I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana

Madagaskar, moje srdeční záležitost

Zábava

Premiéra: 26.8.2017

Výroba: 2017

Miloš Brunner

S kamerou procestoval řadu zemí, zejména těch exotických. Pravidelně se zúčastňuje filmových festivalů a jako jeden z mála filmařů tohoto zaměření prezentuje své filmy i v České televizi. Má mimořádně vytříbený cit pro úhel pohledu, způsob zpracování filmového díla, vynikající kameru a režii, a co víc? Úžasné náměty, které přetavuje ve filmařsky doslova mistrovské dokumenty.

Narozen 20. 8. 1960 v Brně. Absolvoval strojní fakultu VUT taktéž v Brně. Cestuje od roku 1989 a za tu dobu navštívil mnoho destinací na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy. Nejdříve "jenom" fotografoval, později začal pracovat i s kamerou. V současné době zasílá filmy do některých pořadů ČT, na cestovatelské servery, účastní se filmových soutěží, produkuje filmy a upoutávky na zakázku.

Setkání se čtvrtým největším ostrovem na světě se Miloši Brunnerovi stalo doslova osudným, Malgašku si totiž vzal za ženu. Odile mu pomáhala, když na ostrově točil svůj film, který bude mít premiéru na XIV. mezinárodním festivalu outdoorových filmů.

Na Madagaskaru se mezi mými cestami změnila vláda, přešlo několik hurikánů a povodní, sarančata sežrala celá pole úrody, proběhly mnohé sklizně rýže, ale k tolik žádoucímu lepšímu životu nic z toho nevedlo.


Zábava

Premiéra: 26.8.2017

Výroba: 2017