I v nelehké době přinášíme dobré zprávy

Živě s Noe

Týden modliteb za mládež s DCM České Budějovice

Zábava

Premiéra: 20.11.2023

Výroba: 2023

Vysíláním provází Kateřina Kempná.

V rámci Týdne modliteb za mládež představili činnost a aktivity svého českobudějovického diecézního centra pro mládež P. Rafael Kaca -  ředitel DCM ČB a DCŽM Ktiš a administrátor farností Velešín, Besednice, Soběnov, Sv. Jan n.Malší a Daniel Turek - koordinátor projektů pro mládež DCM ČB.

Od 19. do 25. listopadu 2023 se koná napříč celým světem Týden modliteb za mládež. Církev se zvláště v těchto dnech modlí za mladé lidi, jelikož tvoří její živou součást. Tento týden je také přípravou na slavnost Ježíše Krista Krále, která je 38. Světovým dnem mládeže. Pro ten letošní vybral papež František motto: "Radujte se v naději!".


Pravidelné živé vysílání, ve kterém vás každý všední den naši moderátoři provedou tím, co se děje kolem nás. Aktuální témata, zajímaví hosté, pozvánky a reportáže, interaktivní soutěže, dění v církvi, společnosti i v televizi Noe a jejím vysílání. To vše a mnoho dalšího může být náplní tohoto desetiminutového vysílání. Fantazii se meze téměř nekladou, jsme televizí dobrých zpráv a nejdůležitější pro nás je, abyste se s námi cítili dobře.

Zábava

Premiéra: 20.11.2023

Výroba: 2023