Program televize Noe na neděli 1.10.2017

 
6:05
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
7:10
Ars Vaticana
 
7:20
Dům nejen ze skla (23)
 
8:25
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
9:30
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
10:00
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 P
11:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 L !
11:55
Anděl Páně z Hlavního náměstí v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 
12:25
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
12:45
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:55
Svatá země - Na druhé straně zdi
 L !
14:30
Setkání s kněžími a zasvěcenými v katedrále v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 L !
15:30
Setkání s vysokoškoláky v Bazilice sv. Dominika v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 L !
16:50
Mše svatá na stadionu v Boloni: Návštěva papeže Františka v Boloni
 
19:00
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
19:05
Noeland (3)
 P !
19:25
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 P
20:00
Exit 316: Temnota (15)
 
20:20
Music4mation
 
20:45
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
21:05
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
22:45
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
23:50
Ars Vaticana
 
0:05
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
0:45
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 2.10.2017

 
6:05
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 
6:30
Bol som mimo: Jan Eriksen
 
7:40
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 
8:45
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Výpravy do divočiny: Zubři, divocí koně a pratuři v České krajině
 
10:50
Pražská Loreta
 
11:15
Zabetonovaný v Bohu
 L !
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 
13:25
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
16:00
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
16:20
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
17:00
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
17:50
Ars Vaticana
 
18:05
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Šalamoun
 
18:40
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
19:30
Odkaz předků: Ročov (3)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 P !
20:00
Lednický park vypravuje
 
20:25
S NOACHem po Izraeli
 P !
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: září 2017
 
23:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
0:15
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.10.2017

 
6:05
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 
7:40
V souvislostech - Michael Šebek: Digitální revoluce (197)
 
8:00
Exit 316: Temnota (15)
 
8:20
Causa Carnivora
 
8:50
O létajícím faráři
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Charita Veselí nad Moravou
 
10:05
Noční univerzita: prof. Pavel Dostálek, CSc. - Alergeny v potravinách
 
11:15
Bible pro nejmenší: Šalamoun
 
11:20
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
12:50
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
13:15
Noeland (3)
 
13:40
Léta letí k andělům: Petr Coufal - vitrážista (60)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
14:45
Volání - Etiopie
 
15:00
Ars Vaticana
 
15:10
Noemova pošta: září 2017
 
16:45
Pod lampou: Trump a my
 
18:00
O starých Starých Hamrech
 
18:45
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 P
18:50
Bible pro nejmenší: Elíša
 
18:55
Letohrad - muzeum řemesel
 
19:20
Zabetonovaný v Bohu
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Nemám čas
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (124)
 P !
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
23:15
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
23:40
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
6:25
Krajané z Gerníku
 
7:05
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
8:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:35
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Lednický park vypravuje
 
13:25
Misionář pod sopkou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Hlubinami vesmíru s dr. Michalem Sobotkou, o Slunci 2. díl
 
15:20
Exit 316: Temnota (15)
 
15:40
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
16:20
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
16:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
16:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
18:00
Nowa Huta
 
18:30
Bible pro nejmenší: Daniel
 
18:40
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:45
Slunce ve tváři
 
19:20
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
23:00
Music4mation
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.10.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
6:50
Pláč uprostřed ticha
 
7:30
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
8:40
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Vodopády milosrdenství
 
9:45
Zabetonovaný v Bohu
 
10:00
Noemova pošta: září 2017
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Jarguse.
 
12:20
Přijďte večer k nám …: ze Zámku v Letovicích
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
Útulek svatého Juana Diega
 
15:20
Generální audience Svatého otce
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 10. 2017 (895)
 
16:25
Řeckokatolický magazín (124)
 
16:45
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
17:00
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 P
17:45
Ars Vaticana
 
18:00
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jonáš
 
18:40
Exit 316: Temnota (15)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Slovensko, Česko a volby v Německu
 
23:35
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
6:25
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
6:45
Dvanáct rwandských mučednic
 
7:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
8:00
Jmenuji se David Bibby
 
8:30
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
750 let Svinova
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
10:10
Lednický park vypravuje
 
10:35
Libanonský odkaz
 
10:55
Více než diaspora
 
11:15
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Jonáš
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
13:25
Danças Ocultas & Dom la Nena
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
15:20
Pláč uprostřed ticha
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
16:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
16:30
Na větrné hůrce
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Život je dar
 
18:25
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
18:40
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
19:30
Tam, kde již 10 let naplňují dny životem
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 L !
20:00
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
0:05
Víra do kapsy: Titus Zeman - muž hranic
 
0:20
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 
0:30
Příběh o Žofii
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.10.2017

 
6:05
Klapka s ...: Ladislavem a Vladislavem Františovými (60)
 
7:10
Zvěčněné šupolím
 
7:25
Buon giorno s Františkem
 
8:30
Noeland (3)
 
8:55
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
9:00
Dávní hrdinové: Vyzrazeni
 
9:25
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
9:40
Music4mation
 
10:05
Exit 316: Temnota (15)
 L !
10:30
Mše svatá z Národního centra Českomoravské Fatimy: Koclířov
 
12:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2017 (896)
 
13:00
Pod lampou: Slovensko, Česko a volby v Německu
 
14:30
Krůček po krůčku - Etiopie
 
15:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (926)
 
15:35
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
16:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
17:25
Muzikanti hrajte
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
18:30
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
18:35
Sedmihlásky: Letěl sokol (110)
 
18:45
Na pomezí ticha a tmy
 P !
19:30
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 P !
21:00
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
21:50
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
22:45
Noční univerzita: Prof. Pavel Kalina, CSc. - Řím – věčné město
 
0:05
Danças Ocultas & Dom la Nena
 
0:40
Řeckokatolický magazín (124)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.10.2017

 P
6:05
Evangelium: 27. neděle v mezidobí
 
6:15
Řeckokatolický magazín (124)
 
6:30
Z pohledu kardinála
 
7:00
Ars Vaticana
 
7:15
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
8:40
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
9:30
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá: Koclířov
 
11:20
Lednický park vypravuje
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 P
11:55
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 P
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
15:30
Plápoly ohňa
 
15:55
Živě s biskupem: biskup Pavel Konzbul
 P
17:00
Exit 316: Úspěch (16)
 
17:20
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
17:35
Music4mation
 
17:55
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:00
Noeland (4)
 P !
18:20
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:45
Dopisy z rovníku
 P !
19:30
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
19:55
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 !
20:00
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 P
21:20
Česká věda
 
21:40
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Ale on není bílý
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Plavební stupeň Přelouč
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 9.10.2017

 
6:05
Klapka s ...: Milanem Michálkem (38)
 
7:05
Vydržet a nepadnout
 
7:35
Buon giorno s Františkem
 
8:40
Strání - obec pod Javorinů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:40
Pomoc, která se točí
 
10:10
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
11:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
13:25
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Z krajiny kulturních tradic
 
15:00
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
16:15
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
16:35
Cesta do Tibetu
 
17:10
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
17:30
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
18:35
Pan profesor
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
19:30
Ars Vaticana
 
19:40
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 P !
20:00
Adopce srdce
 
20:40
Velehradská zastavení: Díl 1. - Unionistické kongresy
 
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 P
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
22:55
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
23:30
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 10.10.2017

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:50
Pod lampou: Slovensko, Česko a volby v Německu
 
8:20
Andělé polárního kruhu
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:40
V souvislostech - Zdeněk Papoušek: Právo na automatickou zbraň? (198)
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
10:30
Noční univerzita: Dušan Majer - Budoucnost americké pilotované kosmonautiky
 
11:20
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy, SDB.
 
12:20
Muzikanti hrajte
 
12:50
Česká věda
 
13:10
Kalvária Nitrianské Pravno
 
13:45
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Cesta víry neslyšících
 
16:10
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
16:30
Missio magazín: září 2017
 
17:10
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
17:35
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:00
Noeland (4)
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
18:40
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 P !
20:00
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
20:55
Ale on není bílý
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Řeckokatolický magazín (125)
 
22:20
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
23:45
Post Scriptum: Záznam homílie P. Jana Žaludy, SDB.
 
0:00
Dům nejen ze skla (23)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 11.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
6:25
Skryté poklady: Milan
 
7:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
7:30
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
8:35
Zapomenuté Čako
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Barva lásky
 
11:20
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Adopce srdce
 
13:30
Sekce pro mládež ČBK
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
14:40
Otec Ivan
 
15:15
Exit 316: Úspěch (16)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
16:00
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
16:20
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
18:00
Jihomoravské město Dubňany
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
18:40
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:04
Pražská Loreta
 P !
19:30
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 L !
20:00
Adorace
 
21:10
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
23:15
Music4mation
 
23:35
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
0:10
Generální audience Svatého otce
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 12.10.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
6:55
Buon giorno s Františkem
 
7:55
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
8:10
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
9:45
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
9:50
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 L !
10:00
Mše svatá z Baziliky S. Maria Maggiore v Římě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Žukowského
 
12:20
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:05
Generální audience Svatého otce
 
13:40
Řeckokatolický magazín (125)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:05
O starých Starých Hamrech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 10. 10. 2017 (897)
 
16:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
17:05
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 P
17:45
Ars Vaticana
 
18:00
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
18:25
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Filip
 
18:40
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
18:50
Česká věda
 P
19:05
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 13.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
6:25
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
7:50
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
8:20
Adopce srdce
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
9:30
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
10:35
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 L !
11:00
Mše svatá z Fatimy
 
13:25
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
15:05
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
16:25
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
17:25
Dobrý muž ze Saratova
 
18:00
Quasimodo - Kristův kovboj
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Cestujeme regionem Záhorie
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Jsem lovec příběhů...
 L !
20:00
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 
22:30
V pohorách po horách: Bílá hora - Podbeskydská pahorkatina (32)
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
23:30
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
0:05
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění (84)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 14.10.2017

 
6:05
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
6:25
Muzikanti hrajte
 
7:00
Noeland (4)
 
7:20
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
7:25
Dávní hrdinové: Opravdová víra
 
7:50
Česká věda
 
8:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2017 (898)
 
8:30
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
9:05
Exit 316: Úspěch (16)
 
9:30
Katedrála svatého Václava v Olomouci
 L !
10:00
Mše svatá - biskupské svěcení Mons. Josefa Nuzíka a P. Antonína Baslera: dóm sv. Václava v Olomouci
 
12:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (927)
 
13:05
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
14:30
Nárožní kámen
 
15:10
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
15:30
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 
16:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
17:25
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Sedmihlásky: Pýtala sa kočka kočky (111)
 
18:45
Řeckokatolický magazín (125)
 
19:00
Století Andělky
 
19:15
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L !
20:00
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
22:05
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
23:05
Město strachu - Pákistán
 
23:40
Kapky na Mohelnickém dostavníku 2016
 
0:15
Noční univerzita: PhDr. Jan Hábl, Ph.D. - O kráse a kouzlu Komenského Labyrintu
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 15.10.2017

 P
6:05
Evangelium: 28. neděle v mezidobí
 
6:15
Ars Vaticana
 
6:25
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
7:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
8:40
Putování modrou planetou: Jemen - 1431 Hidžry
 
9:30
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
9:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Festivalem Musaionfilm (44)
 
10:00
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá ze slavnosti 760 let města Uherského Hradiště: Uherské Hradiště
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Cvrlikání: Pavel Helan (54)
 
14:35
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
17:05
Pěšák Boží
 
17:55
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:00
Noeland (5)
 P !
18:20
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
18:45
Zabetonovaný v Bohu
 
18:55
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Smysl života (17)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 P !
20:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 P !
20:50
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
21:35
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
22:00
Ars Vaticana
 
22:10
Collegium 1704 a Collegium Vocale 1704: Svatováclavský hudební festival 2016
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 16.10.2017

 
6:05
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:30
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
7:40
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
8:25
Věci víry
 L
9:00
Živě s Noe
 L
9:25
Návštěva papeže Františka v sídle Organizace OSN pro výživu a zemědělství
 
10:20
Krůček po krůčku - Etiopie
 
10:55
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
11:15
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:20
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:10
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
13:15
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
15:05
Ars Vaticana
 !
15:15
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 !
16:05
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 L !
17:00
Mše svatá z katedrály Božského Spasitele v Ostravě: svátek sv. Hedviky, patronky diecéze
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:40
Zrnko v perle Karibiku
 P
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
19:35
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Kněz i manžel předává Ježíše
 !
20:00
Papež František: Můj život
 P
20:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
23:15
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
23:50
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 17.10.2017

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
6:55
Pod lampou: Jak černé díry řídí vesmír
 
8:20
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Smysl života (17)
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:10
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Amadeus – cesta k dokonalosti
 
11:20
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:25
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie Mons. Františka Václava Lobkowicze
 
12:15
Česká věda
 
12:35
V souvislostech - Jan Adamec: Volební kampaň v médiích (199)
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
13:40
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 
16:10
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
17:00
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
17:15
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
18:00
Noeland (5)
 
18:25
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:30
Hermie a přítel v nouzi
 
18:40
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
19:05
Dar z Medugorje
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (126)
 
21:20
Manželská setkání
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homílie Mons. Františka Václava Lobkowicze
 
22:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
23:40
Terra Santa news: 11. 10. 2017
 
0:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
0:45
Děti Haiti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 18.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
6:25
Jmenuji se David Bibby
 
6:55
Velké ticho v Poličanech
 
7:20
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
8:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
11:15
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:20
Hermie a přítel v nouzi
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
13:00
Papež František: Můj život
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Missio magazín: září 2017
 
15:15
Předání proutěného řemesla
 
15:40
Zrnko v perle Karibiku
 
16:00
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
16:35
Slovanský Velehrad
 
17:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: My sme hráli(y) na cimbály… (133)
 
18:30
Hermie soutěží
 
18:40
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:45
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 
19:05
Exit 316: Smysl života (17)
 P !
19:30
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Modlete se za hospice
 L !
20:00
Večer chval: Schola Karviná (64)
 P
21:15
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 P
21:35
Živě s Noe
 P !
22:10
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Music4mation
 
0:25
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 19.10.2017

 
6:05
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
6:50
Kde Bůh roní slzy
 
7:10
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
8:35
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 P
10:55
Ars Vaticana
 
11:10
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
11:15
Hermie soutěží
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Řeckokatolický magazín (126)
 
12:35
Collegium 1704 a Collegium Vocale 1704: Svatováclavský hudební festival 2016
 L !
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Generální audience Svatého otce
 
15:05
Mezi pražci: Říjen 2017 (61)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 17. 10. 2017 (899)
 
16:20
Muzikanti hrajte
 
16:55
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
17:05
Exit 316: Smysl života (17)
 P
17:25
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 L !
18:00
Slavnostní koncert k 60. výročí Lidové konzervatoře Ostrava
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Také se rádi srovnáváte s druhými?
 L !
20:00
Cvrlikání: Plyš (55)
 
21:10
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
23:35
Angola: katecheta Paulino
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
0:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 20.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
6:30
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
6:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
7:00
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
8:10
Vychutnej si víru: Hold Itálii
 
8:40
Zrnko v perle Karibiku
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
10:55
Čtvero ročních dob s televizí NOE: Léto 2017
 
11:15
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho plážová párty
 
11:20
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:10
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
13:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Adopce srdce
 
15:10
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
16:00
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Uganda, trpící perla Afriky
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho hláskovací soutěž
 
18:35
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:45
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
18:55
Josef a jeho bratři
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Odpustit nelze na povel
 L !
20:00
Kulatý stůl: Reformace - bolest i dar
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:10
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
22:35
Papež František: Můj život
 
23:30
Skryté poklady: Christian
 
0:05
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 21.10.2017

 
6:05
Klapka s ...: Alenou Krejčovou (66)
 
7:10
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
7:30
Cesta k andělům: Miroslav Herold - jezuita (15)
 
8:30
Noeland (5)
 
8:55
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
9:00
Dávní hrdinové: Zrádná křižovatka
 
9:30
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
9:45
Soňa
 
10:05
Kazachstán, poutní kostel
 
10:55
Exit 316: Smysl života (17)
 
11:15
Music4mation
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2017 (900)
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum
 
12:30
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
14:00
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
14:35
Misie slovenských salesiánů v Belgii
 
15:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (928)
 
16:00
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
16:25
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 
16:45
Cvrlikání: Plyš (55)
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho hláskovací soutěž
 
18:35
Sedmihlásky: A já mám, co já mám (112)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Mwebare kwija - Klinika v buši
 P !
19:30
V souvislostech - Vojtěch Berger: Rakouské volby (200)
 
19:55
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Také usínáte u čtení Bible?
 P !
20:00
Dál nic
 
21:20
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
21:35
Ale on není bílý
 
22:10
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
23:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Krátké 20. století a jeho klíčové momenty
 
0:05
Řeckokatolický magazín (126)
 
0:20
Dům nejen ze skla (23)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 22.10.2017

 P
6:05
Evangelium: 29. neděle v mezidobí
 
6:15
Putování modrou planetou: Indonésie – země bez hranic
 
7:00
Obnovitelné zdroje energie na Slovensku
 
7:30
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
7:45
Řeckokatolický magazín (126)
 
8:00
Ars Vaticana
 
8:10
Cvrlikání: Plyš (55)
 
9:20
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
9:45
Evangelium: 29. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z misijní neděle z kostela sv. Zdislavy: Prostřední Bečva
 
11:20
Guyanská Diana
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Vojtěch Berger: Rakouské volby (200)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Dál nic
 
14:50
Muzikanti hrajte
 
15:20
Česká věda
 
15:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
16:00
Adopce srdce
 
16:40
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
17:55
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:00
Noeland (6)
 P !
18:25
Dávní hrdinové: Na konci světa
 
18:50
Ars Vaticana
 
19:00
Music4mation
 P !
19:25
Exit 316: Povzbuzení (18)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 !
20:00
Jakub Jan Ryba: Stabat Mater
 
21:10
V souvislostech - Vojtěch Berger: Rakouské volby (200)
 
21:30
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
22:05
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Mosambik, svědek víry
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 23.10.2017

 
6:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Stivínem (53)
 
7:25
Česká věda
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Povzbuzení (18)
 
9:40
Outdoor Films s Klárou Kolouchovou: První Češka, která se pokusila zdolat nejtěžší horu světa, K2 (63)
 
11:15
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
11:20
Hermie a jeho přátelé: Buzbyho hláskovací soutěž
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
13:25
Cesta do Tibetu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Žamboši na Mohelnickém dostavníku 2012
 
15:10
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
16:00
V souvislostech - Vojtěch Berger: Rakouské volby (200)
 
16:25
Ars Vaticana
 
16:40
U VÁS aneb festivalové kukátko: Na Myjavě 2017 (18)
 
17:45
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 P !
18:05
Víra do kapsy: Žalmy znovu v módě
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:30
Kudrnáč Hermie
 P !
18:40
Vezmi a čti: Říjen 2017
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (929)
 
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 L !
20:00
Dům ze skla?: Daniel Raus (16)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
23:15
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 
23:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (929)
 
0:10
Kulatý stůl: Reformace - bolest i dar
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 24.10.2017

 
6:05
Pod lampou: Lékařka, která zažila peklo Mosulu
 
7:35
Mosambik - Bom Padre
 
8:05
Muzikanti hrajte
 
8:35
V souvislostech - Vojtěch Berger: Rakouské volby (200)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
9:40
Noční univerzita: P. Georg Kopic, SDB - Čeští kněží v zahraničí
 
10:50
P. Ignác Stuchlý
 
11:00
Ars Vaticana
 
11:15
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
11:20
Kudrnáč Hermie
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (929)
 
12:50
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 
13:45
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Cesta k andělům: Ivan Hubač - scenárista a dramaturg (95)
 
15:25
Charita Ostrava a Hospic sv. Lukáše
 
15:35
Pastýř na člunu
 
16:00
Učedníci a misionáři - Brazílie
 
16:30
Kulatý stůl: Reformace - bolest i dar
 
18:05
Noeland (6)
 
18:30
Hermieho zpívánky
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:40
Dávní hrdinové: Na konci světa
 
19:05
Exit 316: Povzbuzení (18)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 24. 10. 2017 (901)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 P !
20:00
Missio magazín: říjen 2017
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (127)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Zpravodajské Noeviny: 24. 10. 2017 (901)
 
22:35
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
23:20
Terra Santa news: 18. 10. 2017
 
23:45
Večer chval: Schola Karviná (64)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 25.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 24. 10. 2017 (901)
 
6:30
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (929)
 
8:05
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:35
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
11:20
Hermieho zpívánky
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům ze skla?: Daniel Raus (16)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
14:45
Exit 316: Povzbuzení (18)
 
15:05
Sekty v Bolívii
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 24. 10. 2017 (901)
 
16:00
Buon giorno s Františkem
 
17:05
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
17:20
Cvrlikání: Plyš (55)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:45
Misionář pod sopkou
 
19:15
Česká věda
 P !
19:30
Terra Santa news: 25. 10. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 L !
20:00
Adorace
 
21:10
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Karel Satoria - Křestní spiritualita
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
0:00
Music4mation
 
0:25
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
0:55
Víra do kapsy: Žalmy znovu v módě
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 26.10.2017

 
6:05
Vezmi a čti: Říjen 2017
 
6:20
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:45
Naše peníze, jejich osud
 
8:35
Terra Santa news: 25. 10. 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Soňa
 
9:35
Kulatý stůl: Reformace - bolest i dar
 
11:10
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
11:15
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Jakub Jan Ryba: Stabat Mater
 
13:25
Skryté poklady: Milan
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Řeckokatolický magazín (127)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 24. 10. 2017 (901)
 
16:20
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
17:30
Století Andělky
 
17:45
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
18:00
Dávní hrdinové: Na konci světa
 
18:25
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 P
18:45
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2017 (902)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Pánská jízda aneb Na skok od plotny (19)
 
21:05
Léta letí k andělům: Emil Paleček (78)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Olympijský vítěz Matej Tóth
 
23:05
Zambijský Bambo
 
23:35
Cesta do Tibetu
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2017 (902)
 
0:30
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (929)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 27.10.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2017 (902)
 
6:25
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
6:50
Noční univerzita: P. Karel Satoria - Křestní spiritualita
 
8:05
Vychutnej si víru: Tapas a bruschetta
 
8:40
Víra do kapsy: Žalmy znovu v módě
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Přírodní památka Turkov: Mokřad uprostřed velkoměsta
 
9:45
Radost - Sestra Lucia
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
10:15
Dům ze skla?: Daniel Raus (16)
 
11:15
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
11:20
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:05
Potkal jsem Boha v temnotě
 
13:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Neoblomný kardinál
 
15:30
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
16:05
Vezmi a čti: Říjen 2017
 
16:20
Missio magazín: říjen 2017
 
17:25
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2017 (902)
 
17:50
Nowa Huta
 
18:30
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:40
Žamboši na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:15
Adopce srdce
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L !
20:00
Noemova pošta: říjen 2017
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
V pohorách po horách: Ďurkovec - Bukovské vrchy (27)
 
22:15
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 
22:45
Až na konec světa
 
23:45
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
0:00
Buon giorno s Františkem
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 28.10.2017

 
6:05
Klapka s …: Ing. Ľuborem Patschem (97)
 
7:05
Zapomenuté Čako
 
7:25
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
8:30
Noeland (6)
 
8:55
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
9:00
Dávní hrdinové: Na konci světa
 
9:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
9:50
Ars Vaticana
 
10:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2017 (902)
 
10:20
Terra Santa news: 25. 10. 2017
 
10:40
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
11:00
Music4mation
 
11:20
Exit 316: Povzbuzení (18)
 
11:40
Víra do kapsy: Žalmy znovu v módě
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:20
Post Scriptum
 
12:30
Pod lampou: Olympijský vítěz Matej Tóth
 
13:30
Znovuzrození národa
 
14:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (929)
 
15:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Pánská jízda aneb Na skok od plotny (19)
 
16:20
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 
16:50
Missio magazín: říjen 2017
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Kdo je mým bližním
 
18:30
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:35
Sedmihlásky: Když jsem já šel přes Nadaj (113)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Řeckokatolický magazín (127)
 P !
19:30
V souvislostech (201)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 P !
20:00
Outdoor Films s P. Dariuszem Sputo a Martinem Kráčalíkem (64)
 P !
21:35
Stíny nad Libavou
 
22:15
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 1. díl
 
23:30
Žamboši na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:05
Noční univerzita: RNDr. Alexandr Vondra - Česká společnost a politika po roce 1989
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 29.10.2017

 
6:15
Řeckokatolický magazín (127)
 
6:30
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
7:20
Pláč uprostřed ticha
 
8:00
Vezmi a čti: Říjen 2017
 
8:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Pánská jízda aneb Na skok od plotny (19)
 
9:20
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela Narození Panny Marie: Krupina, Slovensko
 
11:20
Zambijský Bambo
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (201)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films s P. Dariuszem Sputo a Martinem Kráčalíkem (64)
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:30
Noční univerzita: P. Karel Satoria - Křestní spiritualita
 
16:45
Královna a matka Chorvatů
 P !
17:30
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Zahájení festivalu (1)
 P
17:55
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
18:00
Noeland (7)
 
18:30
Hermie - obyčejná housenka
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Modlitba (19)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 P !
20:00
Má vlast: Dubí u Teplic
 
21:15
V souvislostech (201)
 
21:40
Missio magazín: říjen 2017
 
22:45
Ars Vaticana
 
22:55
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
23:25
Útulek svatého Juana Diega
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News

Program televize Noe na pondělí 30.10.2017

 
6:05
Hrdinové víry: P. Ignác Stuchlý (1)
 
7:05
Klapka s ...: QQ klubem Ostrava (76)
 
8:20
Stíny nad Libavou
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 
9:40
Missio magazín: říjen 2017
 
10:40
Nágáland - Domorodci a víra
 
11:15
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
11:20
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Terra Santa news: 25. 10. 2017
 
13:25
Vychutnej si víru: Kdo je mým bližním
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Noční univerzita: Prof. Jan Zrzavý, CSc. - O evolučním původu moderního člověka
 
16:10
V souvislostech (201)
 
16:35
Devítka na Mohelnickém dostavníku 2012
 
17:00
Zachraňme kostely: poutní kostel svaté Anny na Annabergu - Andělské hoře (6)
 
17:20
Libanonský odkaz
 
17:45
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Zahájení festivalu (1)
 
18:10
Ars Vaticana
 
18:25
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 
18:40
Víra do kapsy: Žalmy znovu v módě
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (930)
 
19:30
Česká věda
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 !
20:00
Přešel jsem hranici
 P
20:55
ARTBITR - Kulturní magazín (46)
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: říjen 2017
 
23:35
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (930)
 
0:10
Noční univerzita: P. Karel Satoria - Křestní spiritualita
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 31.10.2017

 
6:05
V souvislostech (201)
 
6:30
Exit 316: Modlitba (19)
 
6:50
Pod lampou: Olympijský vítěz Matej Tóth
 
7:50
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Česká věda
 
9:35
Noční univerzita: P. Karel Satoria - Křestní spiritualita
 
10:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (930)
 
11:20
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Muzikanti hrajte
 
12:50
Dům ze skla?: Daniel Raus (16)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Outdoor Films s P. Dariuszem Sputo a Martinem Kráčalíkem (64)
 
16:10
Ars Vaticana
 
16:25
Noemova pošta: říjen 2017
 
18:00
Noeland (7)
 
18:25
Sedmihlásky: Zazpíval Slavíček (127)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí I. (5)
 
18:40
Hermie - obyčejná housenka
 
19:15
Více než diaspora
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 10. 2017 (903)
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (128)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Terra Santa news: 25. 10. 2017
 
22:40
U VÁS aneb festivalové kukátko: Pánská jízda aneb Na skok od plotny (19)
 
23:40
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 31. 10. 2017 (903)
 
0:25
Skryté poklady: Olga
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů