Program televize Noe na pondělí 8.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Milan Ohurniak a Jana Tášiková (74)
 
7:05
750 let Svinova
 
7:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
8:45
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ve službě Šuárů
 
9:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: „Filmový klub“ (106)
 
11:05
Léta letí k andělům: David Eben - muzikolog (36)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
13:20
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 !
14:50
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Češi v dramatech 2. světové války
 !
16:00
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (1)
 
16:45
Hyacinta - Zázrak z Fatimy (2)
 
17:35
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
18:00
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek zpívá do rádia (10)
 
18:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
19:00
Každý den je neděle - Brazílie
 
19:30
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 P !
20:00
Pan rektor
 P !
21:00
Blahořečení Tituse Zemana
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Česká věda
 
22:20
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Vložím do vás nového Ducha
 
23:10
Jsme živé kameny
 
23:45
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 9.1.2018

 
6:05
Pod lampou: Top zážitek 2017, pět Desek a jeden klub
 
7:30
Plnou parou do srdce Beskyd
 
8:05
Skryté poklady: Christian
 
8:35
V souvislostech - Jan Sokol: Volba prezidenta (211)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
10:00
Exit 316: Rozvod (29)
 
10:20
Rusko, můj dětský sen
 
10:55
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Petra Smolka
 
12:15
Arménie – Víra hory přenáší
 
12:50
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 !
13:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Co je bez chvění, není pevné
 
13:40
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
16:10
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
17:40
II. vatikánský koncil a architektura: Jedovnice v Moravském krasu
 
18:00
Noeland (17)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak se Mlsálek topil (11)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
19:10
Polabský lužní les
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (137)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Petra Smolka
 
22:15
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
23:40
Terra Santa News: 3. 1. 2018 (275)
 
0:05
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 10.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
6:25
Noční univerzita: PhDr. Jan Stříbrný - Češi v dramatech 2. světové války
 
7:35
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 
7:55
Missio magazín: Prosinec 2017
 
8:45
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
11:00
Domov pro všechny
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pan rektor
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Ve Strážnici na vojnu verbujú: Cimbálová muzika Pavla Múčky
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
16:20
Jak potkávat svět: s P. Vítězslavem Řehulkou (56)
 
17:45
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
18:05
Zambijský Bambo
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálek a drak (12)
 
18:40
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:45
Potkal jsem Boha v temnotě
 
19:15
Česká věda
 P !
19:30
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Karel Herbst - salesián, světící biskup (1)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 P
23:25
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Music4mation
 
0:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 11.1.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Co je bez chvění, není pevné
 
6:30
Umění sklářských mistrů
 
7:00
Kazachstán, poutní kostel
 
7:55
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 
8:15
Pro vita mundi: Marcela Dostálová (128)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Společná Evropa - šance, přežitek?
 
10:55
Príbeh vínom písaný – Ferdinand Fussmann
 
11:20
Poutní místa v Čechách a na Moravě: Velehrad
 
11:35
Odsouzena za vlastizradu
 
11:54
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Petra Šustáčka
 !
12:15
Slavnostní koncert k 20. výročí založení ostravsko-opavské diecéze: katedrála Božského Spasitele v Ostravě
 
13:25
Misionář pod sopkou
 
14:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Muzikanti hrajte
 
15:40
Řeckokatolický magazín (137)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 1. 2018 (921)
 
16:20
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
17:05
V pohorách po horách: Klášťov (16)
 
17:15
Cesta návratu
 
17:30
Duchovní malby: Svatí (9)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
18:30
O Mlsálkovi: Mlsálkovy maléry (13)
 
18:40
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:45
Cesta návratu
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Česnek, česnek (54)
 
21:15
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Naděje pro rok 2018
 
22:55
Outdoor Films s Miroslavem Náplavou: Století Zikmunda (32)
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 12.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
6:30
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
6:45
Jihomoravské město Dubňany
 
7:15
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
7:40
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: Život a světlo Olbrama Zoubka (43)
 
9:40
Stíny nad Libavou
 
10:15
Kardinál Štěpán Trochta
 
10:25
Pan rektor
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Duchovní malby: Svatí (9)
 
13:20
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Léta letí k andělům: Karel Herbst - salesián, světící biskup (1)
 
15:00
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 
15:15
Cesta k andělům: Jan Špilar - trvalý jáhen a kadeřník (11)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
16:20
Skryté poklady: Roman
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Most milosrdenství - Brazílie
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek nakupoval (14)
 
18:40
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:50
Marina
 
19:20
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 !
20:00
Kulatý stůl: Mediální gramotnost
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
22:30
Nebojte se! CSM 2017
 
23:15
Mezi pražci: Leden 2018 (64)
 
0:05
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 13.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Nenkovským (52)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Povolaní v Nigérii
 
8:30
Noeland (17)
 
8:55
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Kryštof Kolumbus (1451 – 1506)
 
9:35
Můj chrám: MUDr. Lumír Kantor, Ph.D, neonatolog a primář novorozeneckého oddělení v nemocnici v Olomouci v chrámu sv. Cyrila a Metoděje , Olomouc
 
9:50
Adopce srdce
 
10:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
10:50
Music4mation
 
11:10
Exit 316: Rozvod (29)
 
11:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Co je bez chvění, není pevné
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Pod lampou: Naděje pro rok 2018
 
13:05
Outdoor Films: s Josefem Francem (16)
 
14:20
Terra Santa News: 10. 1. 2018 (276)
 
14:40
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 
15:05
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
15:35
Před branami křesťanského království
 !
16:10
Jánošíkove dni v Terchovej 2015: „Terchová, Terchová, okrúhle mestečko…“ (1)
 
17:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 
18:25
Sedmihlásky: My tři králové, jdeme k vám (5)
 
18:30
O Mlsálkovi: Jak Mlsálek nakupoval (14)
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Bradi Barthová
 P !
19:30
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Jsem šťastný člověk
 !
20:00
Budu ti sloužit: Život sv. Camilla de Lellis
 
21:00
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 
21:10
Cesta k andělům: Mikuláš a Martin Kroupovi - novináři (24)
 
22:10
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 !
23:15
Neoblomný kardinál
 
0:10
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:40
Řeckokatolický magazín (137)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 14.1.2018

 
6:05
Ztracená ovečka
 
6:30
Řeckokatolický magazín (137)
 
6:45
Duchovní malby: Svatí (9)
 
7:10
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:10
Večeře u Slováka: 2. neděle v mezidobí
 !
8:40
Jak potkávat svět: s P. Petrem Prokopem Siostrzonkem OSB (38)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Markéty: Praha - Břevnov
 
12:10
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 P
12:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
13:25
Budu ti sloužit: Život sv. Camilla de Lellis
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:55
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Co je v troskách, bude vystavěno
 
16:20
Outdoor Films se Zuzanou Smetanovou: Putování po Gruzii a Kyrgyzstánu (66)
 
17:55
Sedmihlásky: Zakukala kukulenka + Ej, fialenko modrá (67)
 
18:00
Noeland (18)
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Leonardo da Vinci (1452 – 1519)
 
19:05
Music4mation
 P !
19:30
Exit 316: Reakce (30)
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 P !
20:00
P. Kořínek: Cronica Domus Sarensis: Podzimní festival duchovní hudby 2017
 
21:05
V souvislostech - Petr Holub: Kontrola evropských dotací (212)
 
21:25
Papež František a jeho umění vést
 
22:20
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Léta letí k andělům: Karel Herbst - salesián, světící biskup (1)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 1. 2018 (922)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů