I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Zahrada písničkářů 2022

Díl 2.

Hudba - ostatní

Premiéra: 1.7.2023

Televize Noe vyhlásila počátkem února 2022 konkurz na festival ZAHRADA PÍSNIČKÁŘŮ 2022. Konkurz byl vyhlášen pro jednotlivce a dua s výhradně autorskou tvorbou. Během následujících dvou měsíců se do soutěže přihlásilo více než 50 interpretů. Z nich pětičlenná porota vybrala bez dalšího bližšího pořadí 9 finalistů, kteří se představili na festivalu jak divákům, tak televizním kamerám.

V druhém dílu se představí:
Petr Melda Meluzín ( Boskovice )
Narozen v Boskovicích, prošel jsem řadou místních amatérských kapel, nakonec jsem zakotvil v rockové sestavě zvané Třetí zuby. Od mládí jsem ale psal písničky, které se snad dají pokládat za folkové. Zpočátku jen do šuplíku melodie beze slov, dnes už se odvážím napsat i text, neboť mi došlo, že nemá smysl to odkládat, protože lepší už to nebude.

Honza Jícha a Zuzana Hasalová
   (Berounsko)
Písničkářské duo kombinující krásu písní, hlasu a vzhledu. Tvůrčí metodou je jim vytříbené textařství, drsná každodenní lyrika a nevybíravý ostrovtip.

Roman Hampacher  (Jablonec)  
Roman Hampacher je kytarista, zpěvák, pastor a snílek. Na české hudební scéně se pohybuje více než dvacet pět let a prošel mnoha barvami hudby včetně osmi let ve službách jazzové divy Jany Koubkové. Sám má na kontě EP Baritóny 2018, singl Z nebepolí 2019, LP Bílá Vrána 2020 a Šohaji 2022. Na podzim vychází nová nahrávka EJ.

Hudba - ostatní

Premiéra: 1.7.2023