I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Uzdrav naši zem

The CELLO boys

Duchovní pořady

Premiéra: 5.5.2020

Výroba: 2020

Charitativní koncert mladých umělců na podporu dobrovolníků v boji s koronavirem v ČR.

účinkují:
Ladislav Mariaš - violoncello
Zachar Fedorov - violoncello
Jakub Kočí - bicí souprava, klávesy

sbírkové konto transparentního účtu: 4444666688/2010

Vznik violoncellového dua The CELLO Boys se váže k podzimu roku 2016.
Za dobu dosavadní umělecké činnosti má za sebou řadu vystoupení jak v České republice, tak v zahraničí. Vystoupili na mnoha akcích. Pravidelně také pořádají své vlastní koncerty v různých divadlech, koncertních síních nebo industriálních či jiných netypických prostorech.

Interpretují hubdu "klasickou", filmovou, pop, rock, autorskou tvorbu či hudbu jiné moderní scény.
Do jejich repertoáru se tedy řadí jak J. S. Bach, J. Haydn, E. Morricone, tak vlastní virtuózní úpravy těch nejznámějších písní kapel jako například Nirvana, AC/DC, U2, Europe, Iron Maiden nebo také známých interpretů a DJ´s mezi které patří M. Jackson, L. Fonsi, Avicii, Lady Gaga a další...
Snaží se o propojení těchto kontrastních stylů. Proto si můžeme povšimnout například tématu 4. věty "Novosvětské" Symfonie A. Dvořáka ve skladbě Fear of The Dark (Iron Maiden), nebo Toccaty d moll zakomponované do Thunderstruck (AC/DC).
Skladby volí tak, aby se předvedla virtuózní technika, všechny možnosti nástroje a aby se zároveň nenudil ani odborník, ani méně náročný posluchač.

Charitativní koncert 5.5.2020 bude zaměřen převážně na pop-rockovou část jejich repertoáru, zazní však také novinka autorské tvorby, "Quarantine".

Duchovní pořady

Premiéra: 5.5.2020

Výroba: 2020