Program televize Noe na pondělí 29.1.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Mohauptem (40)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Nevybroušené diamanty
 
8:45
V pohorách po horách: Smrk (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Selhání (31)
 
9:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
10:40
Pro vita mundi: Mons. ThDr. Antonín Huvar
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Vezmi a čti: Leden 2018
 !
14:55
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
16:00
V souvislostech - Vojtěch Sedláček: Nejdřív střecha (214)
 
16:20
Cesta k andělům: Josef Koutecký (104)
 
17:10
Století Andělky
 
17:25
Ars Vaticana (1)
 
17:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 !
18:00
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
18:35
Putování modrou planetou: Čína
 
19:15
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 
19:35
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rodina jako stavba
 !
20:00
Přešel jsem hranici
 
21:00
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: leden 2018
 
23:45
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 30.1.2018

 !
7:00
Pod lampou: Zakázaný kněz, který moderoval milion lidí
 
8:05
Skryté poklady: Roman
 
8:35
V souvislostech - Vojtěch Sedláček: Nejdřív střecha (214)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Muzikanti hrajte
 !
9:50
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
13:00
Josef a jeho bratři
 
13:45
Ars Vaticana (1)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
14:45
Rusko, můj dětský sen
 
15:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
15:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Jaromír Zádrapa - salesiánský misionář (18)
 
16:00
Noemova pošta: leden 2018
 
17:30
Hermie a ustrašený pavouk
 
18:00
Noeland (21)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:10
Bradi Barthová
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Máme velké bohatství
 P !
20:00
Missio magazín: Leden 2018
 
20:45
Česká věda
 
21:00
Víra do kapsy: Dá se život plánovat?
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (140)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 
23:05
Terra Santa News: 24. 1. 2018 (278)
 
23:30
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 31.1.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
6:25
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
7:25
Čeští salesiáni v Bulharsku
 
7:40
Po volání: se salesiány v Brně - Žabovřeskách
 
8:45
Ars Vaticana (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Byl člověk poslaný Bohem, jeho jméno bylo Jan
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Salesiáni v Brazílii
 
11:05
S Bohem podél Rio Maraňon
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
13:15
Exit 316: Selhání (31)
 
13:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Tři mušketýři: MFF Strážnice 2017
 
16:15
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
16:35
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 1. díl
 
17:15
Pastýř na člunu
 
17:35
Přešel jsem hranici
 
18:30
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
18:35
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:45
U VÁS aneb festivalové kukátko: Chodské slavnosti 2016 (10)
 P !
19:30
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Modlitba v rodině
 L !
20:00
Adorace
 
21:00
Ve službě Šuárů
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:20
Vezmi a čti: Leden 2018
 
23:45
Koncert pro kardinála
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 1.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Janem Vojáčkem (73)
 
7:10
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
8:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
8:35
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Chlapi nahoře
 
9:40
Noemova pošta: leden 2018
 
11:15
Děti Haiti
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Pavel Kosmák
 !
12:20
Koncert pro kardinála
 
13:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Řeckokatolický magazín (140)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
16:20
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 
17:35
Dana
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
18:35
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 P
18:45
Česká věda
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
21:20
Ars Vaticana (2)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
0:30
Mosambik - Bom Padre
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
6:25
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
7:45
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
8:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
9:45
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
10:15
Přešel jsem hranici
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana (2)
 
12:20
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
13:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pražská Loreta
 
14:55
Strání - obec pod Javorinů
 
15:15
Putování modrou planetou: Čína
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
16:20
Missio magazín: Leden 2018
 
17:05
Česká věda
 L !
17:30
Mše svatá na Svátek Uvedení Páně do chrámu z baziliky sv. Petra v Římě
 
19:00
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
19:05
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
19:10
Dopisy z rovníku
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 !
20:00
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 !
22:30
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:30
Stíny nad Libavou
 
0:10
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
0:20
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.2.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Dar z Medugorje
 
7:30
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 
8:00
Hermie a ustrašený pavouk
 
8:30
Noeland (21)
 
8:55
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
9:55
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
10:55
Česká věda
 
11:10
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Selhání (31)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
14:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
14:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
16:05
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
16:25
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 !
16:50
MFF Strážnice 2016: Z krajin za obzorem
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Povolání - Sestra Olga
 P !
19:30
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 P !
21:00
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
21:50
Čas pro Malawi
 
22:35
Dům nejen ze skla
 
23:40
Řeckokatolický magazín (140)
 
0:00
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.2.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
6:25
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
6:55
Ars Vaticana (2)
 
7:05
Putování modrou planetou: Čína
 
7:45
Město strachu - Pákistán
 
8:15
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (140)
 
10:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela svatého Michaela archanděla: Kozlovice
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
14:15
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
14:55
Umění sklářských mistrů
 
15:30
Muzikanti hrajte
 
16:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
17:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
17:30
Hermie a lhářka Flo
 
17:55
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:00
Noeland (22)
 P !
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:00
Music4mation
 P
19:25
Exit 316: Konzum (32)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 P !
20:00
Magdaléna, zbavená hanby
 
21:25
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
21:45
Ars Vaticana (2)
 
22:00
Missio magazín: Leden 2018
 
22:45
Povolání - Sestra Olga
 
23:00
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 5.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jaromírem Schejbalem (36)
 
7:10
Skanzen Strážnice
 
7:30
Naděje na vzdělání
 
7:55
Missio magazín: Leden 2018
 
8:40
Obdarovávání - Otec Radek
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 
9:30
Outdoor Films s Petrem Horkým: s Petrem Horkým (15)
 
11:05
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:20
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
13:40
Česká věda
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Léčit zlo láskou
 !
15:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 
16:00
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 !
16:20
Magdaléna, zbavená hanby
 
17:45
Ars Vaticana (2)
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:40
Putování modrou planetou: Egypt
 
19:20
Nikaragua - Matka všech
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 !
20:00
Blahořečení Tita Zemana
 P
20:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
20:40
Angola: katecheta Paulino
 
21:10
Music4mation
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
23:00
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
23:45
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
0:10
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.2.2018

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:50
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
9:40
Exit 316: Konzum (32)
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: P. Vojtěch Janšta
 
12:20
Zapomenuté Čako
 
12:40
Missio magazín: Leden 2018
 
13:35
Ars Vaticana (2)
 
13:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
16:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
16:30
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
17:35
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
18:00
Noeland (22)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:05
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Milan Palkovič - Kristus na mě čeká na posledním místě
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (141)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: P. Vojtěch Janšta
 
22:15
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
23:40
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
0:05
Večer chval: eSPé (66)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
6:30
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
7:55
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 
8:45
Ars Vaticana (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
MFF Strážnice 2016: Z krajin za obzorem
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Blahořečení Tita Zemana
 
15:05
Exit 316: Konzum (32)
 
15:25
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
16:00
Noemova pošta: leden 2018
 
17:30
S NOACHem po Izraeli
 
18:05
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:45
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 P !
19:30
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Tentokrát je moderátorem pořadu Marek Pospíšil.
 P !
22:05
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 P
23:30
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
0:25
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.2.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:15
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 
7:35
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
8:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
8:35
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 
10:50
Adopce srdce
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Františka Ptáčka SDB
 
12:20
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Charita Ostrava a Hospic sv. Lukáše
 
15:15
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (141)
 
16:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
17:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:45
Ars Vaticana (3)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
23:35
Zázrak v pralese
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
7:50
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
8:10
Čas pro Malawi
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
10:15
Blahořečení Tita Zemana
 
10:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
11:05
44 let novickou
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Ars Vaticana (3)
 
14:45
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
15:15
Putování modrou planetou: Egypt
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
16:25
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Magadan - ďáblovo hřiště
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 !
18:45
Až na konec světa
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 !
20:00
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
22:30
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
23:10
Mosambik - Bom Padre
 
23:45
Outdoor Films s Janem Červinkou: Legenda československého horolezectví (48)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.2.2018

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:05
Kalvária Nitrianské Pravno
 
7:45
Pro vita mundi: Doc. ThDr. Tomáš Novotný (36)
 
8:30
Noeland (22)
 
8:55
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 L !
10:00
Pohřeb P. Michala Jadavana
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
12:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
13:05
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
13:25
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
14:55
Zázrak v pralese
 P !
15:30
Řemesélko, zlaté dénko: Rožnovské slavnosti 2015
 
17:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
17:35
Historie sklářství v Karolince
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 !
20:00
Svatá Františka Římská
 
20:45
V pohorách po horách: Brada (14)
 !
20:55
Gojdič - láska nadevšecko
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Missio magazín: Leden 2018
 
23:00
Česká věda
 
23:20
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:45
Řeckokatolický magazín (141)
 
0:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 P
0:50
Sestřih z pohřbu P. Michala Jadavana v Odrách
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.2.2018

 
6:05
Ars Vaticana (3)
 
6:17
Klapka s ...: Emilem Chlebničanem (55)
 
7:20
Česká věda
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 
9:00
Putování modrou planetou: Egypt
 
9:45
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 L !
10:15
Mše svatá z kostela sv. Mikuláše: Sliač, SK
 
11:30
Řeckokatolický magazín (141)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Svatá Františka Římská
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
16:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P
16:25
Opožděný Silvestr Hroznová Lhota
 
18:00
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:05
Noeland (23)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Opožděný Silvestr
 
21:35
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů