Podpořte prosím Lepší oči pro Noe – sbírka na nové kamery pro přenosový vůz

Dům ze skla?

s Petrem Glogarem

Publicistika

Premiéra: 12.6.2023

Výroba: 2023

Hostem Ireny Pulicarové bude bosý karmelitán Petr Glogar, kněz, terapeut a také zakladatel Fortny na pražských Hradčanech.

Kromě diskusního pořadu televize Noe se s Petrem Glogarem lze blíže seznámit také díky knižnímu rozhovoru pod vedením Josefa Beránka, který nese název Tvořit nové věci (Vyšehrad 2023).

ThLic. Mgr. Petr Glogar
Teolog a rodinný terapeut. Vystudoval KTF UK a biblickou teologii na Gregoriánské universitě. Licenciát získal na Lateránské universitě v Římě. V letech 2004-8 absolvoval výcvik v rodinné terapii psychosomatických poruch v SKT Liberec. Prochází výcvikem IPDAR, Vztahová psychoterapie rodičů a dětí. Od roku 2009 vede soukromou psychoterapeutickou praxi. Ve své publikační, přednáškové činnosti a praxi se zabývá prolínáním psychického a spirituálního rozměru člověka. Od roku 2001 se každoročně aktivně podílí na vedení mužského Rituálu přechodu pro dospělé muže. Vede semináře pro mužské skupiny a manželské páry a duchovní cvičení.Na Fortně nabízí poradenství pro jednotlivce, páry a rodiny a duchovní doprovázení. Pracuje samostatně nebo společně se Zdeňkou Hegrlíkovou. Vede kurzy a duchovní cvičení.

Publicistika

Premiéra: 12.6.2023

Výroba: 2023