Program televize Noe na pondělí 8.10.2018

 
6:05
Klapka s ...: Ladislavem a Vladislavem Františovými (60)
 
7:10
Buon giorno s Františkem
 
8:00
Mezi pražci: Říjen 2018 (71)
 
8:45
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Harfa Noemova: A. Dvořák - Mše D dur
 
9:50
Noční univerzita: P. Radomír Metoděj Hofman OT - Německý řád
 
11:00
Malana Papua
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
13:20
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Pro vita mundi: Slávo Kráľ
 
15:10
Collegium orientale
 
15:35
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 
16:00
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (1)
 P
17:45
Česká věda
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Křížová cesta
 
18:40
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
19:25
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 !
19:35
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
19:50
Z pokladů duše: Helena Šimoníková - Musíme léčit choroby své duše
 L !
20:00
Dům ze skla?
 
21:05
Pražská Loreta
 P
21:30
Živě s Noe: S Mons. Františkem Vrubelem si připomínáme 40. výročí zvolení Jana Pavla II. papežem
 
22:05
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 
22:25
Kulatý stůl: Antiklerikalismus v české kultuře
 
0:00
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
1:02
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 9.10.2018

 
6:05
Pod lampou: Rychlý život a tichá cesta do Compostely
 
7:25
Kalvária Nitrianské Pravno
 
8:05
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
V souvislostech - Oldřich Kužílek: Svobodný přístup k informacím
 
9:40
Muzikanti hrajte
 
10:15
Noční univerzita: Projekt „Mary´s Meals“
 
11:20
Školy naděje
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ars Vaticana
 
13:00
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 
13:45
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 L
14:00
Živě s Noe
 !
14:30
Pro vita mundi: P. Stanislav Krátký, probošt mikulovský
 
15:10
Léta letí k andělům: Marko Ivan Rupnik - slovinský umělec, teolog a jezuita (72)
 
15:35
Kulatý stůl: Antiklerikalismus v české kultuře
 
17:10
Zapomenutá generace
 
17:30
Noeland (59)
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Zázračná medailka
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
19:10
Mauricius - nová hranice
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: ThLic. Veronika Barátová - Výlučná láska k Bohu
 L !
20:00
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 P
21:10
Řeckokatolický magazín (171)
 P
21:30
Živě s Noe: Hostem ve studiu je herec Jaroslav Someš.
 
22:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 10. 2018
 
22:25
Exit 316 MISE: Malí a neklidní
 
22:50
Terra Santa News: 3. 10. 2018
 
23:10
Léčit zlo láskou
 
23:40
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 10.10.2018

 
6:05
Noční univerzita: P. Radomír Metoděj Hofman OT - Německý řád
 
7:20
Z krajin za obzorem: MFF Strážnice 2018
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
Ars Vaticana
 L !
9:30
Přímý přenos generální audience papeže
 
10:50
Světlo pro Evropu: Brexit (8)
 
11:05
Zpravodajské Noeviny: 9. 10. 2018
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 
13:05
Exit 316 MISE: Malí a neklidní
 
13:25
Byl jsem ve vězení a přišli jste za mnou
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: Petr Chromčák
 
15:05
Carol Ann Manzi a dětský sbor z Oregonu: v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře
 
15:40
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 10. 2018
 
16:20
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
17:40
Vezmi a čti: Září 2018
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:20
Vydřené metamorfózy
 P
18:30
Putování do Lurd s Luckou a Bárou: Cesta domů
 
18:35
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:45
Mezi pražci: Říjen 2018 (71)
 P !
19:30
Terra Santa News: 10. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Lucia Kopasová - Světlo jako symbol
 L !
20:00
Adorace
 
21:05
Pomoc, která se točí
 P
21:30
Živě s Noe: Ředitel Charity Ostrava a koordinátorka PR Armády spásy v rozhovoru s Markem Pospíšilem
 P !
22:05
Noční univerzita: P. René-Luc - Křesťan v plné polní
 
23:00
Generální audience Svatého otce
 
23:30
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 
0:05
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
0:55
Česká věda
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 11.10.2018

 
6:05
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
6:50
Pomoc, která se točí
 
7:20
Kazachstán - Slib
 
8:10
Terra Santa News: 10. 10. 2018
 
8:30
Sestra Sára
 L
9:00
Živě s Noe: Ranní moderované vysílání televize Noe se Stanislavou Vidumskou!
 
9:20
Život v modlitbě
 
9:55
Kulatý stůl: Antiklerikalismus v české kultuře
 L
11:30
Živě s Noe
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
13:40
Zvěčněné šupolím
 L
14:00
Živě s Noe
 
14:30
Pro vita mundi: P. Anton Srholec (1)
 
15:15
Muzikanti hrajte
 
15:45
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 10. 2018
 
16:20
Generální audience Svatého otce
 
16:45
Harfa Noemova: A. Dvořák - Mše D dur
 
17:15
Řeckokatolický magazín (171)
 
17:30
Ars Vaticana
 
17:40
Z Jasné Hory do světa
 P
18:00
Živě s Noe: Sestřih ranního a dopoledního moderovaní vysílání televize Noe!
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:40
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 11. 10. 2018
 
19:50
Z pokladů duše: P. Pavel Semela - Služba uzdravování a osvobozování od zlého
 L !
20:00
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tradiční lidová kultura - výkladní skříň státu (141)
 P
21:30
Živě s Noe: Povídáme si s o. převorem dominikánů a paní ředitelkou podzimního festivalu duchovní hudby.
 P !
22:05
Pod lampou: Slovensko po vraždě - naděje a cesta ke změně
 
23:55
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 11. 10. 2018
 
0:30
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 12.10.2018

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 10. 2018
 
6:25
Můj chrám: Kostel Panny Marie Královny míru, Praha-Lhotka a Josef Špaček
 
6:40
Pražská Loreta
 
7:05
Zapomenutá generace
 
7:30
Noční univerzita: P. René-Luc - Křesťan v plné polní
 
8:25
Vychutnej si víru: Po brazilsku
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:20
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 
10:15
Dům ze skla?
 
11:20
Ars Vaticana
 L
11:30
Živě s Noe: Dopolední moderované vysílání televize Noe s Marcelou Vraspírovou!
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Česká věda
 
13:10
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2017, 2. díl
 L
14:00
Živě s Noe: Hosty ve studiu jsou Miroslav Marek, prezident Agentury Dobrý den Pelhřimov a Vladislav Donát, M.Div, ředitel Malého muzea Bible Starý Pelhřimov
 
14:30
Pro vita mundi: P. Anton Srholec (2)
 
15:15
Putování modrou planetou: Tibet - Mezi nebem a zemí
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 11. 10. 2018
 
16:25
Smírčí kříž
 
16:55
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:25
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 
18:45
Adopce nablízko: Návrat ze služby
 
19:50
Z pokladů duše: Mons. Tomáš Holub - Jak se rozhodnout
 !
20:00
Kulatý stůl: Sexuální zneužívání
 
21:30
Živě s Noe: S o. Petrem Smolkem, Miroslavem Markem a Vladislavem Donátem o Bibli.
 
22:05
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra (42)
 
23:50
Prostřelený klobouk na Žvahově
 
0:10
Missio magazín: září 2018
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 13.10.2018

 
6:05
Klapka s ...: Petrem Hejcmanem (50)
 
7:10
Naše peníze, jejich osud
 
8:00
Dana
 
8:25
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
8:30
Noeland (59)
 
9:00
Animované příběhy velikánů dějin: Pocahontas (1595 – 1617)
 
9:35
Můj chrám: Kostel svatého Jana Nepomuckého ve Štěchovicích a Monika Klimentová
 
9:50
Biblická studna
 
10:50
Exit 316 MISE: Malí a neklidní
 
11:15
Terra Santa News: 10. 10. 2018
 
11:35
Zpravodajské Noeviny: 11. 10. 2018
 P
11:55
Z pokladů duše: Dominika Konečná OSF - Žít naplno
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Slovensko po vraždě - naděje a cesta ke změně
 
13:55
V pohorách po horách: Volovec - Roháče (25)
 
14:10
Mladí fandí rodině: Velehrad 2014
 
15:35
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 
16:05
Mezi pražci: Říjen 2018 (71)
 !
16:55
Pavel VI. - nepochopený papež
 !
18:00
Vychutnej si víru: Vaříme s dětmi
 
18:30
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 
18:40
Sedmihlásky: Pod Ukvaldy na dolině (140)
 
18:45
Ve službě Šuárů
 P !
19:15
Světlo pro Evropu: Ženy v médiích (9)
 P
19:30
V souvislostech - Josef Mlejnek: Komunální volby 2018
 
19:50
Z pokladů duše: Dominika Konečná OSF - Žít naplno
 !
20:00
Romero
 
21:45
Hriňovský kostelík na Islandu
 P !
22:20
Živě s Noe
 
23:25
COP na Mohelnickém dostavníku 2014
 
0:05
Řeckokatolický magazín (171)
 
0:20
Noční univerzita: P. Radomír Metoděj Hofman OT - Německý řád
 
1:30
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 14.10.2018

 
6:05
Ars Vaticana
 
6:15
ARTBITR - Kulturní magazín: s kameramanem Markem Jíchou (62)
 
6:30
Řeckokatolický magazín (171)
 
6:50
Město strachu - Pákistán
 
7:20
Ars Vaticana
 
7:30
Živě s Noe
 
8:35
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 !
9:00
Pavel VI. - nepochopený papež
 L !
10:10
Mše svatá se svatořečením papeže Pavla VI.: Náměstí sv. Petra v Římě
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Josef Mlejnek: Komunální volby 2018
 
12:40
Světlo pro Evropu: Ženy v médiích (9)
 
12:50
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
13:40
Muzikanti hrajte
 !
14:15
Romero
 
16:05
Velké ticho v Poličanech
 
16:30
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Tradiční lidová kultura - výkladní skříň státu (141)
 P
17:55
Sedmihlásky: Na fojtove luce (141)
 
18:00
Noeland (60)
 !
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
Záblesky nad Andami
 P !
19:30
Exit 316 MISE: Malí a neklidní
 
19:50
Z pokladů duše: Karel Řežábek - Obnova vztahů v Církvi
 !
20:00
Pavel VI. - papež v bouřlivých časech (2)
 
21:40
V souvislostech - Josef Mlejnek: Komunální volby 2018
 
22:05
Výpravy do divočiny: Pod hladinou moří
 
23:10
Má vlast: Synagoga Hranice II.
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne: Zpravodajské Noeviny a Terra Santa News
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů