I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Outdoor Films se Stevem Lichtagem

S mistrem filmového umění o podmořském filmu

Zábava

Premiéra: 27.12.2014

Výroba: 2014

Neustále je na cestách po celém světě, neustále ve střižně při zpracování svých filmových projektů, nebo na cestách po filmových festivalech, kde sbírá a dostává ty nejprestižnější filmové ceny.
Steve Lichtag nejprve působil jako herec, poté odešel do USA, kde vyučoval herectví na Floridě, od roku 1986 se začal výhradně věnovat filmu jako producent, později jako režisér. Proslavil se slavným dokumentem Carcharias velký bílý a poté následovaly další filmy z podmořského světa to vždy se světovým ohlasem. V roce 2002 napsal knihu Čekání na bílou smrt a Tanec modrých andělů, které se staly doslova bestselerem. Jeho filmy jsou distribuovány po celém světě a vysílají různé televizní společnosti.
S. Lichtag je prezidentem nadace Crystal planet zaměřené na ochranu podvodní flory a fauny, je držitelem prestižní ceny KANTUTA, která je udělována pod záštitou Ministerstva kultury – přiřadil se tak k ostatním držitelům této ceny jako je Thor Heyerdahl, Miroslav Zikmund, Jiří Hanzelka, Dr. Miloslav Stingl, Jan Špáta a další.


Zábava

Premiéra: 27.12.2014

Výroba: 2014