Viděli jsme
Na Svatém Antonínku proběhla už pošesté motorkářská pouť. Slavnostní mši svatou sloužil motorkář, františkán bratr Eliáš Tomáš Paseka z Moravské Třebové, doprovodila ji skupina „Na pohodu“. Po bohoslužbě následovalo žehnání strojů a společná vyjížďka do okolí. Kvůli špatnému počasí přijelo na letošní setkání podstatně méně motocyklů než v minulých ročnících.