Program televize Noe na pondělí 6.11.2017

 
6:05
Klapka s ...: Martem Eslemem a Davidem Surým (71)
 
7:10
Slunce ve tváři
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Rodiče (20)
 
9:40
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Sportovní a extrémní film (2)
 
10:00
Missio magazín: říjen 2017
 
10:45
Kostel sv. Vincenta de Paul: Bratislava - Ružinov
 
11:05
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
11:10
Maminčiny pohádky: O ošklivé Pepině II. (8)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 
13:25
Quasimodo - Kristův kovboj
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
16:00
V souvislostech - Petr Kolář: Podléháme dezinformační kampani? (202)
 
16:25
Tomáš Kočko & Orchestr na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:45
O starých Starých Hamrech
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
18:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s Kenem Loachem a Paulem Lavertym (46)
 
18:15
Ars Vaticana
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
18:40
Velké ticho v Poličanech
 P !
19:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (931)
 
19:30
Terra Santa news: 1. 11. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Nikolay Popov - Modlitba v každodenním životě
 !
20:00
Gojdič - láska nadevšecko
 P !
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Mgr., PhDr. Gabriel Peter Hunčaga OP, PhD. - Vzdělávací systém dominikánů ve vrcholném středověku
 
23:25
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (931)
 
0:00
Kulatý stůl: VŘSR a její stopy dnes
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.11.2017

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 2. díl
 
6:50
Pod lampou: Může se to zopakovat, říká žena, kterou hledali gardisté i gestapo
 
8:15
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Princ, který si vybral Dona Boska
 
10:40
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (931)
 
11:15
Maminčiny pohádky: O pěti prstech (9)
 
11:20
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Przemyslawa A. Traczyka
 
12:15
Ars Vaticana
 
12:25
Angola: katecheta Paulino
 
13:00
V souvislostech - Petr Kolář: Podléháme dezinformační kampani? (202)
 
13:20
Zimbabwe - Z temnoty
 
13:45
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: VŘSR a její stopy dnes
 
16:05
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 
16:50
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
17:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
18:00
Noeland (8)
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída I. (10)
 
18:40
Hermie a lhářka Flo
 
19:05
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2017 (905)
 
19:50
Z pokladů duše: Domov Don Bosco je super!
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
21:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Řeckokatolický magazín (129)
 
22:25
Post Scriptum: Záznam homílie P. Przemyslawa A. Traczyka
 
22:35
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
0:05
Terra Santa news: 1. 11. 2017
 
0:25
Kalvária Nitrianské Pravno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2017 (905)
 
6:25
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
7:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (931)
 
8:20
Kalvária Nitrianské Pravno
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2017 (905)
 
11:05
Don Bosko Network: Síť salesiánské pomoci Don Bosko
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
13:15
Mauricius - nová hranice
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Kenem Loachem a Paulem Lavertym (46)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Arménie – Víra hory přenáší
 
15:00
Gojdič - láska nadevšecko
 
16:10
Jak potkávat svět: s Ivo Viktorinem (54)
 
17:35
Česká věda
 
17:55
Léčit zlo láskou
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Čarovná křída II. (11)
 
18:40
Nemusíme, chceme!
 P
19:30
Terra Santa news: 8. 11. 2017
 
19:50
Z pokladů duše: Leo Žídek - Víra mi pomohla ve vězení
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. - Vrozené a naučené v chování
 P
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:25
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 
0:55
Music4mation
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.11.2017

 
6:05
Velké ticho v Poličanech
 
6:25
Klapka s ...: Oskarem Siebertem (61)
 
7:30
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
7:55
Kazachstan - Ruslan
 
8:10
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Terra Santa news: 8. 11. 2017
 
9:40
Kulatý stůl: VŘSR a její stopy dnes
 
11:15
Maminčiny pohádky: Čarovná křída II. (11)
 
11:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homílie P. Marka Večerka
 
12:20
Gioacchino Rossini: Stabat Mater: Svatováclavský hudební festival 2017
 
13:25
Zimbabwe - Z temnoty
 
13:45
Hluk
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Řeckokatolický magazín (129)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 11. 2017 (905)
 
16:20
Historie sklářství v Karolince
 
16:40
Angola země afrického snu
 
17:05
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
17:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2016, 2. díl
 
18:00
Hermie a lhářka Flo
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 P !
18:45
Ars Vaticana
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2017 (906)
 
19:50
Z pokladů duše: Vzpomínka na P. Petra Barana, SDB - "Dědečka"
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Plzeňské písně (134)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: 500 let od Lutherových požadavků
 
23:45
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2017 (906)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
0:50
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (931)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.11.2017

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2017 (906)
 
6:30
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
6:50
Skryté poklady: Vladimír
 
7:15
Noční univerzita: prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. - Vrozené a naučené v chování
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vychutnej si víru: Pocta papeži Benediktu XVI.
 
9:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s Kenem Loachem a Paulem Lavertym (46)
 
10:05
Gojdič - láska nadevšecko
 
11:15
Maminčiny pohádky: O bílé nitce (12)
 
11:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Ars Vaticana
 
13:10
Léta letí k andělům: Mikuláš Kroupa - novinář (38)
 
13:35
Tomáš Kočko & Orchestr na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
15:30
Mariánské korunovace v dějinách
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2017 (906)
 
16:20
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
16:50
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
17:55
Lednický park vypravuje
 
18:25
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:30
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
18:40
Zimbabwe - Z temnoty
 
19:05
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 
19:50
Z pokladů duše: Víťa Marčík - Hraju s Bohem
 L !
20:00
Kulatý stůl: Domácí násilí
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
22:35
Outdoor Films s P. Dariuszem Sputo a Martinem Kráčalíkem: Pod nejvyšší horu světa (64)
 
0:05
Dana
 
0:25
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
0:35
Causa Carnivora
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.11.2017

 
6:05
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
7:05
Ztracená ovečka
 
7:30
Salesiánské sociální dílo v Buenos Aires
 
7:50
Sobecký obr
 
8:30
Noeland (8)
 
8:55
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
9:00
Hermie a lhářka Flo
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostely sv. Jana Křtitele ve Vroutku a kostel Narození Panny Marie v Kryrech (11)
 
10:00
Vatican magazine: Týdenní zpravodajství z Vatikánu (931)
 
10:30
Music4mation
 
10:50
Exit 316: Rodiče (20)
 
11:10
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 9. 11. 2017 (906)
 
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 P
12:15
Post Scriptum: Záznam homilie P. Jacka Domaňského
 
12:25
Pod lampou: 500 let od Lutherových požadavků
 
14:10
Hovory z Rekovic: Jitka Šuranská
 P !
14:30
Festival dobrých zpráv 2017: Soutěžní snímky festivalu - 1. část
 P
18:00
Vychutnej si víru: Velikonoční speciál
 
18:30
Maminčiny pohádky: O panence z oříšku (13)
 
18:40
Sedmihlásky: Aničko mlynářova, Prala plínky, Už sú kose nade mlýnem (128)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Vezmi a čti: Říjen 2017
 P !
19:30
V souvislostech - Jana Vališová: Novela zákona o pohřebnictví (203)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Mgr. Karel Soukal - Žijeme před Boží tváří
 !
20:00
Život nelze promarnit
 
21:00
V pohorách po horách: Kunětická hora - Polabí (24)
 
21:10
Adopce srdce
 
21:45
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Sportovní a extrémní film (2)
 
22:10
Stíny barbarské noci
 
22:55
Tomáš Kočko & Orchestr na Mohelnickém dostavníku 2012
 
23:20
Noční univerzita: P. Josef Čunek, SJ - Jezuité a jejich podnikání – 200 let od obnovení řádu
 
0:45
Řeckokatolický magazín (129)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.11.2017

 P
6:05
Charita Veselí nad Moravou
 
6:15
Mezi pražci: Listopad 2017 (62)
 
7:00
Ars Vaticana
 
7:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Plzeňské písně (134)
 
8:35
Řád svatého Huberta
 
9:00
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
9:20
Večeře u Slováka: 32. neděle v mezidobí
 
9:45
Charita Veselí nad Moravou
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba: Trnava
 
11:10
Řeckokatolický magazín (129)
 
11:25
Velké ticho v Poličanech
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Kenem Loachem a Paulem Lavertym (46)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Jiří Rek - Zpovědnice je zázrak
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jana Vališová: Novela zákona o pohřebnictví (203)
 
12:40
Život nelze promarnit
 P !
13:40
Festival dobrých zpráv 2017: Soutěžní snímky festivalu - 2. část
 P !
17:55
Sedmihlásky: Když jsem byl malučký (114)
 
18:00
Noeland (10)
 
18:15
Hermie a ustrašený pavouk
 P !
18:50
Magazín festivalu outdoorových filmů 2017: Kategorie Horský a horolezecký film (3)
 
19:10
Music4mation
 P
19:35
Exit 316: Odsuzování (21)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jiří Rek - Zpovědnice je zázrak
 P !
20:00
Koncert slovenského sboru Lúčnica: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
21:05
Škola křesťanského života a evangelizace
 
21:20
Ars Vaticana
 
21:30
V souvislostech - Jana Vališová: Novela zákona o pohřebnictví (203)
 
22:00
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 
23:00
Nikaragua - Matka všech
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Dům ze skla?: Daniel Raus (16)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů