Program televize Noe na pondělí 29.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Mohauptem (40)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Nevybroušené diamanty
 
8:45
V pohorách po horách: Smrk (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Selhání (31)
 
9:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
10:45
Pro vita mundi: Mons. ThDr. Antonín Huvar (10)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Vezmi a čti: Leden 2018
 
14:55
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
16:00
V souvislostech (214)
 
16:20
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
17:10
Století Andělky
 
17:25
Ars Vaticana (1)
 
17:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
18:35
Putování modrou planetou: Čína
 
19:15
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
20:00
Přešel jsem hranici
 
21:00
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: leden 2018
 
23:45
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.1.2018

 
6:05
Pod lampou
 
8:05
Skryté poklady: Roman
 
8:35
V souvislostech (214)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 
9:50
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
13:00
Josef a jeho bratři
 
13:45
Ars Vaticana (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
14:45
Rusko, můj dětský sen
 
15:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
15:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
16:00
Noemova pošta: leden 2018
 
17:30
Hermie a ustrašený pavouk
 
18:00
Noeland (21)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:10
Bradi Barthová
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 P
20:00
Missio magazín: Leden 2018
 
21:00
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (140)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
23:05
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 
23:30
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 31.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
6:25
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
7:25
Čeští salesiáni v Bulharsku
 
7:40
Po volání: se salesiány v Brně - Žabovřeskách
 
8:45
Ars Vaticana (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Salesiáni v Brazílii
 
11:05
S Bohem podél Rio Maraňon
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
13:15
Exit 316: Selhání (31)
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Tři mušketýři: MFF Strážnice 2017
 
16:05
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
16:30
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
17:10
Pastýř na člunu
 
17:30
Přešel jsem hranici
 
18:30
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
18:35
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:45
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 P
19:30
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 L
20:00
Adorace
 
21:00
Ve službě Šuárů
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:45
Koncert pro kardinála
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 1.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Janem Vojáčkem (73)
 
7:10
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
8:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
8:35
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Chlapi nahoře
 
9:40
Noemova pošta: leden 2018
 
11:15
Děti Haiti
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Koncert pro kardinála
 
13:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Řeckokatolický magazín (140)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
16:20
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 
17:35
Dana
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
18:35
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:40
Kouzlo strun
 P
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 L
20:00
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
21:20
Ars Vaticana (2)
 P
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
Pod lampou
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
0:30
Mosambik - Bom Padre
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
6:25
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
7:45
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
8:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
9:45
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
10:15
Přešel jsem hranici
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana (2)
 
12:20
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
13:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pražská Loreta
 
14:55
Strání - obec pod Javorinů
 
15:15
Putování modrou planetou: Čína
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
16:20
Missio magazín: Leden 2018
 L
17:30
Mše svatá na Svátek Uvedení Páně do chrámu z baziliky sv. Petra v Římě
 
19:00
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
19:05
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
19:10
Dopisy z rovníku
 
20:00
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 
22:30
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:30
Stíny nad Libavou
 
0:10
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
0:20
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.2.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Dar z Medugorje
 
7:30
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 
8:00
Hermie a ustrašený pavouk
 
8:30
Noeland (21)
 
8:55
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
9:55
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
10:55
Soňa
 
11:10
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Selhání (31)
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou
 
14:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
14:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
16:05
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
16:25
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 
16:50
MFF Strážnice 2016: Z krajin za obzorem
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Povolání - Sestra Olga
 P
19:30
V souvislostech (215)
 P
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 P
21:00
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
21:50
Čas pro Malawi
 
22:35
Dům nejen ze skla
 
23:40
Řeckokatolický magazín (140)
 
0:00
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.2.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
6:25
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
6:55
Ars Vaticana (2)
 
7:05
Putování modrou planetou: Čína
 
7:45
Město strachu - Pákistán
 
8:15
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (140)
 
10:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 L
10:30
Mše svatá z kostela svatého Michaela archanděla: Kozlovice
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech (215)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
14:15
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
14:55
Umění sklářských mistrů
 
15:30
Muzikanti hrajte
 
16:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
17:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
17:30
Hermie a lhářka Flo
 
17:55
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:00
Noeland (22)
 P
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:00
Music4mation
 P
19:25
Exit 316: Konzum (32)
 P
20:00
Magdaléna, zbavená hanby
 
21:25
V souvislostech (215)
 
21:45
Ars Vaticana (2)
 
22:00
Missio magazín: Leden 2018
 
23:00
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů