Program televize Noe na pondělí 1.1.2018

 
6:05
Petr Bende a cimbálová muzika Grajcar na Mohelnickém dostavníku 2015 (8)
 
6:35
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
7:10
Exit 316: Podvod (28)
 
7:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
7:55
Noční univerzita: Panna Maria učednice - P. Vojtěch Kodet, ThD., OCarm.
 
8:50
Má vlast: Karlštejn (1)
 
9:20
Duchovní malby: Blahoslavená Panna Maria (3)
 
9:50
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Matky Boží, Panny Marie: z baziliky Santa Maria Maggiore
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Poděkování divákům televize NOE za přízeň v roce 2017
 
12:30
Silvestr s Noe
 
13:05
V souvislostech - Jan Burian: Na závěr roku 2017 (210)
 
13:30
Velké ticho v Poličanech
 
13:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 !
14:55
Maktub
 
17:00
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
18:05
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
18:25
Sedmihlásky: Maria, Maria (86)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a nafukovací míč (5)
 
18:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
18:55
Pohyby
 
19:35
Music4mation
 P !
20:00
Ignác z Loyoly
 !
22:05
Má vlast: Kroměříž
 
23:30
Pro vita mundi: Vánoční speciál - Mons. Jan Graubner (115)
 
0:15
Má vlast: Vánoční koncert z kostela sv. Šimona a Judy v Praze
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.1.2018

 
6:05
Nebojte se! CSM 2017
 
6:50
Pod lampou: Dobrá zpráva od Zuzany
 
8:05
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 L !
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Podvod (28)
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: P. Daniel Ange - A dám vám nové srdce
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
V souvislostech - Jan Burian: Na závěr roku 2017 (210)
 
12:30
Víra plná života - Chile
 
13:20
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
13:40
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Za Jindřichem Hovorkou (135)
 !
16:00
Ignác z Loyoly
 
18:05
Noeland (16)
 
18:30
Sedmihlásky: Vyletěla sojka (4)
 
18:35
O Mlsálkovi: Jak Mlsálka bolely zuby (6)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 P
19:15
Vatican magazine
 
19:50
Z pokladů duše: P. Petr Dujka - Symbolika sněhu
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (136)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Missio magazín: Prosinec 2017
 
23:05
Večer chval: eSPé (66)
 
0:30
Pro vita mundi: Doc. ThDr. MUDr. Mgr. Jaroslav Max Kašparů, Ph.D. (1. díl) (89)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.1.2018

 
6:05
Hovory z Rekovic: Johanna Hanikova
 
6:20
Noční univerzita: PhDr. Robert Huneš - Aktuální stav a dění v oblasti hospicové péče v ČR
 
6:50
Vatican magazine
 
7:25
Pro vita mundi: Václav Hudeček (116)
 
8:20
Vezmi a čti: Prosinec 2017
 
8:35
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Víra do kapsy: Rituály
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:55
Angola: katecheta Paulino
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pohyby
 
13:35
Exit 316: Podvod (28)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
14:50
Dům ze skla?: PhLic. Kateřina Lachmanová, ThD. (17)
 
16:00
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
16:20
Music4mation
 
16:45
Cvrlikání: A. M. Úlet (56)
 
18:00
Causa Carnivora
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek s Vinnetouem a Old Shatterhandem lovili medvěda (7)
 
18:40
Sedmihlásky: Na záhumňú + Sedí vrabček (82)
 
18:50
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
19:20
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 P !
19:30
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
22:55
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 P
0:00
Generální audience Svatého otce
 
0:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.1.2018

 
6:05
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 
6:25
Na pořadu rodina: Ve zdraví i v nemoci (17)
 
7:30
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 
7:45
Skryté poklady: Roman
 
8:15
Soňa
 
8:35
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Smírčí kříž
 
9:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
10:00
Kulatý stůl: Maximální křesťanství. Životní příběh Adolfa Kajpra, Antonína Mandla a Josefa Zvěřiny.
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
13:20
Vatican magazine
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Pěšák Boží
 
16:00
Řeckokatolický magazín (136)
 
16:15
Muzikanti hrajte
 
16:45
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
17:10
Nebojte se! CSM 2017
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak začal Mlsálek trénovat na zimní olympiádu (8)
 
18:40
Sedmihlásky: Stójí kostelíček (83)
 
18:45
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Top zážitek 2017, pět Desek a jeden klub
 
23:30
Adopce srdce
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
0:30
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
6:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
6:55
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 
7:10
Čeští salesiáni v Bulharsku
 
7:25
Pohyby
 
8:10
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Janem Potměšilem (50)
 
9:35
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
11:10
Strání - obec pod Javorinů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
13:10
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 
13:35
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
15:05
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
15:25
Dopisy z rovníku
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
16:30
Pomoc, která se točí
 
16:55
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
18:00
Vatican magazine
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:40
Sedmihlásky: Aj, co to hlásajú (84)
 
18:50
Dům ze skla?: PhLic. Kateřina Lachmanová, ThD. (17)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 
20:00
Léta letí k andělům: František Václav Lobkowicz - biskup (45)
 !
20:25
Živě s biskupem: Mons. František Václav Lobkowicz OPraem
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 !
22:30
Outdoor Films: s Horskou službou Beskydy (43)
 
0:05
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
0:15
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
0:40
Tam, kde již 10 let naplňují dny životem
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Danuší a Pavlem Kubátovými (79)
 
7:05
Blanchet
 
7:25
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 
7:45
Exit 316: Podvod (28)
 
8:05
Music4mation
 
8:30
Noeland (16)
 
8:55
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
9:35
Můj chrám: Bob Fliedr, písničkář a publicista, Komunitní centrum Matky Terezy na Jižním Měste, Praha
 L !
10:00
Mše svatá ze Slavnosti Zjevení Páně: bazilika sv. Petra v Římě
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 P
11:55
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Pod lampou: Top zážitek 2017, pět Desek a jeden klub
 
13:40
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
14:25
Vatican magazine
 
14:55
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 
15:20
Kouzlo štípských varhan
 
15:35
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
16:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Neseme vám tu novinu (103)
 
17:05
Bolívie - Být s naším lidem
 
17:20
Stíny nad Libavou
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek je protivný (9)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Řeckokatolický magazín (136)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 P !
21:00
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 
21:45
Česká věda
 
22:05
Post Scriptum
 
22:20
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
23:40
Historie sklářství v Karolince
 
0:05
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:25
Noční univerzita: PhDr. Robert Huneš - Aktuální stav a dění v oblasti hospicové péče v ČR
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.1.2018

 
6:05
Řeckokatolický magazín (136)
 
6:20
Pro vita mundi: P. Peter Krenický (86)
 
7:00
Sekce pro mládež ČBK
 
7:30
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
8:55
Večeře u Slováka: Svátek Křtu Páně
 L !
9:30
Mše svatá ze Svátku Křtu Páně ze Sixtinské kaple: Vatikán
 
11:25
Duchovní malby: Sixtinská kaple (2)
 P
11:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
12:40
Zpravodajské Noeviny: 4. 1. 2018 (920)
 
13:00
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Strání - obec pod Javorinů
 
15:05
Papež František a jeho umění vést
 
16:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
16:45
Ztracená ovečka
 
17:10
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 
17:55
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:00
Noeland (17)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Rozvod (29)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 !
20:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 
20:45
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
21:35
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
22:00
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
23:05
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
23:25
Don Rua - nástupce
 
23:50
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:10
Cesta k andělům: Táňa Fischerová - herečka a politička (65)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 8.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Milan Ohurniak a Jana Tášiková (74)
 
7:05
750 let Svinova
 
7:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
8:45
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ve službě Šuárů
 
9:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: „Filmový klub“ (106)
 
11:05
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
13:20
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 !
14:50
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Češi v dramatech 2. světové války
 !
16:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 
16:45
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
17:35
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
18:00
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek zpívá do rádia (10)
 
18:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
19:00
Každý den je neděle - Brazílie
 
19:30
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 P !
20:00
Pan rektor
 P !
21:00
Blahořečení Tituse Zemana
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Česká věda
 
22:20
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
23:10
Jsme živé kameny
 
23:45
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 9.1.2018

 
6:05
Pod lampou: Top zážitek 2017, pět Desek a jeden klub
 
7:30
Plnou parou do srdce Beskyd
 
8:05
Skryté poklady: Christian
 
8:35
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
10:00
Exit 316: Rozvod (29)
 
10:20
Rusko, můj dětský sen
 
10:55
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Petra Smolka
 
12:15
Arménie – Víra hory přenáší
 
12:50
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 !
13:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Co je bez chvění, není pevné
 
13:40
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
16:10
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
17:40
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
18:00
Noeland (17)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:10
Polabský lužní les
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (137)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Petra Smolka
 
22:15
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
23:40
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
0:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 10.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
6:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Češi v dramatech 2. světové války
 
7:35
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
7:55
Missio magazín: Prosinec 2017
 
8:45
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Domov pro všechny
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pan rektor
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Ve Strážnici na vojnu verbujú: Cimbálová muzika Pavla Múčky
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
16:20
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
17:45
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
18:05
Zambijský Bambo
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a drak (12)
 
18:40
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:45
Potkal jsem Boha v temnotě
 
19:15
Česká věda
 P !
19:30
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Karel Herbst - salesián, světící biskup (1)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 P
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Music4mation
 
0:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 11.1.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Co je bez chvění, není pevné
 
6:30
Umění sklářských mistrů
 
7:00
Kazachstán, poutní kostel
 
7:55
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 
8:15
Pro vita mundi: Marcela Dostálová (128)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
10:55
Príbeh vínom písaný – Ferdinand Fussmann
 
11:20
Poutní místa v Čechách a na Moravě: Velehrad
 
11:35
Odsouzena za vlastizradu
 
11:54
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Petra Šustáčka
 !
12:15
Slavnostní koncert k 20. výročí založení ostravsko-opavské diecéze: katedrála Božského Spasitele v Ostravě
 
13:25
Misionář pod sopkou
 
14:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Řeckokatolický magazín (137)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
16:20
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
17:05
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 
17:15
Cesta návratu
 
17:30
Duchovní malby: Svatí (9)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálkovy maléry (13)
 
18:40
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:45
Cesta návratu
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Česnek, česnek (54)
 
21:15
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Naděje pro rok 2018
 
22:55
Outdoor Films s Miroslavem Náplavou: Století Zikmunda (32)
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 12.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
6:30
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
6:45
Jihomoravské město Dubňany
 
7:15
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
7:40
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
9:40
Stíny nad Libavou
 
10:15
Kardinál Štěpán Trochta
 
10:25
Pan rektor
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Duchovní malby: Svatí (9)
 
13:20
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Léta letí k andělům: Karel Herbst - salesián, světící biskup (1)
 
15:00
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 
15:15
Cesta k andělům: Jan Špilar - trvalý jáhen a kadeřník (11)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
16:20
Skryté poklady: Roman
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Most milosrdenství - Brazílie
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek nakupoval (14)
 
18:40
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:50
Marina
 
19:20
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 !
20:00
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
22:30
Nebojte se! CSM 2017
 
23:15
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 
0:05
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 13.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Nenkovským (52)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Povolaní v Nigérii
 
8:30
Noeland (17)
 
8:55
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
9:35
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
9:50
Adopce srdce
 
10:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
10:50
Music4mation
 
11:10
Exit 316: Rozvod (29)
 
11:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Co je bez chvění, není pevné
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Pod lampou: Naděje pro rok 2018
 
13:05
Outdoor Films: s Josefem Francem (16)
 
14:20
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 
14:40
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
15:05
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
15:35
Před branami křesťanského království
 !
16:10
Jánošíkove dni v Terchovej 2015: „Terchová, Terchová, okrúhle mestečko…“ (1)
 
17:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek nakupoval (14)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Bradi Barthová
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 !
20:00
Budu ti sloužit: Život sv. Camilla de Lellis
 
21:00
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 
21:10
Cesta k andělům: Mikuláš a Martin Kroupovi - novináři (24)
 
22:10
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 !
23:15
Neoblomný kardinál
 
0:10
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:40
Řeckokatolický magazín (137)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 14.1.2018

 
6:05
Ztracená ovečka
 
6:30
Řeckokatolický magazín (137)
 
6:45
Duchovní malby: Svatí (9)
 
7:10
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:10
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 !
8:40
Jak potkávat svět: s P. Petrem Prokopem Siostrzonkem OSB (38)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Markéty: Praha - Břevnov
 
12:10
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 P
12:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
13:25
Budu ti sloužit: Život sv. Camilla de Lellis
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:55
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 
16:20
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
17:55
Sedmihlásky: Zakukala kukulenka + Ej, fialenko modrá (67)
 
18:00
Noeland (18)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:05
Music4mation
 P !
19:30
Exit 316: Reakce (30)
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 P !
20:00
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
21:05
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 
21:25
Papež František a jeho umění vést
 
22:20
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Léta letí k andělům: Karel Herbst - salesián, světící biskup (1)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 15.1.2018

 
6:05
Missio magazín: Prosinec 2017
 
7:10
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 
7:20
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Buon giorno s Františkem
 
10:25
Exit 316: Reakce (30)
 
10:45
Mezi nebem a zemí
 
11:15
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 !
14:55
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
16:05
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 
16:25
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
16:41
Vodopády milosrdenství
 
17:10
Se salesiány na jihu Madagaskaru: Boží lid
 
17:40
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 
18:05
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 
18:25
Sedmihlásky: Zakukala kukulenka + Ej, fialenko modrá (67)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek zkoumal budík (15)
 P !
18:40
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
18:55
Temný kodex
 
19:30
Duchovní malby: Svatí (9)
 L !
20:00
Dům nejen ze skla
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 
23:30
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 16.1.2018

 
6:05
Cesta do Tibetu
 
6:35
Pod lampou: Naděje pro rok 2018
 
7:25
Outdoor Films: s Martinem Stillerem (30)
 
8:40
Patagonie: Misionářský sen
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 
9:40
Exit 316: Reakce (30)
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Budu ti sloužit: Život sv. Camilla de Lellis
 P !
11:30
Papež František v Chile a Peru: Uvítací ceremoniál na letišti v Santiagu
 L
11:50
Studio František
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Marián Pospěcha
 L
12:15
Papež František v Chile a Peru: Setkání s autoritami a diplomaty
 
13:10
Duchovní malby: Svatí (9)
 
13:40
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 L !
14:30
Papež František v Chile a Peru: Mše svatá v parku O´Higgins v Santiagu
 
16:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Oslovit Zachea
 
16:40
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 
17:55
Sedmihlásky: Zakukala kukulenka + Ej, fialenko modrá (67)
 
18:00
Noeland (18)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a labuťátka (16)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 P
19:10
Zpravodajské Noeviny: 16. 1. 2018 (923)
 !
19:30
Jde o život: Modlitba I. (2)
 L
21:00
Papež František v Chile a Peru: Setkání s kněžími, řeholníky a bohoslovci v katedrále
 P
22:20
Řeckokatolický magazín (138)
 
22:35
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 !
23:00
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
0:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 1. 2018 (923)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 17.1.2018

 
6:05
Noční univerzita: Doc. PhDr. Jaroslav Med, CSc. - Jaroslav Durych
 
7:15
Zpravodajské Noeviny: 16. 1. 2018 (923)
 
7:35
Pro vita mundi: Leo Žídek (2)
 
8:25
Otevřete nám dveře milosrdenství
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
10:25
Opřu se o florbalovou hůl
 
10:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
11:05
Exit 316: Reakce (30)
 L
11:30
Živě s Noe
 !
12:05
Jánošíkove dni v Terchovej 2015: „Terchová, Terchová, okrúhle mestečko…“ (1)
 
13:20
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 16. 1. 2018 (923)
 L
14:00
Studio František
 L !
14:30
Papež František v Chile a Peru: Mše svatá na letišti Maquehue
 
16:30
Jsme živé kameny
 
17:00
Karmelitánky v Chile
 
17:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Česnek, česnek (54)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a automatická pračka (17)
 
18:45
Sedmihlásky: Zakukala kukulenka + Ej, fialenko modrá (67)
 
18:50
Blanchet
 
19:10
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 P
19:30
Terra Santa News: 17. 1. 2018 (277)
 
19:50
Večer chval: Celostátní přehlídka církevních škol v Odrách (59)
 P
20:50
Živě s Noe
 L !
21:20
Papež František v Chile a Peru: Setkání s mládeží na poutním místě Maipu
 
22:40
Sekce pro mládež ČBK
 P
23:10
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 
23:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 
0:10
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 18.1.2018

 
6:05
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
6:20
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 
7:55
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Oslovit Zachea
 
8:35
Terra Santa News: 17. 1. 2018 (277)
 L
9:00
Živě s Noe
 P !
9:20
Papež František v Chile a Peru: Návštěva Papežské katolické univerzity
 
10:25
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Víra plná života - Chile
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 16. 1. 2018 (923)
 
13:15
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 
13:25
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Blahořečení Tituse Zemana
 L !
15:00
Papež František v Chile a Peru: Mše svatá v kampusu Lobito v Iquique
 
17:00
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
17:30
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek se s rodiči chystá na cestu (18)
 
18:40
Řeckokatolický magazín (138)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 18. 1. 2018 (924)
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Nenechme se strhnout trendy módy
 L !
20:00
Studio František
 L
20:40
Papež František v Chile a Peru: Závěrečný ceremoniál na letišti v Iquique
 
21:15
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Katastrofa naší vědy
 
23:45
Pastýř na člunu
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 18. 1. 2018 (924)
 
0:30
Slunce ve tváři
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 19.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 18. 1. 2018 (924)
 
6:25
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 
6:45
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
7:50
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 !
8:15
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 P
9:00
Papež František v Chile a Peru: Uvítací ceremoniál na letišti v Limě
 L
9:25
Studio František
 
9:40
Lidé, kteří milují život - Peru
 
10:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
10:30
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
11:10
Setkání
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 
13:15
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 18. 1. 2018 (924)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
14:55
Dům nejen ze skla
 
16:00
Laičtí misionáři v IQUITOS
 L !
16:30
Papež František v Chile a Peru: Setkání s obyvateli Amazonie v Puerto Maldonado
 
17:25
Víra plná života - Chile
 L !
18:15
Papež František v Chile a Peru: Návštěva dětského domova Hogar Principito
 
18:50
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 
19:00
Sedmihlásky: Zakukala kukulenka + Ej, fialenko modrá (67)
 
19:05
Bible pro nejmenší: Na počátku...
 
19:10
Život v modlitbě
 
19:40
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
19:50
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Hodnota chleba
 !
20:00
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 
22:35
Missio magazín: Prosinec 2017
 
23:35
Lednický park vypravuje
 
0:05
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 20.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Tomášem Jungem (44)
 
7:05
Čeští salesiáni v Bulharsku
 
7:20
Cvrlikání: Marien (47)
 
8:30
Noeland (18)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
9:35
Můj chrám: Kostel svatého Klimenta v Praze a Alena Anne-Marie Nedoma
 
9:50
Music4mation
 
10:10
Exit 316: Reakce (30)
 !
10:30
Zpívá celá dědina: Dolní Bojanovice
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Katastrofa naší vědy
 
13:45
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 P
14:00
Papež František v Chile a Peru: Setkání s autoritami a prezidentem ve vládním paláci
 
15:10
Terra Santa News: 17. 1. 2018 (277)
 L !
15:30
Papež František v Chile a Peru: Mše svatá na pobřeží Huanchaco v Trujillo
 L
18:00
Studio František
 
19:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (8)
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Kundra: Informační a dezinformační kampaně (213)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Svaté přijímání
 !
20:00
Papež František a jeho umění vést
 
20:55
S Bohem podél Rio Maraňon
 L
21:25
Papež František v Chile a Peru: Setkání s kněžími, zasvěcenými a bohoslovci v semináři sv. Karla a Marcela v Trujillo
 
22:30
V pohorách po horách: Kriváň (4)
 
22:45
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
23:50
Řeckokatolický magazín (138)
 
0:10
Cesta k andělům: Jan Royt - ikonograf, historik (47)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 21.1.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Tomáš Špidlík (6)
 
7:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Oslovit Zachea
 
7:40
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 
8:00
Cvrlikání: Marien (47)
 
9:10
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
9:30
Večeře u Slováka: 3. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:20
Řeckokatolický magazín (138)
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 P
12:00
Papež František v Chile a Peru: Mariánská pobožnost v Trujillo
 
13:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:50
Muzikanti hrajte
 
14:25
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 L
15:10
Papež František v Chile a Peru: Modlitba Liturgie hodin s kontemplativními sestrami v Limě
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Kundra: Informační a dezinformační kampaně (213)
 L !
16:20
Papež František v Chile a Peru: Modlitba před relikviemi peruánských svatých v katedrále v Limě
 
16:55
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
17:00
Noeland (19)
 P
17:25
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 L
17:55
Papež František v Chile a Peru: Anděl Páně na Plaza de Almas v Limě
 
18:20
Lidé, kteří milují život - Peru
 
18:50
Česká věda
 
19:05
Music4mation
 
19:25
Exit 316: Reakce (30)
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Roman Čiviš - Nenosit si práci domů
 P !
20:00
Má vlast: Mořice
 
21:05
V souvislostech - Ondřej Kundra: Informační a dezinformační kampaně (213)
 
21:25
Stíny nad Libavou
 
22:05
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
23:30
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 
23:50
Guyanská Diana
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 22.1.2018

 
6:05
Jde o život: Modlitba I. (2)
 
7:35
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
8:20
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 
8:40
V pohorách po horách: Kriváň (4)
 L
9:00
Studio František
 P !
9:15
Papež František v Chile a Peru: Mše svatá na letišti Las Palmas v Limě
 
11:05
Laičtí misionáři v IQUITOS
 L
11:30
Studio František
 P
12:05
Papež František v Chile a Peru: Závěrečný ceremoniál na letišti v Limě
 
12:25
Lidé, kteří milují život - Peru
 
13:00
Staňte se solí
 
13:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (8)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Plnou parou do srdce Beskyd
 P !
15:10
Noční univerzita: P. Doc. PhDr. Tomáš Petráček, Ph.D., Th.D. - Neuralgické body české duchovní tradice
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Kundra: Informační a dezinformační kampaně (213)
 
16:25
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
17:05
Putování modrou planetou: Austrálie
 P
18:00
Vezmi a čti: Leden 2018
 
18:15
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
18:30
Bible pro nejmenší: Adam a Eva
 
18:35
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:40
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 !
19:05
Čas pro Malawi
 
19:50
Z pokladů duše: Pavla Čandrlová - Jak jsem vyřešila jeden konflikt
 !
20:00
Všechno skončí dobře: Zjevení blahoslavené Juliány z Norwich
 
20:55
Music4mation
 
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 
22:50
Terra Santa News: 17. 1. 2018 (277)
 
23:10
Česká věda
 
23:30
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 23.1.2018

 
6:05
Pod lampou: Katastrofa naší vědy
 
7:45
Blanchet
 
8:10
Vezmi a čti: Leden 2018
 
8:25
Muzikanti hrajte
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Reakce (30)
 
9:40
V souvislostech - Ondřej Kundra: Informační a dezinformační kampaně (213)
 
10:05
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 
10:45
Královna a matka Chorvatů
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
Cesta k andělům: Jan Royt - ikonograf, historik (47)
 
13:00
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
13:35
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
V pohorách po horách: Kriváň (4)
 
14:50
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 !
16:25
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
16:55
Pro vita mundi: Doc. ThDr. MUDr. Mgr. Jaroslav Max Kašparů, Ph.D. (1. díl) (89)
 
17:35
Léta letí k andělům: Petr Larva - sklářský výtvarník (52)
 
18:00
Noeland (19)
 
18:25
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Potopa
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 
19:05
Opřu se o florbalovou hůl
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 1. 2018 (925)
 
19:50
Z pokladů duše: Tomáš Piler - Najdi si čas na rodinu
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (139)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Cvrlikání: Marien (47)
 
23:15
Pan rektor
 
0:20
Zpravodajské Noeviny: 23. 1. 2018 (925)
 
0:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 24.1.2018

 
6:05
Klapka s …: Michal Mačička (105)
 
7:25
Zpravodajské Noeviny: 23. 1. 2018 (925)
 
7:45
Noční univerzita: P. Doc. PhDr. Tomáš Petráček, Ph.D., Th.D. - Neuralgické body české duchovní tradice
 
8:35
Duchovní malby: Apokalypsa (10)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Nevybroušené diamanty
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Všechno skončí dobře: Zjevení blahoslavené Juliány z Norwich
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Zpívá celá dědina: Dolní Bojanovice
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 1. 2018 (925)
 
16:30
Vezmi a čti: Leden 2018
 
16:45
Music4mation
 !
17:10
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
18:00
Hermie - obyčejná housenka
 
18:35
Bible pro nejmenší: Abram
 
18:40
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:45
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 P !
19:30
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
21:20
Ars Vaticana
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 P
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:25
Má vlast: Mořice
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 25.1.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Austrálie
 
6:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
7:05
Pro vita mundi: P. Vojtěch Kodet (81)
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
8:35
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Soňa
 
9:35
Kulatý stůl: Jít k volbám?!
 
11:05
Setkání
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Má vlast: Mořice
 
13:20
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Ve službě Šuárů
 
15:40
Řeckokatolický magazín (139)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 23. 1. 2018 (925)
 
16:20
Stopy ve sněhu
 
17:15
Ars Vaticana (1)
 L !
17:30
Nešpory na zakončení Týdne modliteb za jednotu křesťanů
 
18:30
V pohorách po horách: Kriváň (4)
 
18:45
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
18:50
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2018 (926)
 !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
20:45
Pohyby
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2018 (926)
 
0:30
869 dní
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 26.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2018 (926)
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (8)
 
6:45
Misionář pod sopkou
 
7:20
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
10:00
Vezmi a čti: Leden 2018
 
10:15
Všechno skončí dobře: Zjevení blahoslavené Juliány z Norwich
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple na Salaši
 
12:55
Ars Vaticana (1)
 
13:05
Putování modrou planetou: Austrálie
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Jak potkávat svět: s básníkem Františkem Novotným a hercem Luďkem Munzarem (30)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2018 (926)
 
16:20
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Keď Terchovské srdce bije
 
18:25
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
18:35
Hermie a lhářka Flo
 
19:05
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
19:40
Včely a Ludia
 L !
20:00
Noemova pošta: leden 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
0:05
V pohorách po horách: Kriváň (4)
 
0:20
Cesta k andělům: Jan Royt - ikonograf, historik (47)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 27.1.2018

 
6:05
Bol som mimo: Ján Kolár
 
7:10
Česká věda
 
7:25
Klapka s ...: Tomášem Jungem 1. díl (64)
 
8:30
Noeland (19)
 
8:55
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Galileo Galilei (1564 – 1642)
 !
9:35
Můj chrám: Leoš Ryška, ředitel TV Noe, kostel sv. Marka v Ostravě - Heřmanicích
 
9:50
Pan profesor
 
10:10
Zpravodajské Noeviny: 25. 1. 2018 (926)
 
10:35
Exit 316: Reakce (30)
 
10:55
Music4mation
 
11:20
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Pod lampou
 
14:20
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 
14:45
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
15:10
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 P !
15:25
Tři mušketýři: MFF Strážnice 2017
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 P
18:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
18:35
Sedmihlásky: Stávaj, stávaj, hospodářu (70)
 
18:45
Muzikanti hrajte
 
19:15
Povolání - Sestra Olga
 P !
19:30
V souvislostech (214)
 P !
20:00
Cesta na nejbezpečnější místo na světě
 
21:45
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
22:00
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 
22:50
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
0:00
Noční univerzita: P. Doc. PhDr. Tomáš Petráček, Ph.D., Th.D. - Neuralgické body české duchovní tradice
 
0:45
Řeckokatolický magazín (139)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 28.1.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzýván i nevzýván
 
6:30
Adopce srdce
 
7:10
Missio magazín: Prosinec 2017
 
8:05
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
8:55
Večeře u Slováka: 4. neděle v mezidobí
 
9:20
750 let Svinova
 L !
10:00
Mše svatá z kostela Krista Krále: Ostrava - Svinov
 
11:15
Ars Vaticana (1)
 
11:25
Řeckokatolický magazín (139)
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (214)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Muzikanti hrajte
 !
14:00
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
15:35
Arménie – Víra hory přenáší
 
16:10
Cesta na nejbezpečnější místo na světě
 
17:55
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:00
Noeland (21)
 P !
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
18:55
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Selhání (31)
 !
20:00
Koncert pro kardinála
 
21:15
V souvislostech (214)
 
21:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Neoblomný kardinál
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Chlapi nahoře
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 29.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Mohauptem (40)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Nevybroušené diamanty
 
8:45
V pohorách po horách: Smrk (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Selhání (31)
 
9:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
10:45
Pro vita mundi: Mons. ThDr. Antonín Huvar (10)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Vezmi a čti: Leden 2018
 
14:55
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
16:00
V souvislostech (214)
 
16:20
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
17:10
Století Andělky
 
17:25
Ars Vaticana (1)
 
17:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
18:35
Putování modrou planetou: Čína
 
19:15
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
20:00
Přešel jsem hranici
 
21:00
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: leden 2018
 
23:45
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.1.2018

 
6:05
Pod lampou
 
8:05
Skryté poklady: Roman
 
8:35
V souvislostech (214)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
13:00
Josef a jeho bratři
 
13:45
Ars Vaticana (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
14:45
Rusko, můj dětský sen
 
15:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
15:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
16:00
Noemova pošta: leden 2018
 
17:30
Hermie a ustrašený pavouk
 
18:00
Noeland (21)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:10
Bradi Barthová
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 P
20:00
Missio magazín: Leden 2018
 
21:00
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (140)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
23:05
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 
23:30
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 31.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
6:25
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
7:25
Čeští salesiáni v Bulharsku
 
7:40
Po volání: se salesiány v Brně - Žabovřeskách
 
8:45
Ars Vaticana (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Salesiáni v Brazílii
 
11:05
S Bohem podél Rio Maraňon
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
13:15
Exit 316: Selhání (31)
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Tři mušketýři: MFF Strážnice 2017
 
16:05
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
16:30
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
17:10
Pastýř na člunu
 
17:30
Přešel jsem hranici
 
18:30
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
18:35
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:45
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 P
19:30
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 L
20:00
Adorace
 
21:00
Ve službě Šuárů
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:45
Koncert pro kardinála
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů