Program televize Noe na čtvrtek 1.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Janem Vojáčkem (73)
 
7:10
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
8:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
8:35
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Chlapi nahoře
 
9:40
Noemova pošta: leden 2018
 
11:15
Děti Haiti
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Pavel Kosmák
 !
12:20
Koncert pro kardinála
 
13:35
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
15:10
Řeckokatolický magazín (140)
 
15:25
Muzikanti hrajte
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 1. 2018 (927)
 
16:20
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
16:35
Buon giorno s Františkem
 
17:35
Dana
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
18:35
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 P
18:45
Česká věda
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Bůh se těší na naše probuzení
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
21:20
Ars Vaticana (2)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
0:30
Mosambik - Bom Padre
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
6:25
Klapka s …: Ing. Zuzanou Dobiášovou (92)
 
7:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
7:45
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
8:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
9:45
Šahbáz Bhattí, muž, který měl sen - Pákistán
 
10:15
Přešel jsem hranici
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Ars Vaticana (2)
 
12:20
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
13:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pražská Loreta
 
14:55
Strání - obec pod Javorinů
 
15:15
Putování modrou planetou: Čína
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
16:20
Missio magazín: Leden 2018
 
17:05
Česká věda
 L !
17:30
Mše svatá na Svátek Uvedení Páně do chrámu z baziliky sv. Petra v Římě
 
19:00
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
19:05
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
19:10
Dopisy z rovníku
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak se modlit?
 !
20:00
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 !
22:30
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:30
Stíny nad Libavou
 
0:10
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
0:20
Cesta k andělům: David Vávra - divadelník a architekt (4)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.2.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
7:10
Dar z Medugorje
 
7:30
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 
8:00
Hermie a ustrašený pavouk
 
8:30
Noeland (21)
 
8:55
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova (1)
 
9:55
Na pořadu rodina: Máme velkou rodinu (1)
 
10:55
Česká věda
 
11:10
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Selhání (31)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 
14:10
Zpravodajské Noeviny: 1. 2. 2018 (928)
 
14:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
16:05
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
16:25
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 !
16:50
MFF Strážnice 2016: Z krajin za obzorem
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
18:25
Sedmihlásky: Třeba su bleďučká + Vy mládenci (73)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Povolání - Sestra Olga
 P !
19:30
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Mohou být v rodině konflikty?
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 P !
21:00
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
21:50
Čas pro Malawi
 
22:35
Dům nejen ze skla
 
23:40
Řeckokatolický magazín (140)
 
0:00
Noční univerzita: P. Josef Hurt - Biskup Štěpán Trochta
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.2.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Noc zpovědníka
 
6:25
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
6:55
Ars Vaticana (2)
 
7:05
Putování modrou planetou: Čína
 
7:45
Město strachu - Pákistán
 
8:15
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
9:40
Řeckokatolický magazín (140)
 
10:00
Večeře u Slováka: 5. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela svatého Michaela archanděla: Kozlovice
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: Ještě jedna jízda s Matkou Terezou a Folcem Terzanim (35)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
14:15
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
14:55
Umění sklářských mistrů
 
15:30
Muzikanti hrajte
 
16:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
17:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
17:30
Hermie a lhářka Flo
 
17:55
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:00
Noeland (22)
 P !
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:00
Music4mation
 P
19:25
Exit 316: Konzum (32)
 
19:50
Z pokladů duše: Jana Svobodová, FMA - Boží mateřství
 P !
20:00
Magdaléna, zbavená hanby
 
21:25
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
21:45
Ars Vaticana (2)
 
22:00
Missio magazín: Leden 2018
 
22:45
Povolání - Sestra Olga
 
23:00
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 5.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jaromírem Schejbalem (36)
 
7:10
Skanzen Strážnice
 
7:30
Naděje na vzdělání
 
7:55
Missio magazín: Leden 2018
 
8:40
Obdarovávání - Otec Radek
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 
9:30
Outdoor Films s Petrem Horkým: s Petrem Horkým (15)
 
11:05
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:20
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
13:40
Česká věda
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Léčit zlo láskou
 !
15:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 
16:00
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 !
16:20
Magdaléna, zbavená hanby
 
17:45
Ars Vaticana (2)
 
18:00
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:40
Putování modrou planetou: Egypt
 
19:20
Nikaragua - Matka všech
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Modlitba mých rodičů
 !
20:00
Blahořečení Tita Zemana
 P
20:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
20:40
Angola: katecheta Paulino
 
21:10
Music4mation
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 
23:00
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
23:45
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
0:10
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
1:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.2.2018

 
6:05
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
6:50
Pod lampou: Proč se už nezdravíme - tři silné příběhy
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jazzový skřítek a jeho Pekáč
 
9:40
Exit 316: Konzum (32)
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:35
Noční univerzita: P. ThLic. Martin Lanži - Jezuitský stát hudby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: P. Vojtěch Janšta
 
12:20
Zapomenuté Čako
 
12:40
Missio magazín: Leden 2018
 
13:35
Ars Vaticana (2)
 
13:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Kulatý stůl: Víra Karla IV.
 
16:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
16:30
Hrdinové víry: Luboš Hruška (7)
 
17:35
V souvislostech - Karel Hvížďala: Po prezidentských volbách (215)
 
18:00
Noeland (22)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:05
Léta letí k andělům: Martin Petiška - spisovatel (33)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Milan Palkovič - Kristus na mě čeká na posledním místě
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (141)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: P. Vojtěch Janšta
 
22:15
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
23:40
Terra Santa News: 31. 1. 2018 (279)
 
0:05
Večer chval: eSPé (66)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
6:30
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
7:55
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 
8:45
Ars Vaticana (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
11:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
MFF Strážnice 2016: Z krajin za obzorem
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Blahořečení Tita Zemana
 
15:05
Exit 316: Konzum (32)
 
15:25
Návrat lišky Bystroušky na Hukvaldy
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
16:00
Noemova pošta: leden 2018
 
17:30
S NOACHem po Izraeli
 
18:05
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 P
18:30
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:45
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 P !
19:30
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Tentokrát je moderátorem pořadu Marek Pospíšil.
 P !
22:05
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 P
23:30
Generální audience Svatého otce
 
0:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
0:25
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.2.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Oto Mádr (8)
 
7:15
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 
7:35
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
8:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
8:35
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Obnova poutního místa Vřesová studánka
 
10:50
Adopce srdce
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Františka Ptáčka SDB
 
12:20
Má vlast: Sv. Kopeček u Olomouce
 
13:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Charita Ostrava a Hospic sv. Lukáše
 
15:15
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 2. 2018 (929)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (141)
 
16:40
Výpravy do divočiny: Hovory nosorožců
 
17:45
V pohorách po horách: Bystrá (3)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:45
Ars Vaticana (3)
 P
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
23:35
Zázrak v pralese
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
7:50
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
8:10
Čas pro Malawi
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
10:15
Blahořečení Tita Zemana
 
10:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
11:05
44 let novickou
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Ars Vaticana (3)
 
14:45
Mexiko - Chiapas: Nářek lidu
 
15:15
Putování modrou planetou: Egypt
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
16:25
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Magadan - ďáblovo hřiště
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:35
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 !
18:45
Až na konec světa
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 !
20:00
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
22:30
Hlubinami vesmíru s dr. Martinou Boháčovou, 2. díl
 
23:10
Mosambik - Bom Padre
 
23:45
Outdoor Films s Janem Červinkou: Legenda československého horolezectví (48)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.2.2018

 
6:05
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:05
Kalvária Nitrianské Pravno
 
7:45
Pro vita mundi: Doc. ThDr. Tomáš Novotný
 
8:30
Noeland (22)
 
8:55
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově (3)
 L !
10:00
Pohřeb P. Michala Jadavana
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 8. 2. 2018 (930)
 
12:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Vzdáleným nablízku
 
13:05
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
13:25
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
14:55
Zázrak v pralese
 P !
15:30
Řemesélko, zlaté dénko: Rožnovské slavnosti 2015
 
17:05
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 
17:35
Historie sklářství v Karolince
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
18:25
Sedmihlásky: Letěly dvě holuběnky (68)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 !
20:00
Svatá Františka Římská
 
20:45
V pohorách po horách: Brada (14)
 !
20:55
Gojdič - láska nadevšecko
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Missio magazín: Leden 2018
 
23:00
Česká věda
 
23:20
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
23:45
Řeckokatolický magazín (141)
 
0:05
Noční univerzita: Dan Drápal - Důležité biblické pojmy, které se ztrácejí v překladu
 P
0:50
Sestřih z pohřbu P. Michala Jadavana v Odrách
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.2.2018

 
6:05
Ars Vaticana (3)
 
6:17
Klapka s ...: Emilem Chlebničanem (55)
 
7:20
Česká věda
 
7:35
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 
9:00
Putování modrou planetou: Egypt
 
9:45
Večeře u Slováka: 6. neděle v mezidobí
 L !
10:15
Mše svatá z kostela sv. Mikuláše: Sliač, SK
 
11:30
Řeckokatolický magazín (141)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Svatá Františka Římská
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:40
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
16:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P
16:25
Opožděný Silvestr Hroznová Lhota
 
18:00
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:05
Noeland (23)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Opožděný Silvestr
 
21:35
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
22:00
Buon giorno s Františkem
 
23:05
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 12.2.2018

 
6:05
Klapka s …: Alenou Krejčovou (101)
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:35
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Cestujeme regionem Záhorie
 
10:25
V pohorách po horách: Brada (14)
 
10:35
Chlapi nahoře
 
10:55
Causa Carnivora
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Ars Vaticana (3)
 !
14:45
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Ikonoklasmus – proč lidé ničí obrazy?
 
16:00
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
16:20
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
17:30
Skryté poklady: Christian
 
18:05
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefovi bratři
 
18:40
Putování modrou planetou: Guatemala
 
19:15
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 P !
19:35
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Josef Mixa - Kde kněz bere sílu ke službě?
 P !
20:00
Hriňovský kostelík na Islandu
 
20:30
Odsouzena za vlastizradu
 
20:50
Historie sklářství v Karolince
 
21:10
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 
23:30
Lednický park vypravuje
 
0:00
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.2.2018

 
6:05
Pod lampou: Jak mít radost ve Střední Evropě?
 
7:40
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
8:10
Svatá Františka Římská
 P
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V souvislostech - Josef Baxa: Složitý právní řád (216)
 
9:35
Muzikanti hrajte
 
10:05
Noční univerzita: Mgr. Zdeněk Halas, Ph.D. - Archimedův palimpsest
 P
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Dariusze Sputa
 
12:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Pánská jízda aneb Na skok od plotny (19)
 
13:15
Svoboda, kterou nám Bůh dal: Salesiáni v Žepče
 
13:40
V pohorách po horách: Brada (14)
 P
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 
16:10
Ars Vaticana (3)
 
16:25
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
16:50
Probuzení Haiti
 
17:20
Pro vita mundi: Don Václav Klement, SDB
 
18:05
Noeland (23)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Mojžíš
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
Léta letí k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (6)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
19:50
Z pokladů duše: Romuald Štěpán Rob OP - Bůh mluví
 !
20:00
Jde o život: Modlitba II. (3)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Dariusze Sputa
 P !
22:15
Řeckokatolický magazín (142)
 
22:30
Terra Santa News: 7. 2. 2018 (280)
 
22:50
Hadath Baalbek
 
23:15
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
23:40
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Saframentská kapela ! (83)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
6:25
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:30
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Ikonoklasmus – proč lidé ničí obrazy?
 
8:40
Ars Vaticana (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V pohorách po horách: Sokolie (8)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Bratr Prem Bhai - Indie
 
10:55
Hriňovský kostelík na Islandu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Řemesélko, zlaté dénko: Rožnovské slavnosti 2015
 
13:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 
14:55
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 !
15:40
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 L !
16:25
Mše svatá Popeleční středy z Vatikánu
 
18:35
Bible pro nejmenší: Mojžíš – podivný oheň
 
18:40
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
19:30
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
19:50
Z pokladů duše: P. PaedDr. ThLic. Marcel Puvák - Popeleční středa
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 P
21:30
Živě s Noe: Tentokrát je moderátorem pořadu Marek Pospíšil.
 P !
22:05
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
23:20
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
0:05
Večer chval: Chválová kapela od sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně (63)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.2.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Guatemala
 
6:40
Klapka s ...: Pavlem Nenkovským (52)
 
7:45
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
8:35
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Modlitba, půst a almužna (Mt 6,1-6.16-18)
 
9:55
Kulatý stůl: Ženy v evropské kultuře (183)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Nikdy není pozdě
 
12:20
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
13:15
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Generální audience Svatého otce
 
14:55
Dům nejen ze skla
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 2. 2018 (931)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (142)
 
16:35
Smírčí kříž
 
17:00
V pohorách po horách: Brada (14)
 
17:15
Svatá Františka Římská
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Ars Vaticana (4)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Milan Palkovič - Kristus na mě čeká na posledním místě
 !
20:00
Cvrlikání: Jiří Smrž (27)
 
21:05
Blahořečení Tita Zemana
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
23:40
Frano z Malesie
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
0:30
Dotek lásky a posvěcení
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.2.2018

 
6:05
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
7:15
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
7:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
9:40
Ars Vaticana (4)
 
9:50
Vezmi a čti: Leden 2018
 
10:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 
10:20
Hriňovský kostelík na Islandu
 
10:55
Jmenuji se David Bibby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Stopy ve sněhu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Elektronická kazatelna
 
14:55
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 
16:25
Jde o život: Modlitba II. (3)
 
18:00
Skryté poklady: Roman
 
18:30
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
19:30
Vezmi a čti: Leden 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Ing. Michaela Šojdrová - Kdo nevěří na zázraky, není realista
 !
20:00
Kulatý stůl: Vděčnost
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 !
22:30
Outdoor Films s Josefem Lukášem: Skialpinismus a hory jsou můj život (22)
 
0:05
V pohorách po horách: Brada (14)
 
0:15
Josef a jeho bratři
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Luďkem Štiplem (45)
 
7:10
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
7:30
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
8:25
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
8:45
Noeland (23)
 
9:05
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
9:10
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 !
9:45
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška P. Petr Smolek - Kdo je človek
 
10:55
Exit 316: Zlomená srdce (33)
 
11:15
Music4mation
 
11:40
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Síť víry a přátelství
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Marcela Puváka
 
12:20
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
13:55
Mír v Nigérii ohrožen - Nigérie
 
14:25
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
14:50
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 
15:15
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 15. 2. 2018 (932)
 !
16:00
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 !
16:35
Jánošíkove dni v Terchovej 2014: „Prechádzky po kraji“
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:10
Setkání
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Síť víry a přátelství
 P !
20:00
Stalingradská Madona
 
20:50
V pohorách po horách: Violík (15)
 P
21:05
Rok 2017 s papežem Františkem
 
21:55
Hriňovský kostelík na Islandu
 
22:25
Noční univerzita: Prof. PhDr. Pavel Kalina, CSc. - Ikonoklasmus – proč lidé ničí obrazy?
 
23:35
Žalman & spol. na Mohelnickém dostavníku 2013
 
0:20
Řeckokatolický magazín (142)
 
0:35
869 dní
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.2.2018

 
6:05
Ars Vaticana (4)
 
6:15
Putování modrou planetou: Guatemala
 
6:50
Ale on není bílý
 
7:25
Řeckokatolický magazín (142)
 
7:45
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Dotkni se ran
 
8:10
Cvrlikání: Lua (51)
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Pokušení Páně (Mt 4,1-14)
 
10:00
Večeře u Slováka: 1. neděle postní
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Nanebevzetí Panny Marie v Hrabyni
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Robertem Miklušem (45)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Poznání Boha
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Stalingradská Madona
 
14:20
Muzikanti hrajte
 
14:50
Adopce srdce
 
15:25
Rok 2017 s papežem Františkem
 
16:15
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
17:30
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 
17:55
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:00
Noeland (24)
 P !
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
18:55
Básník dřeva
 
19:10
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Poznání Boha
 P !
20:00
Má vlast: Jedlí
 
21:05
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
21:30
Lednický park vypravuje
 
22:00
Na pořadu rodina: Když dítě nepřichází (14)
 
23:00
Mosambik - Bom Padre
 
23:30
Ars Vaticana (4)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 19.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Vladimírem Císařem (34)
 
7:10
V pohorách po horách: Violík (15)
 
7:25
Jde o život: Modlitba II. (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Rok 2017 s papežem Františkem
 
10:05
Za závojem
 
11:05
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Královna a matka Chorvatů
 P
13:35
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 P !
15:00
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Svoboda slova – zdroje a meze
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
16:25
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
16:45
Dům nejen ze skla
 
17:50
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
18:10
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:40
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 P
19:20
Vezmi a čti: Únor 2018
 
19:40
Ars Vaticana (4)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží slovo je plné života a síly
 !
20:00
Stíny nad Libavou
 P !
20:35
Portréty krajiny
 
21:05
Music4mation
 
21:30
Živě s Noe
 P
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 
22:15
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
23:30
Kulatý stůl: Vděčnost
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.2.2018

 
6:05
Má vlast: Jedlí
 
7:10
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
8:45
Dvanáct rwandských mučednic
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s Danielem Víchou
 
12:15
Stalingradská Madona
 
13:10
Ars Vaticana (4)
 
13:20
V pohorách po horách: Violík (15)
 
13:35
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Vděčnost
 
16:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
16:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
18:00
Noeland (24)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
19:10
Libanonský odkaz
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Nepřepálit začátek
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (143)
 
21:20
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
23:15
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
23:35
Don Rua - nástupce
 
0:05
Klapka s ...: Vladimírem Císařem (34)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
6:25
Klapka s ...: Milanem Michálkem (38)
 
7:30
Smysl utrpení
 
7:45
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Svoboda slova – zdroje a meze
 
8:45
Ars Vaticana (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Klenoty evropské opery s Adamem Plachetkou
 
11:00
Nikaragua - Matka všech
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Portréty krajiny
 
13:20
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
13:40
Vezmi a čti: Únor 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Jánošíkove dni v Terchovej 2014: „Prechádzky po kraji“
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
16:20
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
16:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 
16:50
Po volání: s jezuity z Brna
 
17:55
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
18:30
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
19:00
Bělorusko– Květ mezi trny
 P !
19:30
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Iniciační svátosti
 L !
20:00
Večer chval: schola Ostrava - Přívoz (67)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 
23:40
Music4mation
 
0:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
0:25
Staňte se solí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.2.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
6:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 
6:55
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
7:20
Cesta k andělům: Jan Suk (102)
 
8:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
8:40
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Dětská Bible
 
9:35
Velehrad v době nesvobody
 
10:00
Kulatý stůl: Vděčnost
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Jakubem Štefíkem
 
12:15
Má vlast: Jedlí
 
13:30
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: Lucie Pracná
 
15:15
Pastýř na člunu
 
15:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
16:35
V pohorách po horách: Violík (15)
 
16:45
Ars Vaticana (5)
 
17:00
Stalingradská Madona
 
17:55
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:35
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Rožnovské slavnosti 2017 (21)
 
21:05
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
23:20
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
0:45
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
6:25
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
6:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
7:00
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
7:25
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Mikroregion Třemšín (2)
 
9:30
Outdoor Films se Sašou Ryvolovou: Cestovat může každý a na věku nezáleží (23)
 
11:00
Portréty krajiny
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 
13:10
Kněz Slanina
 
13:45
Ars Vaticana (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 
15:20
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
16:20
Andělka
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 
18:05
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:40
Otec Karel Tinka, SDB
 
18:55
Dobrý muž ze Saratova
 
19:30
V pohorách po horách: Violík (15)
 
19:40
Mikroregion Třemšín (1)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Služba v rodině
 L !
20:00
Noemova pošta: únor 2018
 
21:30
Živě s Noe: S Jaromírem Javůrkem o hud. festivalu Leoše Janáčka. Výročí 80. let slaví režisér a herec Jiří Menzel.
 
22:10
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 !
22:35
Stalingradská Madona
 
23:25
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
0:10
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.2.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 
7:40
Vezmi a čti: Únor 2018
 
8:00
Noeland (24)
 
8:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
8:30
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
9:05
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
9:20
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
9:35
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
9:55
Music4mation
 !
10:20
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Mons. ThLic. Tomáše Holuba, Th.D.
 
11:35
Historie sklářství v Karolince
 P
11:55
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Vítězslava Řehulky
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
12:40
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
13:55
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
14:45
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 
15:05
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 !
15:35
MFF Strážnice 2014: Poklady z malované truhly
 
17:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (13)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 P !
19:30
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
19:50
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 !
20:00
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 P
21:35
Hrát si dovoleno
 
22:00
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
22:20
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Svoboda slova – zdroje a meze
 
23:20
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
23:50
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
0:15
Řeckokatolický magazín (143)
 
0:30
Cesta do Tibetu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Koníčkem (54)
 
7:00
Ars Vaticana (5)
 
7:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Rožnovské slavnosti 2017 (21)
 
8:15
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 
8:40
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (143)
 
11:30
Vezmi a čti: Únor 2018
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:30
Rok 2017 s papežem Františkem
 
16:20
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 P
17:55
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:00
Noeland (25)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
19:00
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
19:15
Music4mation
 P
19:35
Exit 316: Iluze (35)
 !
20:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:35
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
23:00
Buon giorno s Františkem
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Kulatý stůl: 25. únor 1948 z pohledu dneška
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 26.2.2018

 
6:05
Klapka s …: Pavlína a Kateřina Taubingerové (89)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Causa Carnivora
 
8:45
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Iluze (35)
 
9:40
Outdoor Films s Natálií a Michalem Maděrovými: Na kajaku kolem Velké Británie (34)
 
11:15
Ars Vaticana (5)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Velké ticho v Poličanech
 
13:15
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
15:20
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
15:35
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 !
16:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
18:35
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:40
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:50
Putování modrou planetou: Island
 
19:30
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Jsme na tom jako apoštolové
 L !
20:00
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe: S doc. Jaroslavem Šebkem hovoříme o komunistickém puči v roce 1948.
 
22:05
Noemova pošta: únor 2018
 
23:40
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 27.2.2018

 
6:05
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
6:25
Naše zasvěcení
 !
6:55
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
8:10
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:15
Bělorusko– Květ mezi trny
 
10:50
Mezi nebem a zemí
 
11:20
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: P. Jacek Domański
 
12:15
Ars Vaticana (5)
 
12:25
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Noemova pošta: únor 2018
 
16:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
16:35
Mikroregion Třemšín (3)
 
16:45
Pro vita mundi: PhDr. Jaromír Javůrek
 
17:25
Mosambik - Cipriano
 
18:00
Noeland (25)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samson
 
18:35
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
19:10
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
19:30
Opřu se o florbalovou hůl
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Panna Maria - žena v domácnosti
 P !
20:00
Missio magazín: únor 2018
 P !
21:00
Řeckokatolický magazín (144)
 
21:15
Česká věda
 P
21:30
Živě s Noe: O. Daniel odpovídá na dotazy diváků.
 
22:05
Post Scriptum: P. Jacek Domański
 
22:15
Historie sklářství v Karolince
 
22:40
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
23:05
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 
23:25
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
0:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Rožnovské slavnosti 2017 (21)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 28.2.2018

 
6:05
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
6:25
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 
7:20
Ale on není bílý
 
7:55
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
8:45
Ars Vaticana (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Dopisy z rovníku
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vezmi a čti: Únor 2018
 
13:10
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 
13:35
Exit 316: Iluze (35)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Skryté poklady: Olga
 
15:05
Záliv svatých
 !
16:15
MFF Strážnice 2014: Poklady z malované truhly
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:35
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:40
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:15
Obdarovávání - Otec Radek
 P
19:30
Terra Santa News: 28. 2. 2018 (283)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Leoš Ryška, SDB - Putování
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 P
21:30
Živě s Noe: S Antonínem Randou o nadaci Cesta 121 a s Belo Szpisakem a Petrem Filipcem hovoříme o dárcovství kostní dřeně.
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
23:30
Generální audience Svatého otce
 
23:55
Večer chval: schola Ostrava - Přívoz (67)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů