Program televize Noe na pátek 1.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 31. 5. 2018 (962)
 
6:25
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 
6:50
Cesta do Tibetu
 
7:20
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (26)
 
7:40
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 
8:25
Sestra Tereza Valsé Pantellini- místa a vzpomínky
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s prof. Martinem Weisem (58)
 
9:30
Koncert tří sborů: Odry 2015
 
10:30
Vanen, pírko z ráje
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (21)
 
13:05
Léta letí k andělům: Dana Němcová - chartistka (18)
 
13:25
Žamboši na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mgr. Dagmar Tisovská (1. díl)
 
15:10
Píseň svobody - Bakhita
 
15:40
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 5. 2018 (962)
 
16:20
Buon giorno s Františkem
 P !
17:20
Ježíš pro děti
 
18:30
Bible pro nejmenší: Potopa
 
18:35
Sedmihlásky: Když pan verbíř (17)
 
18:40
Arka Noego: Koncert naděje (2. část)
 L !
20:00
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 9. neděle v mezidobí
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s prof. Martinem Weisem (58)
 
22:45
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
0:20
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
0:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.6.2018

 
6:05
Bol som mimo: Richard Čanaky - Vydrete metamorfozy
 
7:05
Stavitelé měst
 
7:20
Ježíš pro děti
 
8:30
Noeland (39)
 
8:55
Sedmihlásky: Když pan verbíř (17)
 
9:00
Hermie a ustrašený pavouk
 
9:35
Můj chrám: Veronika Sedláčková, kostel sv. Kříže na Příkopech, Praha
 
10:00
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
10:15
Exit 316 MISE: Odpuštěný, vypuštěný
 
10:35
UNITED Report: Rozhodnutí (6)
 
11:00
Biblická studna
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Zpravodajské Noeviny: 31. 5. 2018 (962)
 
12:30
Pod lampou: Katastrofa naší vědy
 
14:05
44 let novickou
 
14:35
Terra Santa News: 30. 5. 2018 (296)
 
15:00
Večeře u Slováka: 9. neděle v mezidobí
 
15:25
Víra do kapsy: O Marii trochu jinak
 !
15:45
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
16:50
Světlo pro Evropu: Střídání času (3)
 
17:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: speciál (8)
 
18:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (27)
 
18:25
Sedmihlásky: Když pan verbíř (17)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Potopa
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
Česká věda
 P !
19:30
V souvislostech - Eva Škorničková: Ochrana osobních dat (232)
 
19:50
Z pokladů duše: Veronika Barátová - Svědectví rodin
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 P !
20:40
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 P !
21:00
Mezi pražci: Červen 2018 (69)
 P
21:50
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
22:05
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
22:15
Stalingradská Madona
 
23:10
Stíny nad Libavou
 
23:45
Řeckokatolický magazín (158)
 
0:05
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Panna Maria - naše matka a sestra ve víře
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.6.2018

 
6:05
Ars Vaticana (21)
 
6:15
Klapka s …: Martem Eslemem a Davidem Surým (106)
 
7:35
Ve službě Šuárů
 
8:10
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
9:20
Řeckokatolický magazín (158)
 
9:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
10:00
Večeře u Slováka: 9. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostelíčka Božího Těla nad Bludovem: Bludov
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s prof. Martinem Weisem (58)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Eva Škorničková: Ochrana osobních dat (232)
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 P
14:10
Muzikanti hrajte
 P !
14:45
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
15:15
Popelka Nazaretská
 
16:00
Mezi pražci: Červen 2018 (69)
 
16:50
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o nepoctivém správci (Lk 16,1-9)
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
17:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Boží otcovství i mateřství
 L !
17:55
Mše svatá ze Slavnosti Těla a krve Páně
 
20:05
Pražská Loreta
 P
20:35
Exit 316 MISE: Skrývaná identita
 
21:00
Od Františka k Františkovi
 !
21:35
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 
23:10
V souvislostech - Eva Škorničková: Ochrana osobních dat (232)
 
23:30
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:50
Buon giorno s Františkem
 
0:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 4.6.2018

 
6:05
Klapka s ...: Bohuslavem Cihlou (20)
 
7:05
Dana
 
7:30
Buon giorno s Františkem
 
8:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Skrývaná identita
 
9:40
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
10:10
Pan rektor
 
11:15
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Lednický park vypravuje
 
13:15
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (27)
 
13:35
Devítka na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Mgr. Dagmar Tisovská (2. díl)
 
15:20
Otec Ivan
 
15:45
V souvislostech - Eva Škorničková: Ochrana osobních dat (232)
 
16:05
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 
17:40
Ars Vaticana (21)
 
17:50
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 P !
18:10
Víra do kapsy: Okultizmus
 
18:25
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Abram
 
18:40
Terra Santa News: 30. 5. 2018 (296)
 
19:00
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
19:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s prof. Martinem Weisem (58)
 P
19:30
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
19:50
Z pokladů duše: Martin Petiška - Jsem lovec příběhů...
 L !
20:00
Biblická studna
 
21:05
UNITED Report: Růst (7)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
23:40
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
0:20
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.6.2018

 
6:05
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 
6:50
Pod lampou: Katastrofa naší vědy
 
8:30
Elektronická kazatelna
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Eva Škorničková: Ochrana osobních dat (232)
 
9:40
Můj Bůh a Walter: Historie církve
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: P. Vlastimil Kadlec - Budete mým lidem a já vaším Bohem
 
11:10
Léta letí k andělům: Dana Němcová - chartistka (18)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (21)
 
13:00
Od Františka k Františkovi
 
13:40
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Redemptoristé
 
15:35
Královna a matka Chorvatů
 
16:25
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
18:00
Noeland (40)
 
18:25
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Izák a Rebeka
 
18:35
Hermie a neposlušná včela Buzby
 P !
19:15
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 6. 2018 (963)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Modli se jako žebrák
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
21:05
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 P !
21:15
Řeckokatolický magazín (159)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o nepoctivém správci (Lk 16,1-9)
 
22:45
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
0:00
Terra Santa News: 30. 5. 2018 (296)
 
0:20
Nárožní kámen
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 5. 6. 2018 (963)
 
6:25
Noční univerzita: P. Raniero Cantalamessa - Naplňte džbány vodou
 
8:05
Misie skrze svědectví - Slovensko
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (21)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
UNITED Report: Růst (7)
 
11:05
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Doc. Ing. Miloš Raban Th.D.
 
15:15
Česká věda
 
15:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s prof. Martinem Weisem (58)
 
15:45
Víra do kapsy: Okultizmus
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 6. 2018 (963)
 
16:20
Cvrlikání: Jarda Svoboda (50)
 
17:30
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
18:05
Exit 316 MISE: Skrývaná identita
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jákob a Ezau
 
18:35
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:40
Kříž nebo meč
 P !
19:30
Terra Santa News: 6. 6. 2018 (297)
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Trpělivost v bezmoci
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Jan Hanák - kněz (25)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
23:45
Generální audience Svatého otce
 
0:15
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 
1:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.6.2018

 
6:05
Klapka s …: Michaela Záhorská (93)
 
7:10
Sekce pro mládež ČBK
 
7:35
Žijeme mezi vámi
 
8:00
Terra Santa News: 6. 6. 2018 (297)
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o nepoctivém správci (Lk 16,1-9)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Kulatý stůl: Manželství v 21. století?
 
10:55
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 
11:10
Řeckokatolický magazín (159)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Kongregace sester Matky Božího milosrdenství
 
15:30
Zambijský Bambo
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 6. 2018 (963)
 !
16:25
Ohlédnutí za návratem kardinála Berana do vlasti
 
18:00
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ráchel
 
18:35
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:40
Vezmi a čti: Květen 2018
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 10. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2018 (964)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Kněz i manžel předává Ježíše
 P !
20:00
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
21:20
Ars Vaticana (22)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
23:40
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 
0:10
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2018 (964)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2018 (964)
 
6:25
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
6:45
Kostel sv. Vincenta de Paul: Bratislava - Ružinov
 
7:05
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
8:40
Víra do kapsy: Okultizmus
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (27)
 
9:40
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
9:55
Biblická studna
 
10:55
Skryté poklady: Christian
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Děti Tsunami
 
13:05
Ars Vaticana (22)
 
13:15
Léta letí k andělům: Jan Hanák - kněz (25)
 
13:35
Devítka na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Ing. Vít Janků
 
15:20
Misionář pod sopkou
 
15:55
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2018 (964)
 
16:15
U VÁS aneb festivalové kukátko: Černou křídou do komína aneb ti tam dole (24)
 
17:20
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
18:25
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 P !
18:40
Česká věda
 L !
19:00
Kmochův Kolín 2018: Společný koncert kolínských orchestrů a Slavnostní zahájení
 
20:35
V pohorách po horách: Nad Maráskem - Brdy (45)
 
20:45
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 10. neděle v mezidobí
 
22:30
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 
0:05
Missio magazín: květen 2018
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.6.2018

 
6:05
Terra Santa News: 6. 6. 2018 (297)
 
6:25
Ecce homo
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 6. 2018 (964)
 
7:20
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
8:25
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
8:30
Noeland (40)
 
8:55
Hermie a neposlušná včela Buzby
 
9:35
Můj chrám: Patrik Kunčar, Uherský Brod, Farní kostel neposkvrněného početí Panny Marie
 
9:55
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
10:25
Můj Bůh a Walter: Temné legendy
 
11:00
UNITED Report: Růst (7)
 
11:25
Exit 316 MISE: Skrývaná identita
 
11:45
Víra do kapsy: Okultizmus
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
13:45
Bosna - Srdce pro bezmocné
 
14:15
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 
14:30
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
16:00
Večeře u Slováka: 10. neděle v mezidobí
 
16:25
Links, rechts, Krejčí, švec!: MFF Strážnice 2017
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (28)
 
18:25
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Konečně doma
 
18:35
Salesiáni v Brazílii
 P !
18:55
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 P !
19:05
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 P !
19:30
V souvislostech - Michal Šnobr: Jádro - budoucnost energetiky? (233)
 L !
19:50
Kmochův Kolín 2018: koncert dechové hudby Gloria
 
21:00
Outdoor Films s Martem Eslemem: Procestoval jsem 88 zemí světa (52)
 
22:35
Řeckokatolický magazín (159)
 
22:50
Biblická studna
 
0:00
Cesta k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (22)
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.6.2018

 
6:05
Ars Vaticana (22)
 
6:15
Hrdinové víry: Štěpán Trochta (9)
 
7:20
Potkal jsem Boha v temnotě
 
7:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s prof. Martinem Weisem (58)
 
8:00
Řeckokatolický magazín (159)
 
8:20
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 
8:35
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
10:00
Večeře u Slováka: 10. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z festivalu Slezská Lilie 2018: Ostrava-Kunčičky
 P
11:55
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Michal Šnobr: Jádro - budoucnost energetiky? (233)
 
12:40
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Cesta k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (22)
 
14:30
Muzikanti hrajte
 
15:00
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
16:40
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
16:50
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 P !
17:15
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o svatební hostině (Mt 22,1-14; Lk 14,7-24)
 
17:55
Sedmihlásky: V Strakonicích za oltářem (33)
 
18:00
Noeland (41)
 
18:30
Hermie a Stanley na táboře
 
19:05
UNITED Report: Růst (7)
 P
19:30
Exit 316 MISE: Krása v nesnázích
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Rodinná svíce
 !
20:00
Má vlast: Dubí u Teplic
 
21:10
V souvislostech - Michal Šnobr: Jádro - budoucnost energetiky? (233)
 P
21:35
Dejte nám křídla (4/5)
 
22:35
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Ars Vaticana (22)
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 11.6.2018

 
6:05
Klapka s ...: Josefem Hradeckým (28)
 
7:05
Chléb náš vezdejší
 
7:20
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
8:25
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
8:35
Léta letí k andělům: Jan Hanák - kněz (25)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Barva lásky
 
9:55
Berou nás
 
10:25
Missio magazín: květen 2018
 
11:10
Velké ticho v Poličanech
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Na pomezí ticha a tmy
 
13:35
Tomáš Kočko & Orchestr na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Petr Váňa
 
15:25
Kostel na předměstí
 
15:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (28)
 
16:00
V souvislostech - Michal Šnobr: Jádro - budoucnost energetiky? (233)
 
16:20
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Ježíš a dobré víno
 
17:15
Salesiáni na Kubě
 
17:35
Terra Santa News: 6. 6. 2018 (297)
 
18:00
Česká věda
 
18:15
Ars Vaticana (22)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Narození Ježíše
 
18:35
Sedmihlásky: V Strakonicích za oltářem (33)
 
18:40
S NOACHem po Izraeli
 
19:15
Nevzdají se - Orissa
 P !
19:30
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
19:50
Z pokladů duše: Marie Svatošová - Modlete se za hospice
 L !
20:00
Adopce nablízko: V první linii
 
21:05
Mikroregion Třemšín (7)
 P !
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Kulatý stůl: Domácí násilí
 
23:40
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 
23:55
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.6.2018

 
6:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
7:35
Naše milosrdná Paní, matka kubánského lidu
 
8:10
Muzikanti hrajte
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Michal Šnobr: Jádro - budoucnost energetiky? (233)
 
9:40
Noční univerzita: Katka Lachmanová - Modlitba za místa postižená zlem
 
11:20
Institut Bearzi v Udine
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (22)
 
13:00
Exit 316 MISE: Krása v nesnázích
 
13:25
Mauricius - nová hranice
 
13:45
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Vincentini
 
15:35
Společně pro lepší společnost
 
16:10
Kulatý stůl: Domácí násilí
 
17:45
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 
18:00
Noeland (41)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Jan Křtitel
 
18:35
Sedmihlásky: V Strakonicích za oltářem (33)
 
18:45
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o svatební hostině (Mt 22,1-14; Lk 14,7-24)
 
19:20
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 6. 2018 (965)
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Také se rádi srovnáváte s druhými?
 L
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
21:10
Řeckokatolický magazín (160)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Terra Santa News: 6. 6. 2018 (297)
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:40
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 6. 2018 (965)
 
6:25
Klapka s ...: Miroslavem Šolcem (25)
 
7:25
Charita Vsetín
 
7:45
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Ježíš a dobré víno
 
8:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (22)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:40
Mezi pražci: Červen 2018 (69)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
13:35
Exit 316 MISE: Krása v nesnázích
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (1. díl)
 
15:15
Víra do kapsy: Okultizmus
 
15:30
Česká věda
 
15:45
Zpravodajské Noeviny: 12. 6. 2018 (965)
 
16:10
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
16:30
Missio magazín: květen 2018
 
17:30
Děti Haiti
 
17:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 
18:00
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
18:30
Bible pro nejmenší: Satan pokouší Ježíše
 
18:40
Sedmihlásky: V Strakonicích za oltářem (33)
 
18:45
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 P !
19:30
Terra Santa News: 13. 6. 2018 (298)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Odpustit nelze na povel
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Haig Utidjian - dirigent (27)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
23:15
Generální audience Svatého otce
 
23:45
Links, rechts, Krejčí, švec!: MFF Strážnice 2017
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.6.2018

 
6:05
Klapka s ...: Milanem Michálkem (38)
 
7:05
S NOACHem po Izraeli
 
7:35
Léta letí k andělům: Haig Utidjian - dirigent (27)
 
7:55
Terra Santa News: 13. 6. 2018 (298)
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o svatební hostině (Mt 22,1-14; Lk 14,7-24)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 
9:30
S Bohem podél Rio Maraňon
 
9:55
Kulatý stůl: Domácí násilí
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řeckokatolický magazín (160)
 
13:05
Ars Vaticana (23)
 
13:15
Zambie: Oratoř, naděje pro mladé
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Obláti
 
15:30
Muzikanti hrajte
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 12. 6. 2018 (965)
 
16:25
Má vlast: Dubí u Teplic
 
17:40
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
17:55
Hermie a Stanley na táboře
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ježíš miluje děti
 
18:35
Sedmihlásky: V Strakonicích za oltářem (33)
 
18:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2018 (966)
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Také usínáte u čtení Bible?
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Z Myjavy (139)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
0:15
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2018 (966)
 
0:35
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2018 (966)
 
6:25
Ut intelligam corde - Porozumět srdcem
 
6:45
Skanzen Strážnice
 
7:10
Don Rua - nástupce
 
7:35
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
8:40
Česká věda
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
9:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (28)
 
9:50
Procházka památkovou rezervací Příbor: Zastavení u kostela Narození Panny Marie
 
10:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 
10:25
Adopce nablízko: V první linii
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (23)
 
13:00
Léta letí k andělům: Haig Utidjian - dirigent (27)
 
13:25
S NOACHem po Izraeli
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Běla Gran Jensen (2. díl)
 
15:10
Řád svatého Huberta
 
15:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2018 (966)
 
16:20
Víra do kapsy: Okultizmus
 
16:35
Tomáš Kočko & Orchestr na Mohelnickém dostavníku 2012
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 
18:00
Vše pro mého krále a královnu
 
18:30
Bible pro nejmenší: Ztracená ovečka
 
18:35
Sedmihlásky: V Strakonicích za oltářem (33)
 
18:40
Sobecký obr
 
19:20
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Jak pomáhá společenství manželů
 !
20:00
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 
22:45
Cesta k andělům: Otmar Oliva - výtvarník (22)
 
23:35
Nábožné združenie svätého Jozefa
 
0:05
V pohorách po horách: Toulovcovy maštale - Českomoravská vrchovina (46)
 
0:15
Modlitba se zpěvy z Taizé
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.6.2018

 
6:05
Adopce nablízko: V první linii
 
7:05
Keď Terchovské srdce bije
 
7:30
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
7:55
Léta letí k andělům: Haig Utidjian - dirigent (27)
 
8:20
Noeland (41)
 
8:50
Sedmihlásky: V Strakonicích za oltářem (33)
 
8:55
Hermie a Stanley na táboře
 
9:35
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 
10:00
Exit 316 MISE: Krása v nesnázích
 
10:25
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Tajemství DNA
 
14:10
Terra Santa News: 13. 6. 2018 (298)
 
14:30
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 
15:10
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 L !
15:40
Verbunk - Tematický hudební program: MFF Myjava 2018
 L
17:25
Trenčianskú dolinú: MFF Myjava 2018
 P
18:45
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (4)
 
19:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (29)
 
19:20
Světlo pro Evropu: Mezináboženský dialog (4)
 P !
19:30
V souvislostech - Daniel Anýž: Summit USA – Severní Korea (234)
 
19:50
Cesta k andělům: Jiří Černý - novinář a hudební publicista (46)
 L !
20:45
Tancujú, hrajú, (do)spievajú: MFF Myjava 2018
 P !
22:15
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj (47)
 
22:25
Pohyby
 
23:10
Zpravodajské Noeviny: 14. 6. 2018 (966)
 
23:30
Řeckokatolický magazín (160)
 
23:50
Tomáš Kočko & Orchestr na Mohelnickém dostavníku 2012
 
0:10
Noční univerzita: Viola a Augustin Svobodovi - Ježíš a dobré víno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.6.2018

 
6:05
Ars Vaticana (23)
 
6:15
Adopce nablízko: V první linii
 
7:20
Panenka Polínko
 
7:35
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 
7:45
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Z Myjavy (139)
 
9:10
Řeckokatolický magazín (160)
 
9:25
S NOACHem po Izraeli
 
10:00
Večeře u Slováka: 11. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z poutní kaple Svatý Antonínek nad Blatnicí: Hlavní pouť ke sv. Antonínovi
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Daniel Anýž: Summit USA – Severní Korea (234)
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:55
Česká věda
 L !
14:15
Tak sa u nás tancuje/Így járják: MFF Myjava 2018
 L !
15:45
Cirkus Myjava: MFF Myjava 2018
 
17:15
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (4)
 P !
17:25
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o deseti družičkách (Mt 25,1-13)
 
18:05
Noeland (42)
 
18:30
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (7)
 
18:35
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
19:05
Blahořečení Tita Zemana
 P
19:30
Exit 316 MISE: Můj ztracený svět
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Potřebujeme zesílit jako motýli
 !
20:00
Psi Páně aneb Sněz ten film
 
21:15
V souvislostech - Daniel Anýž: Summit USA – Severní Korea (234)
 P !
21:35
Dejte nám křídla (5/5)
 
22:35
Buon giorno s Františkem
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:40
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 !
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 18.6.2018

 
6:05
Klapka s ...: Vladimírem Císařem (34)
 
7:05
Česká věda
 
7:20
Exit 316 MISE: Můj ztracený svět
 
7:40
Buon giorno s Františkem
 
8:45
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj (47)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Od Františka k Františkovi
 
9:55
Outdoor Films se Zdeňkem Gaťkem: Kavkaz (69)
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Pohyby
 
13:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (29)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Doc. RNDr. Jozef Mikloško, DrSc. (1. díl)
 
15:15
Nárožní kámen
 
16:00
V souvislostech - Daniel Anýž: Summit USA – Severní Korea (234)
 
16:20
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
17:15
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (4)
 
17:30
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
18:00
Vezmi a čti: Červen 2018
 
18:15
Ars Vaticana (23)
 
18:25
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (7)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefův plášť
 
18:35
Soňa
 
18:55
Sekvoj na Mohelnickém dostavníku 2012
 P !
19:30
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Děti nerostou podle plánu rodičů
 L !
20:00
Dům ze skla?
 
21:05
Terra Santa News: 13. 6. 2018 (298)
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 
23:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 
23:30
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.6.2018

 
6:05
Můj Bůh a Walter: Více světla než stínu
 
6:30
Chlapi nahoře
 
6:50
Pod lampou: Tajemství DNA
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Daniel Anýž: Summit USA – Severní Korea (234)
 
9:40
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj (47)
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:20
Noční univerzita: RNDr. Jiří Grygar, CSc. - O planetách cizích sluncí
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana (23)
 
13:00
Svatý Jan Neumann
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Chemin Neuf (6)
 
15:30
Léta letí k andělům: Haig Utidjian - dirigent (27)
 
15:55
Kulatý stůl: Křesťanské hodnoty
 
17:25
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
18:00
Noeland (42)
 
18:25
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (7)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef otrokem
 
18:35
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
19:05
Hrát si dovoleno
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 6. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Bůh miluje zadarmo
 L !
20:00
Kulatý stůl: Stát a církev dnes
 P !
21:30
Missio magazín: červen 2018
 P
22:35
Živě s Noe
 P
23:05
Řeckokatolický magazín
 
23:25
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o deseti družičkách (Mt 25,1-13)
 
0:10
Terra Santa News: 13. 6. 2018 (298)
 
0:30
Quo Vadis - Útěk z Iráku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 6. 2018
 
6:25
Klapka s ...: Jiřím Elsnerem (43)
 
7:30
Causa Carnivora
 
8:00
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana (23)
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
10:55
Skryté poklady: Roman
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Exit 316 MISE: Můj ztracený svět
 
13:15
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Doc. RNDr. Jozef Mikloško, DrSc. (2. díl)
 
15:15
Školy naděje
 
15:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 19. 6. 2018
 
16:00
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
16:20
Koncert Pavla Helana: Odry 2018
 
17:25
Zázrak v pralese
 
18:00
Brazílie - Kapka v moři
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josef sytí Egypťany
 
18:35
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (7)
 
18:45
Vzlétněte vysoko: Debata o mladých lidech nejen v církvi
 
19:15
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 6. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Nemusím, ale můžu
 L !
20:00
Večer chval: Dům modlitby Ostrava
 
21:15
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 
23:05
Generální audience Svatého otce
 
23:30
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (29)
 
0:00
Biblická studna
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.6.2018

 
6:05
Vezmi a čti: Červen 2018
 
6:20
Múzeum Kysuckej dediny vo Výchylovke
 
6:40
Řeckokatolický magazín
 
7:00
Muzikanti hrajte
 
7:30
Generální audience Svatého otce
 
8:00
Terra Santa News: 20. 6. 2018
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o deseti družičkách (Mt 25,1-13)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Zpravodajské Noeviny: 19. 6. 2018
 
9:45
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (4)
 L !
10:00
Uvítací ceremoniál na letišti v Ženevě: Návštěva papeže Františka v Ženevě
 L !
10:25
Studio František: Papež František v Ženevě
 L !
11:10
Ekumenická modlitba v Ekumenickém centru Světové rady církví: Návštěva papeže Františka v Ženevě
 
12:35
Brána poutníků: Oratorium Jiřího Pavlici
 
13:45
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj (47)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Ars Vaticana (24)
 
14:50
Mezi pražci: Červen 2018 (69)
 L !
15:40
Ekumenické setkání v Ekumenickém centru Světové rady církví: Návštěva papeže Františka v Ženevě
 
16:45
Od Františka k Františkovi
 L !
17:20
Mše svatá z výstaviště v Ženevě: Návštěva papeže Františka v Ženevě
 
19:10
Víra do kapsy: Okultizmus
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Angelo Scarano - Bůh je víc
 L !
20:00
Cvrlikání: Hromosvod
 P
21:05
Večeře u Slováka: Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Zpráva o stavu světa a Slovenska
 
23:20
Hriňovský kostelík na Islandu
 
23:50
Gavran
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2018
 
0:30
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
0:45
Don Bosko v Angole
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2018
 
6:25
Klapka s ...: Ing. Ladislavem Františem (21)
 
7:25
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 
7:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (29)
 
8:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
9:40
Příběh o Žofii
 
10:25
Dům ze skla?
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 
13:05
Ars Vaticana (24)
 
13:25
Sekvoj na Mohelnickém dostavníku 2012
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Gabriela Rajdusová
 
15:15
Angola - mladá země
 
15:40
Vezmi a čti: Červen 2018
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 6. 2018
 
16:20
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
16:55
Missio magazín: červen 2018
 
18:00
Vzdálená pobřeží ticha - Kazachstán
 
18:30
Bible pro nejmenší: Josefovi bratři
 
18:35
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (7)
 
18:40
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 
20:15
V pohorách po horách: Suchá Belá - Slovenský ráj (47)
 L !
20:30
Slavnostní zahájení MFF a Předání Ceny MK za rok 2017: MFF Strážnice 2018
 L !
21:00
Ta brněnská mája tenká: MFF Strážnice 2018
 
22:45
Adopce nablízko: V první linii
 
23:55
Cesta k andělům: Jiří Černý - novinář a hudební publicista (46)
 
0:45
Večeře u Slováka: Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.6.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Zdenka Schelingová (13)
 
7:05
Léčit zlo láskou
 
7:30
Angola: Nepřestanu chodit ulicemi
 
8:30
Noeland (42)
 
8:55
Sedmihlásky: Hnalo dívča krávy (7)
 
9:00
Hermie a přátelé: Dát nebo brát?
 
9:35
Můj chrám: Daniel Raus, kostel sv. Tomáše v Praze na Malé Straně
 
9:55
Exit 316 MISE: Můj ztracený svět
 
10:20
Kulatý stůl: Stát a církev dnes
 
11:50
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Zpráva o stavu světa a Slovenska
 
13:20
Poodří - mokřady mezinárodního významu České republiky
 
14:10
Terra Santa News: 20. 6. 2018
 
14:30
Večeře u Slováka: Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
 
15:00
Missio magazín: červen 2018
 
16:00
Credo: korouhve Karla Rechlíka
 
16:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (30)
 P !
16:45
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 L !
17:00
Finále soutěže o nejlepšího tanečníka slováckého verbuňku: MFF Strážnice 2018
 P !
20:00
Světlo pro Evropu: Malý velký hlas (5)
 P !
20:10
V souvislostech - Jan Freidinger: Doba plastová
 L !
20:30
Síla tradice: MFF Strážnice 2018
 P !
22:10
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
22:25
Hrát si dovoleno
 
22:45
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
23:45
Řeckokatolický magazín
 
0:05
Noční univerzita: P. Petr Karas - Učedníci v něho uvěřili
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.6.2018

 
6:05
Ars Vaticana (24)
 
6:20
Hlubinami vesmíru s dr. Pavlem Koubským, 2. díl
 
7:05
Portréty krajiny
 
7:30
Čas pro Malawi
 
8:20
Cvrlikání: Hromosvod
 
9:30
Večeře u Slováka: Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
 L !
10:00
Mše svatá z kostela sv. Jakuba v Trnavě
 
11:15
Řeckokatolický magazín
 
11:30
Vezmi a čti: Červen 2018
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s RNDr. Jiřím Grygarem (59)
 P
11:55
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Freidinger: Doba plastová
 
12:40
Světlo pro Evropu: Malý velký hlas (5)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 L !
14:00
To nejlepší na konec: MFF Strážnice 2018
 
16:30
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 P !
17:00
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o hřivnách (Mt 25,14-30)
 
17:35
Můj Bůh a Walter: Svátosti
 
17:55
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:00
Noeland (43)
 
18:30
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
19:05
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
19:15
Česká věda
 P
19:30
Exit 316 MISE: Lepší prý to nebude
 
19:50
Z pokladů duše: P. Aleš Opatrný - Nedoroumění v manželství
 !
20:00
Poveda
 
22:05
V souvislostech - Jan Freidinger: Doba plastová
 
22:30
Missio magazín: červen 2018
 
23:30
Ars Vaticana (24)
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:45
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.6.2018

 
6:05
Klapka s ...: Márii de la Renotiérovou (18)
 
7:10
Čeští salesiáni v Bulharsku
 
7:25
Missio magazín: červen 2018
 
8:30
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 
8:45
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Poveda
 
11:20
P. Ignác Stuchlý
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Zapomenuté Čako
 
13:15
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:35
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (30)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Doc. ThDr. Tomáš Novotný
 
15:15
Nevybroušené diamanty
 
15:45
V souvislostech - Jan Freidinger: Doba plastová
 !
16:10
Noční univerzita: P. Stanislav Pacner - Jak zakusit Boží moc a lásku ve svém životě
 
17:35
Terra Santa News: 20. 6. 2018
 
18:00
Srdce pro Bangladéš
 
18:25
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Mojžíš
 
18:40
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
19:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 
19:15
Ars Vaticana (24)
 P !
19:30
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
19:50
Z pokladů duše: P. Jan Svoboda - Cesta má svůj cíl
 P !
20:00
Chaux - les v pohybu
 
21:00
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 
23:05
Zimbabwe - Z temnoty
 
23:30
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.6.2018

 
6:05
V souvislostech - Jan Freidinger: Doba plastová
 
6:25
Kopec křížů
 
6:55
Pod lampou: Zpráva o stavu světa a Slovenska
 
8:05
100 let na Svatém Hostýně: Sto let od korunovace milostné sochy Panny Marie Svatohostýnské
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Lepší prý to nebude
 
9:40
Ars Vaticana (24)
 
10:00
Muzikanti hrajte
 
10:30
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Vztah pravdy a svobody
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
13:05
Neoblomný kardinál
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Chemin Neuf (8. díl)
 
15:30
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
15:40
BET LECHEM - vnitřní domov: Aksana Arakcheyeva - běloruská výtvarnice (25)
 
16:00
Kulatý stůl: Stát a církev dnes
 
17:30
Léčit zlo láskou
 
18:00
Noeland (43)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Mojžíš – podivný oheň
 
18:35
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:40
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
19:10
Vezmi a čti: Červen 2018
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 6. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Osobní vztah s Ježíšem
 L !
20:00
Buon giorno s Františkem
 
21:05
Světlo pro Evropu: Malý velký hlas (5)
 P !
21:15
Řeckokatolický magazín
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o hřivnách (Mt 25,14-30)
 
22:45
Cvrlikání: Hromosvod
 
23:55
Terra Santa News: 20. 6. 2018
 
0:15
Krajané z Gerníku
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 6. 2018
 
6:25
Za tajemstvím šumavských lesů
 
7:15
Noční univerzita: P. Stanislav Pacner - Jak zakusit Boží moc a lásku ve svém životě
 
8:40
Ars Vaticana (24)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:45
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
11:05
Historie sklářství v Karolince
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Chaux - les v pohybu
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: prof. MUDr. Květoslav Šipr, CSc.
 
15:15
Srdce pro Bangladéš
 
15:35
Zpravodajské Noeviny: 26. 6. 2018
 
16:00
Adopce nablízko: V první linii
 
17:05
Ich bin: Já jsem
 
18:05
Můj Bůh a Walter: Mše I.
 
18:25
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:35
Milovat až do zapomnění
 P !
19:30
Terra Santa News: 27. 6. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Rozpadlá rodina
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Léta letí k andělům: Tomáš Špidlík - jezuita a kardinál – I.díl (43)
 P
21:30
Živě s Noe
 !
22:05
Noční univerzita: P. Rastislav Kršák , SVD - Papua - Nová Guinea (1. část)
 
23:15
Generální audience Svatého otce
 
23:40
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (30)
 
0:05
Zahrada Mariánská
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.6.2018

 
6:05
Hrdinové víry: Metoděj Habáň (4)
 
7:15
Mezi pražci: Červen 2018 (69)
 
8:00
Terra Santa News: 27. 6. 2018
 
8:20
P. Vojtěch Kodet - Tajemství Božího království: Podobenství o hřivnách (Mt 25,14-30)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Světlo pro Evropu: Malý velký hlas (5)
 
9:30
Kulatý stůl: Jak se neztratit ve světě médií (239)
 
11:05
Smírčí kříž
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Muzikanti hrajte
 
13:30
Generální audience Svatého otce
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Bez hábitu: Chemin Neuf (9. díl)
 
15:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 6. 2018
 L
15:55
Konzistoř z Říma s jmenováním nových kardinálů
 
17:05
Řeckokatolický magazín
 
17:20
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
17:35
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
17:45
Bazilika s tajemným světlem: Cyrilometodějská bazilika (5)
 
18:05
Opřu se o florbalovou hůl
 
18:30
Bible pro nejmenší: Voda se rozestoupila
 
18:35
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:45
Ars Vaticana (25)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 13. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 6. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Františka Böhmová - Zpívat si v těžkostech
 P !
20:00
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - V. Volavý (25)
 
21:05
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 P
21:30
Živě s Noe
 P !
22:05
Pod lampou: Co s námi udělalo 100 let Československa
 
23:20
Josef a jeho bratři
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 28. 6. 2018
 
0:30
Exit 316 MISE: Lepší prý to nebude
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.6.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 28. 6. 2018
 
6:25
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (30)
 
6:45
Srdce pro Bangladéš
 
7:05
Velehradská zastavení: Díl 4. - Slavení východní liturgie
 
7:15
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
7:35
Noční univerzita: P. Rastislav Kršák , SVD - Papua - Nová Guinea (1. část)
 
8:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s MUDr. Marií Svatošovou (34)
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:25
Mše svatá ze Slavnosti sv. Petra a Pavla: z baziliky sv. Petra v Římě
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Výpravy do divočiny: Ptačí světy
 
13:25
Léta letí k andělům: Tomáš Špidlík - jezuita a kardinál – I.díl (43)
 
13:45
Ars Vaticana (25)
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Prokop Petr Siostrzonek, OSB (1. díl)
 
15:15
Zpravodajské Noeviny: 28. 6. 2018
 
15:35
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 
16:00
Buon giorno s Františkem
 
17:00
Chaux - les v pohybu
 
18:00
Vodopády milosrdenství
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:35
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 !
18:45
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Zvažme, co říkáme lidem
 L !
20:00
Noemova pošta: červen 2018
 P
21:30
Živě s Noe
 
22:05
Večeře u Slováka: 13. neděle v mezidobí
 
22:30
V pohorách po horách: Minčol - Martinské hole (48)
 
22:45
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
0:10
Cesta k andělům: Boris Jirků - malíř (48)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.6.2018

 
6:05
Léta letí k andělům: Tomáš Špidlík - jezuita a kardinál – I.díl (43)
 
6:25
Bol som mimo: Vďaka Bohu za Cenacolo! - Vladimír Bočev a Martin Hoblík
 
7:30
Vysočina - odkaz Josefa Jambora
 
8:10
Světlo pro Evropu: Malý velký hlas (5)
 
8:25
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
8:30
Noeland (43)
 
9:00
Hermie a jeho přátelé: Milo, bezbožná kudlanka nábožná
 
9:35
Můj chrám: Barbora Černošková, kostel sv. Augustina v Brně
 
9:55
Exit 316 MISE: Lepší prý to nebude
 
10:15
Můj Bůh a Walter: Mše I.
 !
10:40
Noční univerzita: Lukáš Targosz - Aby manželství nebylo ponorka
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 28. 6. 2018
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co s námi udělalo 100 let Československa
 
13:20
Na pomezí ticha a tmy
 
14:10
Terra Santa News: 27. 6. 2018
 
14:30
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - V. Volavý (25)
 
15:35
Večeře u Slováka: 13. neděle v mezidobí
 
16:05
Dům ze skla?
 
17:05
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: v GONGu
 
18:00
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (31)
 
18:25
Sedmihlásky: U suseda syneček (8)
 
18:30
Bible pro nejmenší: Desatero přikázání
 
18:40
Muzikanti hrajte
 
19:15
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 P !
19:30
V souvislostech - Jaroslav Chýle: Mindfulness, jak vzít moc emocím
 
19:50
Z pokladů duše: Daniel Hermann - Křesťanství má otevřenou náruč
 P !
20:00
Outdoor Films s P. Darkem Sputem a Martinem Kráčalíkem: Mustang (70)
 !
21:35
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
23:10
Quanti Minoris na Mohelnickém dostavníku 2012
 
23:30
Řeckokatolický magazín
 
23:50
Noční univerzita: P. Stanislav Pacner - Jak zakusit Boží moc a lásku ve svém životě
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů