I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Cirkus Noeland

Roberto, Kekulín a závistivý kouzelník

Pořady pro děti

Premiéra: 20.4.2014

Výroba: 2014

Tentokrát čeká naše kamarády v cirkuse Noeland nemilá návštěva. Do přízně principála Roberta se totiž chystá vloudit závistivý kouzelník Záviš a jeho upovídaný společník, klaun Pirueta. 
Kouzelník Záviš už je dlouho nespokojený s tím, že do jeho stařičkého cirkusu nechodí žádní diváci. A komu to dává za vinu, co myslíte? No přeci cirkusu Noeland, který je vždy plný dětí.   
Kouzelník Záviš je přesvědčený, že cirkus Noeland mu odloudil všechny návštěvníky. Pravda je sice taková, že do jeho cirkusu nikdo nechodí proto, že už dlouho nepředvedli žádné zajímavé číslo a všechna zvířátka jim utekla, ale co! Za všechno přeci může cirkus Noeland!
Kouzelník Záviš nejen, že závidí, ale dokonce se rozhodne zneškodnit principála Roberta. Má i plán! Nechá ho vypít nápoj zapomnění, aby Roberto zapomněl kouzlit.     
Principál Roberto sice ví, že od cizích lidí si nic nesmí brát, ale když kouzelník Záviš a klaun Pirueta ho tolik přemlouvají... Co myslíte, vypije Robeto nápoj zapomnění? A jak to všechno nakonec dopadne? A závistivý kouzelník Záviš a klaun Pirueta, polepší se nakonec? Dívejte se s námi a všechno se dozvíte.
Klaun Roberto a skřítek Kekulín už se na vás moc těší!

Pořady pro děti

Premiéra: 20.4.2014

Výroba: 2014