Program televize Noe na pondělí 5.3.2018

 
6:05
Klapka s ...: Oskarem Siebertem (61)
 
7:05
Více než diaspora
 
7:25
Noemova pošta: únor 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
10:05
Missio magazín: únor 2018
 
11:10
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Historie českých hospiců aneb První hospic v Čechách
 
13:15
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 !
15:00
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Sexuální výchova dětí v rodině, ve škole?
 
16:25
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 
16:45
Naše peníze, jejich osud
 
17:40
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
18:00
Quasimodo - Kristův kovboj
 
18:30
Bible pro nejmenší: David v nebezpečí
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
19:15
Ars Vaticana (6)
 
19:30
Terra Santa News: 28. 2. 2018 (283)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Daniel Ange -mladí mají budoucnost
 !
20:00
Svatý Jan Neumann
 P !
21:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 P
21:10
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
23:30
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 6.3.2018

 
6:05
Pod lampou: Zázrak gravitačních vln
 
8:35
Zapomenutá generace
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Exit 316: Zlozvyky (36)
 
9:35
Noční univerzita: prof. PhDr. Vladimír Just, CSc. - Voskovec, Werich a politika
 
11:00
Muzikanti hrajte
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: P. Dariusz Sputo
 
12:20
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 
13:00
Hovory z Rekovic: Johanna Hanikova
 
13:20
Ars Vaticana (6)
 
13:35
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
15:15
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 
16:50
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
17:15
Víra do kapsy: Proč se mám postit?
 
17:35
Léta letí k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psycholog a jáhen (22)
 
18:00
Noeland (26)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Eliáš
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
19:10
Můj Bůh a Walter: Ateismus
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Stanislav Lekavý - Je dobré mít touhy
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (145)
 
21:20
Abrahámova cesta
 
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: P. Dariusz Sputo
 !
22:15
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 
23:45
Terra Santa News: 28. 2. 2018 (283)
 
0:10
Dům ze skla?: Daniel Kroupa (18)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 7.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
6:25
Bol som mimo: Peter Vician
 
7:30
Ars Vaticana (6)
 
7:45
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Sexuální výchova dětí v rodině, ve škole?
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
V pohorách po horách: Baníkov - Roháče (11)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Rok 2017 s papežem Františkem
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
13:15
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
13:35
Exit 316: Zlozvyky (36)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Nágáland - Domorodci a víra
 
15:05
Christafari: Slezská Lilie 2017
 
16:30
Outdoor Films s Leopoldem Sulovským: Na vrcholy velehor (3)
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
18:25
Bible pro nejmenší: Ester
 
18:30
Pan rektor
 P !
19:30
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Evangelizace sdělovacími prostředky
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Paladium země české-staroboleslavské a zemský patriotismus
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:25
Music4mation
 
23:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
0:10
Má vlast: Přerov - Městský dům
 
2:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 8.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Kanada BC
 
6:40
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 
7:00
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 
7:25
Pro vita mundi: Petr Chromčák
 
8:00
Před branami křesťanského království
 
8:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
9:55
Kulatý stůl: Rudá realita (235)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Petrem Šustáčkem
 
12:15
Má vlast: Přerov - Městský dům
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Řeckokatolický magazín (145)
 
15:25
Generální audience Svatého otce
 
15:45
V pohorách po horách: Brada (14)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 6. 3. 2018 (937)
 
16:20
Stalingradská Madona
 
17:10
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Bible pro nejmenší: Šadrak, Méšak a Abed-nego
 
18:50
Ars Vaticana (7)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano Th.D. - Poklad Eucharistie
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Proč zemřel Ján Kuciak
 
23:25
V souvislostech - Jana Klímová: Investigativní žurnalistika (219)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
0:30
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
0:45
V rukou Božích
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 9.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
6:30
Klapka s ...: Luďkem Štiplem (45)
 
7:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
8:00
Noční univerzita: prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Paladium země české-staroboleslavské a zemský patriotismus
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
10:00
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
11:05
Smírčí kříž
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Svatá Františka Římská
 
13:35
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Chlapi na hoře
 !
15:00
Křížová cesta rodin
 
15:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
16:20
Lovci duší
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 
18:35
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:40
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
19:00
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 
19:30
Slovanský Velehrad
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Jak milovat bližního
 L !
20:00
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 
23:30
Outdoor Films s Markem Hýžou: Vodáctví a život beru s pokorou (9)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 10.3.2018

 
6:05
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 
6:25
Bol som mimo: Mikuláš Lipták
 
7:30
Nárožní kámen
 
8:10
Salesiáni na Haiti
 
8:40
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
8:45
Noeland (26)
 
9:15
Animované příběhy velikánů dějin: Abraham Lincoln (1809 – 1865)
 
9:50
Můj chrám: Lukáš Curylo, ředitel Charity ČR, kostel sv. Mikuláše v Ostravě - Porubě
 
10:05
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
10:25
Noční univerzita: Milan Michalko - Tři zbraně ženy
 
11:15
Music4mation
 
11:35
Exit 316: Zlozvyky (36)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 P
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: Záznam homilie P. Lukáše Engelmanna
 
12:15
Zpravodajské Noeviny: 8. 3. 2018 (938)
 
12:35
Pod lampou: Proč zemřel Ján Kuciak
 
13:50
O starých Starých Hamrech
 
14:40
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
15:10
Za tajemstvím šumavských lesů
 
16:05
Malá kopa píta vác: MFF Myjava 2017
 
17:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
18:25
Sedmihlásky: Babka a kozlík (134)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšovy zázraky
 P !
18:35
Hovory z Rekovic: Dalibor Norský
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Uzdravení slepce (Jan 9,1-41)
 P !
19:30
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní četba
 !
20:00
Bůh v Krakově
 
21:40
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
22:00
Post Scriptum: Záznam homilie P. Lukáše Engelmanna
 
22:10
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
22:55
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Sexuální výchova dětí v rodině, ve škole?
 
0:15
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice (31)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 11.3.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Úvahy na prahu tisíciletí (1)
 
6:30
Trinidad a Tobago: Všichni vy žízniví, pojďte
 
7:25
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 
8:50
Večeře u Slováka: 4. neděle postní
 
9:20
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Uzdravení slepce (Jan 9,1-41)
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Ars Vaticana (7)
 
11:30
Řeckokatolický magazín (145)
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Vždyť jsme se modlili
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
12:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice (31)
 
14:25
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Paladium země české-staroboleslavské a zemský patriotismus
 
16:00
Bůh v Krakově
 
17:35
Hovory z Rekovic: Dalibor Norský
 P
17:55
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:00
Noeland (27)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
19:05
Music4mation
 
19:25
Exit 316: Stres (37)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Graubner - Vždyť jsme se modlili
 !
20:00
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
21:20
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
21:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
22:00
Ars Vaticana (7)
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:15
Quo Vadis - Útěk z Iráku
 
23:45
Uganda, trpící perla Afriky
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 12.3.2018

 
6:05
Bol som mimo: Radoslav Hruška
 
7:10
Outdoor Films s Heřmanem Volfem: Nikdy se nevzdávej (26)
 
8:45
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Stres (37)
 
9:45
Buon giorno s Františkem
 
10:45
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku (10)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Noční univerzita: Věra Sosnarová - Krvavé jahody – svědectví ženy, která přežila gulag
 
16:15
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
16:35
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
17:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
17:20
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 P !
18:05
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Saul se stal Pavlem
 
18:40
Putování modrou planetou: Mexiko
 
19:15
Lednický park vypravuje
 
19:40
Ars Vaticana (7)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Michael Špilar - Kdo je Ježíš
 P !
20:00
Večer s osobnostmi: Svobodný člověk Václav Malý, Cesty Václava Havla, Rafael Kubelík
 
21:10
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 P
22:30
Česká věda
 
22:45
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 
23:30
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.3.2018

 
6:05
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice (31)
 
6:55
Pod lampou: Proč zemřel Ján Kuciak
 
8:10
O starých Starých Hamrech
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Jiří Schwarz: Budeme mít na důchody? (220)
 
9:40
Exit 316: Stres (37)
 
10:05
Muzikanti hrajte
 
10:35
Noční univerzita: prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Paladium země české-staroboleslavské a zemský patriotismus
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Mariánem Pospěchou
 
12:15
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
12:30
Dobrý pastýř: Mons. Marcelo Palentini
 
13:00
Propast
 
13:30
Ars Vaticana (7)
 
13:40
Hovory z Rekovic: Dalibor Norský
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 
16:10
Kaple v poušti
 
16:25
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
16:50
Protržená
 
17:05
Léta letí k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (15)
 
17:25
Pláč uprostřed ticha
 
18:05
Noeland (27)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Pavlovy cesty
 
18:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
19:10
Skanzen Zubrnice
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 3. 2018 (939)
 
19:50
Z pokladů duše: Dominika Konečná - Bůh uzdravuje rád skrze lidi
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: s P. Mariánem Pospěchou
 P
22:15
Řeckokatolický magazín (146)
 
22:30
Terra Santa News: 7. 3. 2018 (284)
 
22:50
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Jaroslav Krček a Musica Bohemica (136)
 
0:15
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible I.
 
0:35
Děti ulice
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 13. 3. 2018 (939)
 
6:25
Pláč uprostřed ticha
 
7:05
Noční univerzita: Věra Sosnarová - Krvavé jahody – svědectví ženy, která přežila gulag
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Staňte se solí
 
11:20
Hluk
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Malá kopa píta vác: MFF Myjava 2017
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 3. 2018 (939)
 
16:20
Exit 316: Stres (37)
 
16:45
Večer s osobnostmi: Svobodný člověk Václav Malý, Cesty Václava Havla, Rafael Kubelík
 P
18:00
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
18:15
Misionáři chudých
 
18:30
Bible pro nejmenší: Pavel na ostrově
 
18:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:40
Kibeho: Mariánské poutní místo v Africe
 P !
19:30
Terra Santa News: 14. 3. 2018 (285)
 
19:50
Z pokladů duše: Filip Baroš - Hodnota člověka
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Hana Ulrychová - zpěvačka (17)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (1. část)
 
23:30
Generální audience Svatého otce
 
23:55
Music4mation
 
0:20
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
0:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Mexiko
 
6:40
Pro vita mundi: Petr Váňa
 
7:35
Karmelitky z Nenshatu
 
7:50
Léta letí k andělům: Hana Ulrychová - zpěvačka (17)
 
8:10
Terra Santa News: 14. 3. 2018 (285)
 
8:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mikroregion Třemšín (4)
 
9:30
Buď vůle tvá
 
9:55
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
L. van Beethoven: 9.symfonie: Podzimní festival duchovní hudby 2016
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Muzikanti hrajte
 
15:05
Múzeum Kysuckej dediny vo Výchylovke
 
15:25
Mosambik, svědek víry
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 3. 2018 (939)
 
16:20
Řeckokatolický magazín (146)
 
16:35
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
16:50
Cesta k andělům: Zuzana Lapčíková - hudebnice (31)
 
17:45
Ars Vaticana (8)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Gedeon
 
18:35
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:40
Hrát si dovoleno
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 15. 3. 2018 (940)
 
19:50
Z pokladů duše: Lucia Kopasová - Jak poznat Ježíše
 L !
20:00
Cvrlikání: Kapky (58)
 
21:10
Zimbabwe - Z temnoty
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: O vraždě, prokurátoru Špirkovi a náměstích
 
23:15
Milovat až do zapomnění
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 15. 3. 2018 (940)
 
0:30
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 3. 2018 (940)
 
6:25
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
6:45
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
7:10
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
7:30
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (1. část)
 L
9:00
Živě s Noe
 !
9:20
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
10:00
Stavitelé měst
 
10:15
Večer s osobnostmi: Svobodný člověk Václav Malý, Cesty Václava Havla, Rafael Kubelík
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Léta letí k andělům: Hana Ulrychová - zpěvačka (17)
 
13:20
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Světoznámé výšivky z Cífera
 
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 15. 3. 2018 (940)
 
16:25
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
18:00
Frano z Malesie
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Hana
 
18:35
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
18:50
Missio magazín: únor 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Duchovní literatura
 L !
20:00
Kulatý stůl: Hranice v mezilidských vztazích (237)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 !
22:30
Outdoor Films s Martinem Strakou: Když fotoreportér musí (37)
 
0:05
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
0:15
Osmý tón Svatého Hostýna
 
0:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.3.2018

 
6:05
Zachraňme kostely: Kostel sv. Petra a Pavla v Bernarticích (9)
 
6:25
Můj báječný denní úděl
 
7:00
Noeland (27)
 
7:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
7:30
Animované příběhy velikánů dějin: Florence Nightingale (1820 – 1910)
 L !
8:05
Papež František v Pietrelcine
 
9:05
Svätý Páter Pio z Pietrelciny - dobré dielo dobrého človeka
 
9:15
Terra Santa News: 14. 3. 2018 (285)
 
9:40
Můj Bůh a Walter: Zjevení a Bible II.
 
9:55
Music4mation
 
10:15
Víra do kapsy: Otec a dcera
 L !
10:40
Mše svatá ze San Giovanni Rotondo
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 15. 3. 2018 (940)
 
13:10
Pod lampou: O vraždě, prokurátoru Špirkovi a náměstích
 
14:15
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
15:10
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
15:40
Česká věda
 
16:00
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 P !
16:25
Dole, dole mój víneček zelení: MFF Myjava 2017
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (16)
 
18:25
Sedmihlásky: Plače kočka celý deň (123)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Hana
 
18:35
Vezmi a čti: Únor 2018
 
18:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Vzkříšení Lazara (Jan 11,1-45)
 P !
19:30
V souvislostech - Luboš Louženský: Studentské protesty (221)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Síla mše svaté
 P !
20:00
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
21:00
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
21:15
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 
21:55
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
23:00
S NOACHem po Izraeli
 
23:30
Řeckokatolický magazín (146)
 
23:50
Noční univerzita: Věra Sosnarová - Krvavé jahody – svědectví ženy, která přežila gulag
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.3.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Chci, abys byl (2)
 
6:30
Putování modrou planetou: Mexiko
 
7:05
Guyanská Diana
 
7:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s filmem Alenka v zemi zázraků (52)
 
7:45
Řeckokatolický magazín (146)
 
8:00
Ars Vaticana (8)
 
8:10
Cvrlikání: Kapky (58)
 
9:20
Večeře u Slováka: 5. neděle postní
 
9:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Vzkříšení Lazara (Jan 11,1-45)
 L !
10:30
Mše svatá z BISCUPu: Hlučín
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Luboš Louženský: Studentské protesty (221)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Křížová cesta ze Svatého Hostýna: pobožnost křížové cesty
 
14:00
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (1. část)
 !
15:25
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
17:00
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 P
17:55
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:00
Noeland (28)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
19:05
Music4mation
 P
19:30
Exit 316: Předsudky (38)
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 
20:00
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Klenoty evropské opery s Adamem Plachetkou
 
21:40
V souvislostech - Luboš Louženský: Studentské protesty (221)
 
22:10
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů