I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Na startu

s Františkem Benešem

Dokumentaristika

Premiéra: 8.2.2022

Výroba: 2022

Jak tráví čas dnešní dvacátníci? Co považují ve svých životech za důležité, jaké hodnoty jsou pro ně zásadní a kam by chtěli v budoucnu směřovat? Nejen těmto otázkám se věnuje nový pořad Na startu. Již čtvrtým rokem pokračuje spolupráce televize Noe s pražskou Vyšší odbornou školou publicistiky. A právě skupina studentů Publicistiky, kteří se zároveň podílejí na chodu pražské redakce televize Noe, přichází se sérií rozhovorů od mladých lidí o mladých lidech, který nicméně rozhodně není určený pouze pro ně.
Každý měsíc se ujme jeden ze studentů role moderátora a do pražského FofrKafe Soukenda, kde se talkshow natáčí, si pozve někoho ze svých vrstevníků, kteří jsou na startu svého dospělého života.
Tvůrci pořadu – studenti Publicistiky, pořad připravují s přesvědčením, že každý člověk je výjimečný, ale „je potřeba na tom makat“. Pořad Na startu tak poukazuje na ty, kteří svůj talent zúročují ve svém běžném životě a mohou být inspirací i pro své vrstevníky.
Hostem prvního dílu bude František Beneš, třiadvacetiletý model, moderátor, bubeník, bývalý atlet a také současný bankovní úředník.
Pořad Na startu je projektem studentů Vyšší odborné školy publicistiky. I v letošním roce televize Noe umožní několika uchazečům o studium účast na chodu její pražské redakce a to hned od prvního ročníku. Více informací na www.vosp.cz/noe.

Dokumentaristika

Premiéra: 8.2.2022

Výroba: 2022