Program televize Noe na pondělí 19.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Vladimírem Císařem (34)
 
7:10
V pohorách po horách: Violík (15)
 
7:25
Jde o život: Modlitba II. (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Rok 2017 s papežem Františkem
 
10:05
Za závojem
 
11:05
Léta letí k andělům: František Lízna - jezuita s františkánskou spiritualitou (7)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Královna a matka Chorvatů
 P
13:35
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 P !
15:00
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Svoboda slova – zdroje a meze
 
16:00
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 
16:25
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
16:45
Dům nejen ze skla
 
17:50
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
18:10
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:40
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 P
19:20
Vezmi a čti: Únor 2018
 
19:40
Ars Vaticana (4)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží slovo je plné života a síly
 !
20:00
Stíny nad Libavou
 P !
20:35
Portréty krajiny
 
21:05
Music4mation
 
21:30
Živě s Noe: Téma: Postní doba. Na telefonu je O. René Strouhal, o. Antonín Forbelský a Jan Pilař.
 P
22:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 
22:15
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 
23:30
Kulatý stůl: Vděčnost
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.2.2018

 
6:05
Má vlast: Jedlí
 
7:10
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
8:45
Dvanáct rwandských mučednic
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Alexander Tomský - Současná a budoucí společenská štěpení
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s Danielem Víchou
 
12:15
Stalingradská Madona
 
13:10
Ars Vaticana (4)
 
13:20
V pohorách po horách: Violík (15)
 
13:35
V souvislostech - Ondřej Matějka: Romský holokaust (217)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Vděčnost
 
16:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
16:35
Jak potkávat svět: s Martou Kubišovou (57)
 
18:00
Noeland (24)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Balaam
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
19:10
Libanonský odkaz
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Nepřepálit začátek
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (143)
 
21:20
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 P
21:30
Živě s Noe: Ve studiu vítáme Markétu Martiníkovou. Hovoříme o filmech Tvář vody, The Florida project a s Jindřichem Suchánkem o filmu věnovanému Aničce Zelíkové.
 
22:05
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
23:15
Terra Santa News: 14. 2. 2018 (281)
 
23:35
Don Rua - nástupce
 
0:05
Klapka s ...: Vladimírem Císařem (34)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
6:25
Klapka s ...: Milanem Michálkem (38)
 
7:30
Smysl utrpení
 
7:45
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Svoboda slova – zdroje a meze
 
8:45
Ars Vaticana (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Klenoty evropské opery s Adamem Plachetkou
 
11:00
Nikaragua - Matka všech
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Portréty krajiny
 
13:20
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
13:40
Vezmi a čti: Únor 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Jánošíkove dni v Terchovej 2014: „Prechádzky po kraji“
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
16:20
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
16:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 
16:50
Po volání: s jezuity z Brna
 
17:55
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
18:30
Bible pro nejmenší: Poslední večeře
 
18:35
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:45
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
19:00
Bělorusko– Květ mezi trny
 P !
19:30
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Iniciační svátosti
 L !
20:00
Večer chval: schola Ostrava - Přívoz (67)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 P
21:30
Živě s Noe: S Rostislavem Vaňkem hovoříme o Jižním Súdánu a Terezií Juchelkovou o činnosti organizace Gaude.
 P !
22:05
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 
23:40
Music4mation
 
0:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
0:25
Staňte se solí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.2.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
6:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 
6:55
Bača Milan od Juraja do Šimona
 
7:20
Cesta k andělům: Jan Suk (102)
 
8:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
8:40
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Dětská Bible
 
9:35
Velehrad v době nesvobody
 
10:00
Kulatý stůl: Vděčnost
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Jakubem Štefíkem
 
12:15
Má vlast: Jedlí
 
13:30
Muzikanti hrajte
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: Lucie Pracná
 
15:15
Pastýř na člunu
 
15:35
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
16:35
V pohorách po horách: Violík (15)
 
16:45
Ars Vaticana (5)
 
17:00
Stalingradská Madona
 
17:55
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovo vzkříšení
 
18:35
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 P
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Rožnovské slavnosti 2017 (21)
 
21:05
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
21:30
Živě s Noe: Svátek stolce svatého Petra a zavedení tzv. Tiché linky pro neslyšící v Litoměřicích.
 P !
22:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
23:20
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
0:45
CHKO České středohoří: Milešovka - Velemín a okolí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.2.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
6:25
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
6:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
7:00
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
7:25
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Mikroregion Třemšín (2)
 
9:30
Outdoor Films se Sašou Ryvolovou: Cestovat může každý a na věku nezáleží (23)
 
11:00
Portréty krajiny
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 
13:10
Kněz Slanina
 
13:45
Ars Vaticana (5)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: PhDr.h.c. Pavel Žák (137)
 
15:20
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
16:20
Andělka
 
17:00
Buon giorno s Františkem
 
18:05
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:40
Otec Karel Tinka, SDB
 
18:55
Dobrý muž ze Saratova
 
19:30
V pohorách po horách: Violík (15)
 
19:40
Mikroregion Třemšín (1)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Služba v rodině
 L !
20:00
Noemova pošta: únor 2018
 
21:30
Živě s Noe: S Jaromírem Javůrkem o hud. festivalu Leoše Janáčka. Výročí 80. let slaví režisér a herec Jiří Menzel.
 
22:10
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 !
22:35
Stalingradská Madona
 
23:25
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
0:10
Výpravy do divočiny: Za pandami a koalami
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.2.2018

 
6:05
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:25
BET LECHEM - vnitřní domov: Bogdan Sikora - minorita, provinciál (7)
 
7:40
Vezmi a čti: Únor 2018
 
8:00
Noeland (24)
 
8:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
8:30
Animované příběhy velikánů dějin: George Washington (1732 – 1799)
 
9:05
Můj chrám: Mgr. Andrea Růžičková, herečka a modelka v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha
 
9:20
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
9:35
Exit 316: Kluci a holky (34)
 
9:55
Music4mation
 !
10:20
Noční univerzita: CSA Třešť 2014: přednáška Mons. ThLic. Tomáše Holuba, Th.D.
 
11:35
Historie sklářství v Karolince
 P
11:55
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Vítězslava Řehulky
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 20. 2. 2018 (933)
 
12:40
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
13:55
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
14:45
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 
15:05
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 !
15:35
MFF Strážnice 2014: Poklady z malované truhly
 
17:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (13)
 
18:25
Sedmihlásky: Zeleňaj sa, zeleňaj (75)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Seslání Ducha svatého
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 P !
19:30
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
19:50
Z pokladů duše: Raniero Cantalamessa OFMCap - O smyslu utrpení
 !
20:00
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 P
21:35
Hrát si dovoleno
 
22:00
Funny Fellows na Mohelnickém dostavníku 2013
 
22:20
Noční univerzita: Mgr. Daniel Kroupa, Ph.D. - Svoboda slova – zdroje a meze
 
23:20
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, brumle a jiné hudební nástroje
 
23:50
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Stromu zbývá naděje
 
0:15
Řeckokatolický magazín (143)
 
0:30
Cesta do Tibetu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.2.2018

 
6:05
Klapka s ...: Pavlem Koníčkem (54)
 
7:00
Ars Vaticana (5)
 
7:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Rožnovské slavnosti 2017 (21)
 
8:15
Večeře u Slováka: 2. neděle postní
 
8:40
Putování modrou planetou: Chile a Patagonie
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Proměnění Páně (Lk 9,28-36)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín (143)
 
11:30
Vezmi a čti: Únor 2018
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 
15:00
Muzikanti hrajte
 
15:30
Rok 2017 s papežem Františkem
 
16:20
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 P
17:55
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:00
Noeland (25)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
19:00
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
19:15
Music4mation
 P
19:35
Exit 316: Iluze (35)
 !
20:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
22:35
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
23:00
Buon giorno s Františkem
 
0:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Kulatý stůl: 25. únor 1948 z pohledu dneška
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů