Program televize Noe na pondělí 1.10.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Klapka s ...: MUDr. Bohumírem Novákem (82)
 
7:15
Arbitráž
 
7:40
Vydřené metamorfózy
 
7:55
Missio magazín: září 2018
 
8:45
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
9:40
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 
10:10
Buon giorno s Františkem
 
11:15
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
13:35
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Eva Hudečková (136)
 
15:15
Nárožní kámen
 
16:00
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Křesťanské učení o spravedlivé válce
 
17:05
Vychutnej si víru: Burgry
 
17:40
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Po stopách Bernadety
 
18:40
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
19:30
Meditační kaple sv. Jana Pavla II. v Ústí nad Orlicí
 
19:40
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
19:50
Z pokladů duše: kardinál Miloslav Vlk - Pravda a láska
 L
20:00
Biblická studna
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 P
21:30
Živě s Noe: Sestřih živého vysílání dne s jáhnem Jiřím Klosem.
 
22:05
Noemova pošta: září 2018
 
23:35
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 
0:00
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 2.10.2018

 
6:05
Pod lampou: Musk, Falcon Heavy a let na Mars
 
7:35
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
8:10
V souvislostech - Jaroslav Šebek: Trauma Mnichovské dohody
 
8:30
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Mosambik - Cipriano
 
9:50
Muzikanti hrajte
 
10:25
Noční univerzita: P. René-Luc - Ve službě evangelia pokoje
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Svatováclavský koncert Václava Hudečka a jeho hostů: z Paláce Žofín v Praze
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Anton Kasan - Lidečko
 
15:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
15:25
Krůček po krůčku - Etiopie
 !
16:00
Noemova pošta: září 2018
 
17:35
Léta letí k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tajuplná jeskyně
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
19:10
Terra Santa News: 26. 9. 2018
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Tomáš Piler - Najdi si čas na rodinu
 L
20:00
Buon giorno s Františkem
 P !
20:55
Řeckokatolický magazín (170)
 
21:15
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 P
21:30
Živě s Noe: Informace o filmové projekci První muž a o Biskupské synodě tematicky věnované mládeži
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
22:30
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
0:05
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 3.10.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
6:25
Klapka s ...: Jiřím Mohauptem (40)
 
7:30
Noční univerzita: MUDr. Roman Joch - Křesťanské učení o spravedlivé válce
 
8:30
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Bazilika s tajemným světlem: Mučednická bazilika (3)
 
9:25
Lednický park vypravuje
 L !
9:55
Mše sv. z Náměstí sv. Petra na zahájení biskupské synody o mládeži
 
11:30
Záblesky nad Andami
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Královna a matka Chorvatů
 
12:55
Dům nejen ze skla
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:35
Pro vita mundi: BcA. Kamil Novák
 
15:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 
15:30
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
16:20
Bradi Barthová
 
16:35
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
16:55
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Tisíce světel
 
18:40
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 1. díl
 
19:20
Diakonie ve Valašském Meziříčí - Žijeme tu s vámi!
 P !
19:30
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. George Palliparampil, SDB - Kristus nemůže zemřít
 P !
20:00
Mše svatá u příležitosti otevření centra Cenacolo: Paraguay
 P
20:45
Svědectví mladých z komunity Cenacolo
 
21:00
Vodopády milosrdenství
 P
21:30
Živě s Noe: Přinášíme zajímavý rozhovor o sestavování hudebních nástrojů.
 P !
22:05
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
23:10
Zambijský Bambo
 
23:35
Vychutnej si víru: Burgry
 
0:10
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 4.10.2018

 
6:05
Klapka s ...: Jiřím Dittmanem (23)
 
7:05
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
7:15
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
7:35
Svatováclavský koncert Václava Hudečka a jeho hostů: z Paláce Žofín v Praze
 
8:35
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Vezmi a čti: Září 2018
 
9:40
Vydřené metamorfózy
 
9:55
Noemova pošta: září 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
13:00
Muzikanti hrajte
 
13:30
Zambijský Bambo
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Naděžda Urbášková
 
15:15
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
15:45
Řeckokatolický magazín (170)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 2. 10. 2018
 
16:25
Výpravy do divočiny: Spolu s hady, ještěry a žábami
 
17:30
Opavská inspirace
 
17:45
Ars Vaticana
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázraky Pražského Jezulátka
 
18:35
Paprsek Boží lásky - Kosovo
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Aleš Opatrný - Průvodce vírou
 L !
20:00
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 P
21:30
Živě s Noe: Přinášíme rozhovor s hosty z Farní charity Kralupy nad Vltavou
 !
22:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
23:25
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
0:30
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
0:50
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 5.10.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
6:30
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
7:45
Kazachstan - Ruslan
 
8:00
Vychutnej si víru: Burgry
 
8:35
Mauricius - nová hranice
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 !
9:30
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
11:05
Odkaz vysočanských předků
 
11:10
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
13:10
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Putování modrou planetou: Galapágy peklo nebo ráj?
 
15:20
Pro vita mundi: Slávo Kráľ
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
16:25
Harfa Noemova: Claudio Monteverdi
 
16:55
Buon giorno s Františkem
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Princ, který si vybral Dona Boska
 
19:25
Frano z Malesie
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Obnova vztahu k Bohu
 !
20:00
Kulatý stůl: Antiklerikalismus v české kultuře
 P
21:30
Živě s Noe: Stanislava Vidumská v rozhovoru s p. ředitelem výstaviště Flora Olomouc Ing. Jiřím Uhlířem
 
22:05
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
22:30
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 
22:50
Víra do kapsy: Falešné představy o Bohu
 
23:05
Biblická studna
 
0:10
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
0:20
Člověk a média - Ohrožení veřejnoprávních médií
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 6.10.2018

 
6:05
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
6:20
Klapka s ...: Márii de la Renotiérovou (18)
 
7:20
U VÁS aneb festivalové kukátko: Tři mušketýři - J. Petrů (26)
 
8:25
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
8:30
Noeland (59)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: William Bradford (1590 – 1657)
 
9:35
Můj chrám: JUDr. Daniela Drtinová, moderátorka a novinářka
 
9:50
Exit 316 MISE: Konec krásných časů
 
10:15
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 
10:35
Buon giorno s Františkem
 
11:25
Česká věda
 
11:40
Zpravodajské Noeviny: 4. 10. 2018
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
13:25
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
14:10
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
15:35
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 
16:00
Řád svatého Huberta
 !
16:20
Z krajin za obzorem: MFF Strážnice 2018
 P !
18:00
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Chrám na Skále
 
18:35
Sedmihlásky: Šla děvečka (139)
 
18:40
Pomáhá srdcem
 !
18:50
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 P !
19:00
Harfa Noemova: A. Dvořák - Mše D dur
 P !
19:30
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Jan Svoboda - Dávám na misku úmysly věřících
 P !
20:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 P
20:45
Mezi pražci: Říjen 2018 (71)
 P !
21:30
Živě s Noe
 
22:35
Missio magazín: září 2018
 
23:30
Řeckokatolický magazín (170)
 
23:45
Zámek Židlochovice - zahrada času
 
0:20
Písňový koktejl z Mohelnického dostavníku 2013
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 7.10.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
Outdoor Films s Jiřím Soukupem: Závodím i v devadesáti (72)
 
7:45
Biblický růženec radostný
 
8:20
Řeckokatolický magazín (170)
 
8:35
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
10:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela Panny Marie Růžencové: Popovice u Uherského Hradiště
 
11:45
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:25
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 
14:10
Muzikanti hrajte
 
14:40
Odkaz vysočanských předků
 
14:50
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
16:00
Živě s Noe
 !
17:05
Noemova Archa
 P
17:55
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:00
Noeland (59)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:05
Oázy Perlového ostrova
 P !
19:30
Exit 316 MISE: Malí a neklidní
 
19:50
Z pokladů duše: P. Vít Zatloukal - Mladá generace
 !
20:00
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (1)
 
21:45
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 
22:10
Buon giorno s Františkem
 
23:10
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů