Program televize Noe na pondělí 26.3.2018

 
6:05
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:05
Dobrý pastýř Msgr. Jesús Juárez, SDB
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Malý Rozsutec - Malá Fatra (30)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316: Proti proudu (39)
 
9:40
Outdoor Films s Richardem Konkolskim: Kdo se bojí, nemá na moři co dělat (2)
 
11:00
Otec Ivan
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
13:15
Legendární sestava Poutníků na Mohelnickém dostavníku 2015 (3)
 
13:40
Z Jasné Hory do světa
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (1. část)
 
15:40
Modré pondělí
 !
16:00
Poveda
 
18:05
V souvislostech - Ondřej Špendlíček: Dluhy a exekuce (222)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš kráčí po vodě
 
18:40
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
19:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
19:40
Ars Vaticana (9)
 
19:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Proč se zpovídat?
 !
20:00
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 
21:05
Music4mation
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noemova pošta: březen 2018
 
23:35
Terra Santa News: 21. 3. 2018 (286)
 
0:05
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (2. část)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 27.3.2018

 
6:05
Čtyřicet let Velkého pátku
 
6:55
Pod lampou: Mladí, kteří pohnuli zemí
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Ondřej Špendlíček: Dluhy a exekuce (222)
 
9:40
Peru - Cesta slibu
 
10:05
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
10:20
Noční univerzita: P. Marián Kuffa - Služba jako dar (2. část)
 
11:15
Ars Vaticana (9)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Post Scriptum: s P. Petrem Smolkem
 
12:20
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: biskup Karel Otčenášek
 
15:30
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
16:00
Noemova pošta: březen 2018
 
17:30
BET LECHEM - vnitřní domov: Marko Ivan Rupnik - tvůrce Špidlíkova sarkofágu (27)
 
17:45
Libanonská mise
 
18:00
Noeland (29)
 
18:25
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ze života Ježíše
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
19:05
Irák– Země světců a mučedníků
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
19:50
Z pokladů duše: Andrea Hýblová Fsp - Boží slovo je důležité v rozlišování
 P !
20:00
Missio magazín: březen 2018
 
21:00
Česká věda
 P
21:15
Řeckokatolický magazín (148)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Post Scriptum: s P. Petrem Smolkem
 
22:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Terchová 2017 (22)
 
23:20
Hrát si dovoleno
 
23:45
Dům nejen ze skla (25)
 
0:50
Terra Santa News: 21. 3. 2018 (286)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 28.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
6:25
Klapka s …: Junior - Mgr. Zuzana Homolová-Baloghová (104)
 
7:50
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (1. část)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (9)
 L
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Pro vita mundi: PhDr. Jaroslav Šturma (124)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
O kultuře srdce a naději s Josefem Hrdličkou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Mosambik - Cipriano
 
15:05
Slovanský Velehrad
 
15:25
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
16:00
Z Radhoště přes Javořinu na Soláň: Rožnovské slavnosti 2017
 
17:35
Exit 316: Proti proudu (39)
 P
18:05
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíšova moc
 
18:35
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
18:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
19:04
Pražská Loreta
 P !
19:30
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Bogdan Stępień OSPPE - Bratři a sestry
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Hana Ulrychová - zpěvačka (17)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Zvládnou ještě naše děti manželství a rodinu?
 
23:25
Generální audience Svatého otce
 
23:50
U VÁS aneb festivalové kukátko: Terchová 2017 (22)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 29.3.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Etiopie QUO VADIS?
 
6:55
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Ptal jsem se cest, Smířená různost (4)
 
7:25
Noemova pošta: březen 2018
 
9:00
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 L !
9:25
Mše svatá se svěcením olejů z Vatikánu
 
11:30
Papuánské Velikonoce: Zelený čtvrtek
 
11:45
Ars Vaticana (10)
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Martin Holík - Zelený čtvrtek
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (1.část)
 
13:25
Generální audience Svatého otce
 
13:50
Hovory z Rekovic: Martin Kasík
 
14:05
Hriňovský kostelík na Islandu
 
14:40
Otec Pio, tvůrce milosrdenství
 
15:40
Řeckokatolický magazín (148)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 27. 3. 2018 (943)
 
16:20
Zambijský Bambo
 
16:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Velikonoční triduum
 P !
17:30
Studio Velikonoce: Zelený čtvrtek
 L !
18:00
Mše svatá na památku Večeře Páně s adorací: kostel Panny Marie Královny Ostrava-Mar. Hory
 P
20:00
Zpravodajské Noeviny: 29. 3. 2018 (944)
 !
20:25
Romero
 
22:15
Pod lampou: Kam se ztratil Bůh
 
0:05
A. Dvořák: Mše D dur & Te Deum: Podzimní festival duchovní hudby 2014
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 30.3.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 29. 3. 2018 (944)
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
6:45
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Zvládnou ještě naše děti manželství a rodinu?
 
8:05
Missio magazín: březen 2018
 
9:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 
9:20
Papuánské Velikonoce: Velký pátek
 !
10:10
Romero
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Velký pátek
 L
12:00
Polední modlitba
 !
12:05
J. S. Bach: Matoušovy pašije (2.část)
 
13:45
Čtyřicet let Velkého pátku
 
14:45
Ars Vaticana (10)
 !
15:00
Cesta kříže: křížová cesta v hudbě a obrazech
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 29. 3. 2018 (944)
 P
16:25
Studio Velikonoce: Velký pátek
 L !
16:55
Památka Umučení Páně z Vatikánské baziliky
 
19:00
Večeřadlo - Místo Poslední večeře Páně a Seslání Ducha Svatého
 
19:05
Z pokladů duše: P. Robert Mayer OFMConv - Velký pátek
 
19:15
Gioacchino Rossini: Stabat Mater: Svatováclavský hudební festival 2017
 P !
20:20
S nikým bych neměnila
 L !
21:10
Křížová cesta z Kolosea s papežem Františkem
 !
23:00
Život za život
 
0:35
Sedm posledních slov Ježíše Krista na kříži
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 31.3.2018

 
6:05
Exit 316: Proti proudu (39)
 
6:25
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
6:50
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
8:25
Noeland (29)
 
8:50
Sedmihlásky: Vrtěné - Páslo dívča páva, Keď sem išel kolem panskej zahrady (125)
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Louis Pasteur (1822 – 1895)
 
9:30
Papuánské Velikonoce: Bílá sobota
 
9:50
P. Vojtěch Kodet - Postní obnova: Velikonoční triduum
 !
10:30
Život za život
 
12:00
Polední modlitba
 
12:10
Pod lampou: Kam se ztratil Bůh
 
14:00
Vezmi a čti: Březen 2018
 !
14:20
Moravské pašije
 
15:15
Guyanská Diana
 P !
15:45
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 P !
16:30
Obrazy na téma Vyznání: Julius Varga
 
17:15
V pohorách po horách: Hostýn a Skalný - Hostýnské vrchy (28)
 P !
17:30
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 P !
19:30
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 P
19:55
Studio Velikonoce: Bílá sobota
 L !
20:25
Velikonoční vigilie z Vatikánské baziliky
 
23:05
Evangelium podle Matouše: Velikonoce
 
0:15
Kristus žije
 
0:35
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 1.4.2018

 
6:05
Řeckokatolický magazín (148)
 
6:20
Vezmi a čti: Březen 2018
 
6:40
Evangelium podle Matouše: Velikonoce
 
7:50
Missio magazín: březen 2018
 
8:55
Smírčí kříž
 P
9:30
Studio Velikonoce: Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
 L !
9:55
Mše svatá na Boží hod velikonoční z Náměstí sv. Petra v Římě
 
11:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s Jindřichem Štreitem (53)
 L !
11:55
Požehnání Urbi et Orbi
 
12:35
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 
13:00
Komedie o umučení a slavném vzkříšení Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista
 
14:55
Kaple Božího hrobu
 !
15:10
Ježíš
 
17:15
S nikým bych neměnila
 
17:55
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:00
Noeland (38)
 
18:25
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:55
Music4mation
 P
19:20
Exit 316: Radost (40)
 
19:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 P !
20:00
Psi Páně aneb Sněz ten film
 !
21:15
Ignác z Loyoly
 
23:25
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 
23:50
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 2.4.2018

 
6:05
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: kardinál Miloslav Vlk
 
6:10
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (1. část)
 
7:05
Missio magazín: březen 2018
 
8:05
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Mons. Prof. PhDr. Tomáš Halík Ph.D.
 
8:15
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 
9:45
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: Prof. MuDr. Josef Koutecký, DrSc.
 
10:00
Kopeček plný oveček
 
11:10
Stabat Mater: Giovanni Battista Pergolesi
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 L
12:20
Mše svatá z kaple Telepace
 !
13:10
Noční univerzita: P. Daniel Ange - Osobní vzpomínky na Jana Pavla II. (2. část)
 
14:05
Psi Páně aneb Sněz ten film
 
15:20
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: P. Vojtěch kodet, O. Carm.
 
15:30
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 !
16:00
Ignác z Loyoly
 P
18:10
Česká věda
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Filip
 
18:35
Má vzpomínka na Jana Pavla II.: P. Jaroslav Brož, Th.D. S.S.L.
 
18:40
Jsem šťastný. I vy buďte šťastní!
 
19:15
Ars Vaticana (10)
 
19:25
Music4mation
 L !
20:00
Studio Velikonoce
 P !
21:00
Jan Pavel II. a pád komunismu
 P
22:40
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
22:50
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
0:25
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
1:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 3.4.2018

 
6:05
Pod lampou: Kam se ztratil Bůh
 
7:50
Vezmi a čti: Březen 2018
 
8:10
Nevybroušené diamanty
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Stanislava Vodičková: Návrat kardinála Berana (223)
 
9:45
Exit 316: Radost (40)
 
10:10
Noční univerzita: MUDr. Maria Fridrichová - Zvládnou ještě naše děti manželství a rodinu?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
13:00
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
13:45
Ars Vaticana (10)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 
16:10
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
17:15
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
17:45
Soňa
 
18:00
Noeland (38)
 
18:25
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Petr ve vězení
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
19:05
Historie sklářství v Karolince
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
19:50
Z pokladů duše: Jaroslav Kratka - Velikonoce každý den
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:05
Řeckokatolický magazín (149)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Jak potkávat svět: s Jiřím Suchým (58)
 
23:40
Terra Santa News: 28. 3. 2018 (287)
 
0:05
Můj Bůh a Walter: Trojjediný Bůh
 
0:25
Kalvária Nitrianské Pravno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 4.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (2. část)
 
7:30
Rok vína
 
7:55
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (10)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Dopisy z rovníku
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Vezmi a čti: Březen 2018
 
13:15
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 1. díl
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:35
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
16:15
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
16:35
Exit 316: Radost (40)
 
17:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
17:10
Mezi pražci: Březen 2018 (66)
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
18:15
Česká věda
 
18:30
Bible pro nejmenší: To nejlepší nakonec
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:45
S NOACHem po Izraeli
 
19:15
Století Andělky
 P
19:30
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jožka Stuchlý - Konflikt člověka s Bohem
 L !
20:00
Večer chval: přehlídka církevních škol Odry
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
23:50
Generální audience Svatého otce
 
0:15
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (18)
 
0:35
Pomoc, která se točí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 5.4.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Írán
 
6:55
Čtvero ročních dob: Antonio Vivaldi
 
8:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
8:35
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Bazilika Navštívení Panny Marie ve Frýdku
 
9:55
Kulatý stůl: Velikonoční příběh v umění
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Plnou parou do srdce Beskyd
 
13:35
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:40
Výpravy do divočiny: Orli se vrací
 
16:20
Zpravodajské Noeviny: 3. 4. 2018 (945)
 
16:45
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
17:30
Řeckokatolický magazín (149)
 
17:45
Ars Vaticana (11)
 
18:00
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:40
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:45
Jezuitské redukce v Paraguayi
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jiří Rek - Zpovědnice je zázrak
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Tři týdny, které otřásly Slovenskem. A co dál?
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 6.4.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
6:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (18)
 
6:55
Noční univerzita: PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. - Křesťanství, vztahy a sex
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
11:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
11:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Nepomucenum - český ostrov v římském moři (19)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z Celostátní přehlídky církevních škol v Odrách
 
13:05
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Buon giorno s Františkem
 
15:40
Víra do kapsy: Otec a dcera
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
16:20
Putování modrou planetou: Írán
 
17:10
Na pořadu rodina: Prožívání církevního roku se staršími dětmi (15)
 
18:10
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
18:30
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:35
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:40
Ars Vaticana (11)
 !
18:55
Neoblomný kardinál
 
19:50
Z pokladů duše: JUDr. Jan Haluza - Láska
 L !
20:00
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Pro vita mundi: Jan Rychlý, SDB
 
22:35
Outdoor Films s Vojtěchem "Belo" Špišákem a Petrem Filipcem: Dobrák od kosti (67)
 
0:10
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
0:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 7.4.2018

 
6:05
Labyrintem víry s Tomášem Halíkem: Prolínání světů (5)
 
6:30
Velká laboratoř pro život – Italská nemocnice v Damašku
 
6:40
Odkaz vysočanských předků
 
6:50
Pro vita mundi: MUDr. Zuzana Roithová, MBA
 
7:35
Zpravodajské Noeviny: 5. 4. 2018 (946)
 
7:55
Exit 316: Radost (40)
 
8:20
Noeland (38)
 
8:45
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
8:50
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 !
9:25
UNITED 2017: Zahájení festivalu United
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Tři týdny, které otřásly Slovenskem. A co dál?
 
14:35
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
16:00
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 
16:25
Terra Santa News: 4. 4. 2018 (288)
 P !
16:45
Jánošíkove dni v Terchovej 2016: Hrajže mi muzička, nebeský andele … (1)
 P
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
18:20
Sedmihlásky: Páslo dívča (20)
 
18:25
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 
18:30
Buon giorno s Františkem
 P !
19:30
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
19:50
Z pokladů duše: Zdeňka Krejčová - O skromnosti
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 
20:45
V pohorách po horách: Kľak - Lučanská Malá Fatra (19)
 !
21:00
Mezi pražci: Duben 2017 (57)
 
21:50
Noční univerzita: Mgr. Daniel NÝVLT, Ph.D. - Česká vědecká stanice v Antarktidě (2. část)
 
22:55
Mikroregion Třemšín (6)
 
23:10
Papež Benedikt XVI.
 
0:05
Epydemye na Mohelnickém dostavníku 2016
 
0:50
Řeckokatolický magazín (149)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 8.4.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Írán
 
6:50
Ars Vaticana (11)
 
7:00
Arménie – Víra hory přenáší
 
7:30
Řeckokatolický magazín (149)
 
7:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s P. Zdeňkem Jančaříkem (54)
 
8:00
Jak potkávat svět: s Marií Rottrovou (59)
 
9:25
Lidé, kteří milují život - Peru
 
9:55
Večeře u Slováka: 2. neděle velikonoční
 L !
10:25
Mše svatá z neděle Božího milosrdenství: Vatikán
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
12:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:30
Hlubinami vesmíru s dr. Miroslavem Bártou, 2. díl
 P
14:15
Muzikanti hrajte
 
14:50
Missio magazín: březen 2018
 P !
15:55
Jan Pavel II. v České republice
 
17:40
Můj Bůh a Walter: Víra a věda
 
17:55
Sedmihlásky: Horo krásná, spanilá (87)
 
18:00
Noeland (30)
 P !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Thomas Alva Edison (1847 – 1931)
 
19:05
Music4mation
 P
19:25
Exit 316: Pochybnosti (41)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jiří Mikulášek - Televize Noe je dobrá pro život
 !
20:00
Maktub
 
22:00
V souvislostech - František Stárek: Služby tajných služeb (224)
 
22:25
Buon giorno s Františkem
 
23:25
Ars Vaticana (11)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů