polárního kruhu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:40
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
10:30
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
11:20
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy, SDB.
 
12:20
Muzikanti hrajte
 
12:50
Česká věda
 
13:10
Kalvária Nitrianské Pravno
 
13:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 
16:10
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
16:30
Missio magazín: září 2017
 
17:10
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
17:35
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:00
Noeland (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
18:40
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 P !
20:00
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
20:55
Ale on není bílý
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Řeckokatolický magazín (125)
 
22:20
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
23:45
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy, SDB.
 
0:00
Dům nejen ze skla (23)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
6:25
Skryté poklady: Milan
 
7:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
7:30
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
8:35
Zapomenuté Čako
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Barva lásky
 
11:20
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Adopce srdce
 
13:30
Sekce pro mládež ČBK
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
14:40
Otec Ivan
 
15:15
Exit 316: Úspěch (16)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
16:00
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
16:20
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
18:00
Jihomoravské město Dubňany
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
18:40
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:04
Pražská Loreta
 P !
19:30
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 L !
20:00
Adorace
 
21:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
23:15
Music4mation
 
23:35
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
0:10
Generální audience Svatého otce
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.10.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
6:55
Buon giorno s Františkem
 
7:55
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
8:10
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
9:45
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
9:50
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 L !
10:00
Mše svatá z Baziliky S. Maria Maggiore v Římě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Žukowského
 
12:20
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:05
Generální audience Svatého otce
 
13:40
Řeckokatolický magazín (125)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
O starých Starých Hamrech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
16:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
17:05
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P
17:45
Ars Vaticana
 
18:00
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Filip
 
18:40
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
18:50
Česká věda
 P
19:05
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
6:25
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
7:50
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
8:20
Adopce srdce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
9:30
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
10:35
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 L !
11:00
Mše svatá z Fatimy
 
13:25
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
15:05
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
16:25
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
17:25
Dobrý muž ze Saratova
 
18:00
Quasimodo - Kristův kovboj
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Cestujeme regionem Záhorie
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Jsem lovec příběhů...
 L !
20:00
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 
22:30
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
23:30
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
0:05
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.10.2017

 
6:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
6:25
Muzikanti hrajte
 
7:00
Noeland (4)
 
7:20
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
7:25
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
7:50
Česká věda
 
8:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
8:30
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
9:05
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:30
Katedrála svatého Václava v Olomouci
 L !
10:00
Mše svatá - biskupské svěcení Mons. Josefa Nuzíka a P. Antonína Baslera: dóm sv. Václava v Olomouci
 
12:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
13:05
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
14:30
Nárožní kámen
 
15:10
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
15:30
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 
16:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
17:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Řeckokatolický magazín (125)
 
19:00
Století Andělky
 
19:15
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L !
20:00
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
22:05
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
23:05
Město strachu - Pákistán
 
23:40
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
0:15
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.10.2017

 P
6:05
Evangelium: 28. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
7:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
8:40
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
9:30
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
9:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
10:00
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá ze slavnosti 760 let města Uherského Hradiště: Uherské Hradiště
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
14:35
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
17:05
Pěšák Boží
 
17:55
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:00
Noeland (5)
 P !
18:20
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
18:45
Zabetonovaný v Bohu
 
18:55
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Smysl života (17)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 P !
20:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 P !
20:50
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
21:35
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
22:00
Ars Vaticana
 
22:10
Collegium 1704 a Collegium Vocale 1704: Svatováclavský hudební festival 2016
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Noční repríza dopoledních pořadů