I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Na Vánoce jsme pro vás spustili druhý program jako jeden z dárků pod stromeček. Po celou vánoční dobu jste si tak mohli užívat výběr ze dvou vánočních nabídek.

Od ledna se programové schéma Noe+ mění. Stává se doplňkovým kanálem hlavní vysílací stanice. Přesto jde o pestře sestavený program z pořadů natočených od zahájení vysílání televize Noe. Můžete se těšit na všechny oblíbené pořady, například: U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře, Léta letí k andělům, Pro vita mundi, Bez habitu, NOEparáda, V posteli, Goodwillboy, U Pastýře a další.

Vysílání začíná každý den v 8.00 hodin ráno. Diváky uvítá předpremiéra Přejeme si (v repríze ještě kolem 17.00 hodiny) a po ní následuje blok pořadů pro děti a mládež. Ve 12.00 hodin se mohou diváci těšit na hudební siestu. Každý den kromě soboty pravidelně v 19.00 hodin vysílá reprízu polední mše svaté, po které mohou diváci zhlédnout reprízu Živě s Noe. Od 20.00 do 24.00 hodiny následuje vysílání hlavního kanálu z předcházejícího dne. Poté následuje smyčka informativních upoutávek.

O víkendech nabízí v dopoledním bloku duchovní pořady a talk show s duchovním přesahem, odpoledne pak ohlédnutí za folklorními a jinými festivaly. V případě nějakého svátku nebo výročí významného dne nabídne speciální vysílání zaměřené právě na připomínané události. Od února se diváci mohou také těšit na soutěž v oblíbeném pořadu Noekreace. Tak neváhejte a už teď s námi program Noe+ sledujte.