Program televize Noe na pondělí 19.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 15. 3. 2018 (940)
 
6:25
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
7:10
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
8:45
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Česká věda
 
9:35
Outdoor Films s Miloslavem Stinglem: Neustále ve spisovatelské pubertě (10)
 
11:10
Léta letí k andělům: Hana Ulrychová - zpěvačka (17)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
13:20
Protržená
 
13:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (16)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Noční univerzita: Prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Katedrála sv. Víta
 
16:00
V souvislostech - Luboš Louženský: Studentské protesty (221)
 
16:20
Putování modrou planetou: Venezuela
 
17:00
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
17:20
Pro vita mundi: sr. Diana Marie Ludmila Dvořáková, OP
 P !
18:05
Vezmi a čti: Březen 2018
 
18:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Šalamoun
 
18:35
Patagonie: Misionářský sen
 
18:50
Terra Santa News: 14. 3. 2018 (285)
 
19:10
Ars Vaticana (8)
 
19:25
Víra do kapsy: Otec a dcera
 P !
19:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Karel Jakub Berka OPraem - Co je láska a štěstí?
 L !
20:00
Dům nejen ze skla (25)
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe: Sv. Josef.
 
22:05
Čas pro Malawi
 
22:55
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (1. část)
 
0:20
Kulatý stůl: Hranice v mezilidských vztazích (237)
 
1:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.3.2018

 
6:05
Exit 316: Předsudky (38)
 
6:25
Portréty krajiny
 
6:55
Pod lampou: O vraždě, prokurátoru Špirkovi a náměstích
 
8:05
Kazachstán, poutní kostel
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Luboš Louženský: Studentské protesty (221)
 
9:40
Rok 2017 s papežem Františkem
 
10:30
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:20
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 
13:25
Skryté poklady: Roman
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Hranice v mezilidských vztazích (237)
 
16:10
Záliv svatých
 
17:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
17:45
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
18:00
Noeland (28)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Elíša
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
19:15
Zrnko v perle Karibiku
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 3. 2018 (941)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Hrdinové víry
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P
21:05
Řeckokatolický magazín (147)
 
21:20
Ars Vaticana (8)
 P
21:30
Živě s Noe: Tématem je vděčnost.
 
22:05
Post Scriptum
 
22:15
Cvrlikání: Kapky (58)
 
23:25
Terra Santa News: 14. 3. 2018 (285)
 
23:50
Hrdinové víry: Ženské řehole a jejich osud v době totality (12)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 3. 2018 (941)
 
6:25
Královna a matka Chorvatů
 
7:15
Noční univerzita: Prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Katedrála sv. Víta
 
8:40
Vezmi a čti: Březen 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (8)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Velehradská zastavení: Díl 6. - Poutníci ze Slovenska
 
10:55
Jmenuji se David Bibby
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Missio magazín: únor 2018
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Druhé šance
 
15:05
Exit 316: Předsudky (38)
 
15:25
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
15:40
Zpravodajské Noeviny: 20. 3. 2018 (941)
 
16:05
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
16:30
Dole, dole mój víneček zelení: MFF Myjava 2017
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
18:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Daniel
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Pražská Loreta
 
19:05
Velehrad v době nesvobody
 P !
19:30
Terra Santa News: 21. 3. 2018 (286)
 
19:50
Z pokladů duše: P. ThLic. Jiří Koníček - sloužit Bohu, ne mamonu
 L !
20:00
Večer chval: schola Uherské Hradiště (68)
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Marko Ivan Rupnik - tvůrce Špidlíkova sarkofágu (27)
 P
21:30
Živě s Noe: O festivalu Paschalia olomucensia a souboru Musica Bohemica.
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (2. část)
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:25
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
0:05
Music4mation
 
0:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (16)
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Venezuela
 
6:40
Hrát si dovoleno
 
7:00
Pro vita mundi: Jan Špilar
 
7:40
Kostel na předměstí
 
7:55
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
8:20
Protržená
 
8:35
Terra Santa News: 21. 3. 2018 (286)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Institut Bearzi v Udine
 
9:30
Barma - Bezmezná naděje
 
9:55
Kulatý stůl: Hranice v mezilidských vztazích (237)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum
 
12:15
Janáčkův máj - 40. ročník Mezinárodního hudebního festivalu: Klenoty evropské opery s Adamem Plachetkou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Generální audience Svatého otce
 
14:55
Vezmi a čti: Březen 2018
 
15:10
Noeland (28)
 
15:40
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 20. 3. 2018 (941)
 
16:10
Řeckokatolický magazín (147)
 
16:25
Brazílie - Misionáři, cestovatelé lásky
 
16:55
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
17:05
Krasová pokladnice Emine Bojir Chasar Nižnij
 
17:25
Ars Vaticana (9)
 
17:35
Sýrie - kolébka křesťanství
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jonáš
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Procházka památkovou rezervací Příbor: Zastavení u kostela Narození Panny Marie
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 22. 3. 2018 (942)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Richard Turko - Svatý Václav nás učí vztahu k lidem
 L !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Terchová 2017 (22)
 
21:10
Exit 316: Předsudky (38)
 P
21:30
Živě s Noe: S paní Andreou Čánovou o práci v Českém rozhlase.
 P !
22:05
Pod lampou: Mladí, kteří pohnuli zemí
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 22. 3. 2018 (942)
 
0:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
0:55
Post Scriptum
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 22. 3. 2018 (942)
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (16)
 
6:45
Ars Vaticana (9)
 
6:55
Dům nejen ze skla (25)
 
8:00
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (2. část)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Na pořadu rodina: Když je duše nemocná … (11)
 
10:25
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 
10:35
Pro vita mundi: biskup Karel Otčenášek
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Dar z Medugorje
 
13:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Marko Ivan Rupnik - tvůrce Špidlíkova sarkofágu (27)
 
13:30
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Guyanská Diana
 !
15:00
Křížová cesta: Já jsem s Tebou
 
15:20
Putování modrou planetou: Venezuela
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 22. 3. 2018 (942)
 
16:20
Vše pro mého krále a královnu
 
16:50
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
18:30
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:40
Cvrlikání: Kapky (58)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Když nás něco v Církvi rozčílí
 L !
20:00
Noemova pošta: březen 2018
 P
21:30
Živě s Noe: Se studenty z Oder a dramaturgem NDM Patrikem Fridrichovským.
 
22:05
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 !
22:30
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
23:30
Outdoor Films s Miloslavem Doležalem: Cesta za snem (11)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.3.2018

 
6:05
A vy nepláčete s námi …
 
6:50
Stavitelé měst
 
7:00
Klapka s …: Bohumilem Kheilem (102)
 
8:25
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
8:30
Noeland (28)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Harriet Tubman (1820 – 1913)
 
9:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích (10)
 
9:55
Vezmi a čti: Březen 2018
 
10:10
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
10:30
Exit 316: Předsudky (38)
 
10:50
Music4mation
 !
11:10
Noční univerzita: David Říman - Bojová umění: ANO, či NE?!
 
12:00
Angelus Domini
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Pruszynskim
 
12:20
Zpravodajské Noeviny: 22. 3. 2018 (942)
 
12:40
Pod lampou: Mladí, kteří pohnuli zemí
 
14:50
Terra Santa News: 21. 3. 2018 (286)
 
15:15
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 
15:40
Nárožní kámen
 P !
16:25
Z Radhoště přes Javořinu na Soláň: Rožnovské slavnosti 2017
 
18:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Kde je Ježíš?
 
18:35
Sedmihlásky: Ej pase dívča husy, Haj husičky od vodičky (124)
 
18:45
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Vjezd do Jeruzaléma (Jan 12,12-16)
 P !
19:30
V souvislostech - Ondřej Špendlíček: Dluhy a exekuce (222)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Trpící lidé
 P !
20:00
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 
21:30
Portréty krajiny
 
22:00
Post Scriptum: s P. Pruszynskim
 
22:10
V pohorách po horách: Malý Rozsutec - Malá Fatra (30)
 
22:20
Tempo di vlak na Mohelnickém dostavníku 2014
 
22:50
Noční univerzita: Prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D. - Katedrála sv. Víta
 
0:15
Řeckokatolický magazín (147)
 
0:30
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.3.2018

 
6:05
U VÁS aneb festivalové kukátko: Terchová 2017 (22)
 
7:10
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Obnovíš tvář země (3)
 
7:40
Vezmi a čti: Březen 2018
 
8:00
Řeckokatolický magazín (147)
 
8:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
8:30
Večeře u Slováka: 6. neděle postní
 
9:00
Ars Vaticana (9)
 
9:10
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Vjezd do Jeruzaléma (Jan 12,12-16)
 L !
9:55
Mše svatá Květné neděle z Vatikánu
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Ondřej Špendlíček: Dluhy a exekuce (222)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 P
13:25
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
13:45
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 
15:20
Dům nejen ze skla (25)
 !
16:25
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (2. část)
 
17:25
Papuánské Velikonoce: Květná neděle
 P
17:55
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:00
Noeland (29)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
19:00
Můj Bůh a Walter: Jeden Bůh
 
19:15
Music4mation
 P
19:35
Exit 316: Proti proudu (39)
 !
20:00
Poveda
 
22:05
V souvislostech - Ondřej Špendlíček: Dluhy a exekuce (222)
 
22:30
Buon giorno s Františkem
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:35
Frano z Malesie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 26.3.2018

 
6:05
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:05
Dobrý pastýř Msgr. Jesús Juárez, SDB
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Malý Rozsutec - Malá Fatra (30)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Proti proudu (39)
 
9:40
Outdoor Films s Richardem Konkolskim: Kdo se bojí, nemá na moři co dělat (2)
 
11:00
Otec Ivan
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
13:15
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
13:40
Z Jasné Hory do světa
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (1. část)
 
15:40
Modré pondělí
 !
16:00
Poveda
 
18:05
V souvislostech - Ondřej Špendlíček: Dluhy a exekuce (222)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
18:40
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
19:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
19:40
Ars Vaticana (9)
 
19:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Proč se zpovídat?
 !
20:00
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe: Hosty ve studiu jsou Antonín Vojtas, MUDr. Marie Glogarová a Mgr. Marcela Holanová.
 
22:05
Noemova pošta: březen 2018
 
23:35
Terra Santa News: 21. 3. 2018 (286)
 
0:05
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (2. část)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 27.3.2018

 
6:05
Čtyřicet let Velkého pátku
 
6:55
Pod lampou: Mladí, kteří pohnuli zemí
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Ondřej Špendlíček: Dluhy a exekuce (222)
 
9:40
Peru - Cesta slibu
 
10:05
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
10:20
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (2. část)
 
11:15
Ars Vaticana (9)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Petrem Smolkem
 
12:20
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: biskup Karel Otčenášek
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
16:00
Noemova pošta: březen 2018
 
17:30
BET LECHEM - vnitřní domov: Marko Ivan Rupnik - tvůrce Špidlíkova sarkofágu (27)
 
17:45
Libanonská mise
 
18:00
Noeland (29)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
19:05
Irák– Země světců a mučedníků
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
19:50
Z pokladů duše: Andrea Hýblová Fsp - Boží slovo je důležité v rozlišování
 P !
20:00
Missio magazín: březen 2018
 
21:00
Česká věda
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (148)
 P
21:30
Živě s Noe: Téma: Bible, hosté: RNDr. Ladislav Šnevajs, Lukáš Jirsa, Mgr. Oto Broch a Jaroslav Bajer.
 
22:05
Post Scriptum: s P. Petrem Smolkem
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Terchová 2017 (22)
 
23:20
Hrát si dovoleno
 
23:45
Dům nejen ze skla (25)
 
0:50
Terra Santa News: 21. 3. 2018 (286)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 28.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
6:25
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:50
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (1. část)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (9)
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Mosambik - Cipriano
 
15:05
Slovanský Velehrad
 
15:25
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
16:00
Z Radhoště přes Javořinu na Soláň: Rožnovské slavnosti 2017
 
17:35
Exit 316: Proti proudu (39)
 P
18:05
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
18:35
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:04
Pražská Loreta
 P !
19:30
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Hana Ulrychová - zpěvačka (17)
 P
21:30
Živě s Noe: Téma: nemocniční kaplani.
 P !
22:05
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Zvládnou ještě naše děti manželství a rodinu?
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
23:50
U VÁS aneb festivalové kukátko: Terchová 2017 (22)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 29.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
6:55
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
7:25
Noemova pošta: březen 2018
 
9:00
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 L !
9:25
Mše svatá se svěcením olejů z Vatikánu
 
11:30
Papuánské Velikonoce: Zelený čtvrtek
 
11:45
Ars Vaticana (10)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Zelený čtvrtek
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část)
 
13:25
Generální audience Svatého otce
 
13:50
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
14:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
14:40
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
15:40
Řeckokatolický magazín (148)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
16:20
Zambijský Bambo
 
16:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Velikonoční triduum
 P !
17:30
Studio Velikonoce: Zelený čtvrtek
 L !
18:00
Mše svatá na památku Večeře Páně s adorací: kostel Panny Marie Královny Ostrava-Mar. Hory
 P
20:00
Zpravodajské Noeviny: 29. 3. 2018 (944)
 !
20:25
Romero
 
22:15
Pod lampou: Kam se ztratil Bůh
 
0:05
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 30.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 3. 2018 (944)
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
6:45
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Zvládnou ještě naše děti manželství a rodinu?
 
8:05
Missio magazín: březen 2018
 
9:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
9:20
Papuánské Velikonoce: Velký pátek
 !
10:10
Romero
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Velký pátek
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část)
 
13:45
Čtyřicet let Velkého pátku
 
14:45
Ars Vaticana (10)
 !
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 29. 3. 2018 (944)
 P
16:25
Studio Velikonoce: Velký pátek
 L !
16:55
Památka Umučení Páně z Vatikánské baziliky
 
19:00
Večeřadlo - Místo Poslední večeře Páně a Seslání Ducha Svatého
 
19:05
Z pokladů duše: P. Robert Mayer OFMConv - Velký pátek
 
19:15
Gioacchino Rossini: Stabat Mater: Svatováclavský hudební festival 2017
 P !
20:20
S nikým bych neměnila
 L !
21:10
Křížová cesta z Kolosea s papežem Františkem
 !
23:00
Život za život
 
0:35
Sedm posledních slov Ježíše Krista na kříži
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 31.3.2018

 
6:05
Exit 316: Proti proudu (39)
 
6:25
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
6:50
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
8:25
Noeland (29)
 
8:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
9:30
Papuánské Velikonoce: Bílá sobota
 
9:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Velikonoční triduum
 !
10:30
Život za život
 
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Pod lampou: Kam se ztratil Bůh
 
14:00
Vezmi a čti: Březen 2018
 !
14:20
Moravské pašije
 
15:15
Guyanská Diana
 P !
15:45
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 P !
16:30
Obrazy na téma Vyznání: Julius Varga
 
17:15
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 P !
17:30
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 P !
19:30
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 P
19:55
Studio Velikonoce: Bílá sobota
 L !
20:25
Velikonoční vigilie z Vatikánské baziliky
 
23:05
Evangelium podle Matouše: Velikonoce
 
0:15
Kristus žije
 
0:35
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 1.4.2018

 
6:05
Řeckokatolický magazín (148)
 
6:20
Vezmi a čti: Březen 2018
 
6:40
Evangelium podle Matouše: Velikonoce
 
7:50
Missio magazín: březen 2018
 
8:55
Smírčí kříž
 P
9:30
Studio Velikonoce: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
 L !
9:55
Mše svatá na Boží hod velikonoční z Náměstí sv. Petra v Římě
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 L !
11:55
Požehnání Urbi et Orbi
 
12:35
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 
13:00
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 
14:55
Kaple Božího hrobu
 !
15:10
Ježíš
 
17:15
S nikým bych neměnila
 
17:55
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:00
Noeland (38)
 
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:55
Music4mation
 P
19:20
Exit 316: Radost (40)
 
19:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 P !
20:00
Psi Páně aneb Sněz ten film
 !
21:15
Ignác z Loyoly
 
23:25
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 
23:50
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 2.4.2018

 
6:05
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: kardinál Miloslav Vlk
 
6:10
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (1. část)