Program televize Noe na pondělí 26.2.2018

 
6:05
Klapka s …: Pavlína a Kateřina Taubingerové (89)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:15
Causa Carnivora
 
8:45
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Iluze (35)
 
9:40
Outdoor Films s Natálií a Michalem Maděrovými: Na kajaku kolem Velké Británie (34)
 
11:15
Ars Vaticana (5)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Velké ticho v Poličanech
 
13:15
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
15:20
Můj Bůh a Walter: Člověk
 
15:35
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 !
16:00
Pro větší slávu: Skutečný příběh Kristiady
 
18:35
Bible pro nejmenší: Země zaslíbená
 
18:40
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:50
Putování modrou planetou: Island
 
19:30
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Jsme na tom jako apoštolové
 L !
20:00
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: únor 2018
 
23:40
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 27.2.2018

 
6:05
V souvislostech - Ivo Šlosarčík: Výhody a nevýhody EU (218)
 
6:25
Naše zasvěcení
 !
6:55
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
8:10
Mezi pražci: Únor 2018 (65)
 
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vít Kašpařík, koncovky, fujarky, grumle a jiné hudební nástroje
 
9:45
Muzikanti hrajte
 
10:15
Bělorusko– Květ mezi trny
 
10:50
Mezi nebem a zemí
 
11:20
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: P. Jacek Domański
 
12:15
Ars Vaticana (5)
 
12:25
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Noemova pošta: únor 2018
 
16:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
16:35
Mikroregion Třemšín (3)
 
16:45
Pro vita mundi: PhDr. Jaromír Javůrek
 
17:25
Mosambik - Cipriano
 
18:00
Noeland (25)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samson
 
18:35
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
19:10
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
19:30
Opřu se o florbalovou hůl
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Panna Maria - žena v domácnosti
 P !
20:00
Missio magazín: únor 2018
 P !
21:00
Řeckokatolický magazín (144)
 
21:15
Česká věda
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: P. Jacek Domański
 
22:15
Historie sklářství v Karolince
 
22:40
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
23:05
Terra Santa News: 21. 2. 2018 (282)
 
23:25
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
0:10
U VÁS aneb festivalové kukátko: Rožnovské slavnosti 2017 (21)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 28.2.2018

 
6:05
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
6:25
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 
7:20
Ale on není bílý
 
7:55
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
8:45
Ars Vaticana (5)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Dopisy z rovníku
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vezmi a čti: Únor 2018
 
13:10
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 
13:35
Exit 316: Iluze (35)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Skryté poklady: Olga
 
15:05
Záliv svatých
 !
16:15
MFF Strážnice 2014: Poklady z malované truhly
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ruth a Naomi
 
18:35
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:40
Hermie a ustrašený pavouk
 
19:15
Obdarovávání - Otec Radek
 P
19:30
Terra Santa News: 28. 2. 2018 (283)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Leoš Ryška, SDB - Putování
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
23:30
Generální audience Svatého otce
 
23:55
Večer chval: schola Ostrava - Přívoz (67)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 1.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Island
 
6:50
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 
7:10
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
8:35
Terra Santa News: 28. 2. 2018 (283)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vše pro mého krále a královnu
 
9:50
Hraj, skákej, křič, ale hlavně konej dobro
 
10:00
Noemova pošta: únor 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Marcela Puváka
 
12:15
Má vlast: Přerov - Zámek
 
13:40
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Ars Vaticana (6)
 
14:45
Soucitná srdce
 
15:05
Muzikanti hrajte
 
15:35
Řeckokatolický magazín (144)
 
15:50
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
16:00
Pan profesor
 
16:25
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Samuel
 
18:35
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:40
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
19:25
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
19:35
Svěcení kaple Božího milosrdenství
 
19:50
Z pokladů duše: P. Roman Dvořák - Nabízejme evangelium a ne jeho karikaturu
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Zázrak gravitačních vln
 
0:35
Učedníci a misionáři - Brazílie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 2.3.2018

 
6:05
Zapomenutá generace
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (13)
 
6:45
Skryté poklady: Vladimír
 
7:10
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
8:35
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Milovat až do zapomnění
 
10:10
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
11:10
Zvěčněné šupolím
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Missio magazín: únor 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kopec křížů
 !
15:00
Křížová cesta z Lurd
 
15:15
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
16:05
Libanonský odkaz
 
16:25
Kazachstán, poutní kostel
 
17:15
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
18:00
Naše cesta: Salesiáni na Madagaskaru
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:45
Poslány sloužit
 
19:20
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 
19:40
V pohorách po horách: Hruboskalsko (13)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Zdeněk Jančařík, SDB - Víra svatého Josefa
 L !
20:00
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
22:30
U VÁS aneb festivalové kukátko: Pánská jízda aneb Na skok od plotny (19)
 
23:35
Outdoor Films s Ivo Petrem: Horal tělem i duší (41)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 3.3.2018

 
6:05
Klapka s …: prof. Janem Hališkou (99)
 
7:05
Nárožní kámen
 
7:50
Plnou parou do srdce Beskyd
 
8:25
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
8:30
Noeland (25)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Ludwig van Beethoven (1770 – 1827)
 
9:35
Exit 316: Iluze (35)
 
9:55
Music4mation
 
10:20
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 !
10:40
Noční univerzita: Pavel Raus - Život mimo internet
 
11:35
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Marcela Puváka
 
12:15
Sýrie - kolébka křesťanství
 
12:40
Pod lampou: Zázrak gravitačních vln
 
15:05
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
15:35
Dobrý muž ze Saratova
 
16:10
Christafari: Slezská Lilie 2017
 
17:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
18:00
Muzikanti hrajte
 
18:30
Bible pro nejmenší: David a Goliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Kuchařka sa bójí (133)
 
18:40
Chléb náš vezdejší
 !
18:55
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Rozmluva se Samařankou (Jan 4,5-42)
 P !
19:30
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Romuald Rob, OP - Víru lze poznat z historie
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Žákova hora a Devět skal - Žďárské vrchy (23)
 P !
21:00
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
21:45
Post Scriptum: Záznam homilie P. Marcela Puváka
 
22:00
Missio magazín: únor 2018
 
23:05
Spirituál Kvintet na dostavníku 2013
 
23:55
Noční univerzita: Pavel a Hana Kalčíkovi - Nejsme sirotci …
 
0:40
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 4.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Island
 
6:45
Ars Vaticana (6)
 
6:55
Don Bosko v Angole
 
7:15
Řeckokatolický magazín (144)
 
7:30
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
8:55
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Divadlo pro anděly
 
9:20
Večeře u Slováka: 3. neděle postní
 
9:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Rozmluva se Samařankou (Jan 4,5-42)
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Mikuláše v Tvrdonicích
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Evropskou filmovou akademií (51)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Nemusíme cestovat za podstatou naší víry
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 
14:05
Muzikanti hrajte
 
14:35
Znovuzrození národa
 
15:35
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 
16:00
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 P
17:55
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:00
Noeland (26)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Zlozvyky (36)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Nemusíme cestovat za podstatou naší víry
 P !
20:00
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
21:40
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 
22:05
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
23:05
Vezmi a čti: Únor 2018
 
23:20
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:35
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
0:35
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 5.3.2018

 
6:05
Klapka s ...: Oskarem Siebertem (61)
 
7:05
Více než diaspora
 
7:25
Noemova pošta: únor 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
10:05
Missio magazín: únor 2018
 
11:10
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 
13:15
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 !
15:00
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Sexuální výchova dětí v rodině, ve škole?
 
16:25
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 
16:45
Naše peníze, jejich osud
 
17:40
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
18:00
Quasimodo - Kristův kovboj
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
19:15
Ars Vaticana (6)
 
19:30
Terra Santa News: 28. 2. 2018 (283)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Daniel Ange -mladí mají budoucnost
 !
20:00
Svatý Jan Neumann
 P !
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 P
21:10
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
23:30
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.3.2018

 
6:05
Pod lampou: Zázrak gravitačních vln
 
8:35
Zapomenutá generace
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Zlozvyky (36)
 
9:35
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
11:00
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: P. Dariusz Sputo
 
12:20
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 
13:00
Hovory z Rekovic: Johanna Hanikova
 
13:20
Ars Vaticana (6)
 
13:35
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
15:15
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 
16:50
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
17:15
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
17:35
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 
18:00
Noeland (26)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
19:10
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - Je dobré mít touhy
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (145)
 
21:20
Abrahámova cesta
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: P. Dariusz Sputo
 !
22:15
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
23:45
Terra Santa News: 28. 2. 2018 (283)
 
0:10
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
6:25
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:30
Ars Vaticana (6)
 
7:45
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Sexuální výchova dětí v rodině, ve škole?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Rok 2017 s papežem Františkem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
13:15
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
13:35
Exit 316: Zlozvyky (36)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Nágáland - Domorodci a víra
 
15:05
Christafari: Slezská Lilie 2017
 
16:30
Outdoor Films s Leopoldem Sulovským: Na vrcholy velehor (3)
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
18:25
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:30
Pan rektor
 P !
19:30
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Evangelizace sdělovacími prostředky
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Paladium země české-staroboleslavské a zemský patriotismus
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:25
Music4mation
 
23:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
0:10
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
2:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
6:40
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 
7:00
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 
7:25
Pro vita mundi: Petr Chromčák
 
8:00
Před branami křesťanského království
 
8:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
9:55
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Petrem Šustáčkem
 
12:15
Má vlast: Přerov - Městský dům
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Řeckokatolický magazín (145)
 
15:25
Generální audience Svatého otce
 
15:45
V pohorách po horách: Brada (14)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
16:20
Stalingradská Madona
 
17:10
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
18:50
Ars Vaticana (7)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano Th.D. - Poklad Eucharistie
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Proč zemřel Ján Kuciak
 
23:25
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
0:30
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
0:45
V rukou Božích
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
6:30
Klapka s ...: Luďkem Štiplem (45)
 
7:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
8:00
Noční univerzita: prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Paladium země české-staroboleslavské a zemský patriotismus
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
10:00
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
11:05
Smírčí kříž
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Svatá Františka Římská
 
13:35
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Chlapi na hoře
 !
15:00
Křížová cesta rodin
 
15:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
16:20
Lovci duší
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
19:00
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
19:30
Slovanský Velehrad
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak milovat bližního
 L !
20:00
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 
23:30
Outdoor Films s Markem Hýžou: Vodáctví a život beru s pokorou (9)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.3.2018

 
6:05
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 
6:25
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:30
Nárožní kámen
 
8:10
Salesiáni na Haiti
 
8:40
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
8:45
Noeland (26)
 
9:15
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
9:50
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
10:05
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
10:25
Noční univerzita: Milan Michalko - Tři zbraně ženy
 
11:15
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Zlozvyky (36)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Lukáše Engelmanna
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
12:35
Pod lampou: Proč zemřel Ján Kuciak
 
13:50
O starých Starých Hamrech
 
14:40
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
15:10
Za tajemstvím šumavských lesů
 
16:05
Malá kopa píta vác: MFF Myjava 2017
 
17:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
18:25
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 P !
18:35
Hovory z Rekovic: Dalibor Norský
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Uzdravení slepce (Jan 9,1-41)
 P !
19:30
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 !
20:00
Bůh v Krakově
 
21:40
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homilie P. Lukáše Engelmanna
 
22:10
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
22:55
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Sexuální výchova dětí v rodině, ve škole?
 
0:15
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice (31)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.3.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
6:30
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
7:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 
8:50
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Uzdravení slepce (Jan 9,1-41)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Ars Vaticana (7)
 
11:30
Řeckokatolický magazín (145)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Vždyť jsme se modlili
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
12:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice (31)
 
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Paladium země české-staroboleslavské a zemský patriotismus
 
16:00
Bůh v Krakově
 
17:35
Hovory z Rekovic: Dalibor Norský
 P
17:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:00
Noeland (27)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
19:05
Music4mation
 
19:25
Exit 316: Stres (37)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Vždyť jsme se modlili
 !
20:00
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
21:20
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
21:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
22:00
Ars Vaticana (7)
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:15
Quo Vadis - Útěk z Iráku
 
23:45
Uganda, trpící perla Afriky
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů